Sign in to follow this  
Followers 0
fcsteaua.ro

OFICIAL: Golanski la Steaua

59 posts in this topic

Polonezul Pavel Golanski a semnat pentru Steaua, astazi 09.07.2007, un contract valabil pe trei ani . Fundasul a fost transferat de la echipa poloneza Korona Kielce si imediat dupa semnarea actelor a plecat in Olanda unde se va alatura lotului condus de Gica Hagi.

SteauaFC.com

Urmariti un gol marcat de Pawel Golanski pentru nationala Poloniei:

Daca Adrian Ilie si Hagi si-au dat acordul pentru transfer inseamna ca e un fotbalist bun...ramane de vazut si pe teren cum se va descurca si cum va face trecerea de la o cehipa modesta la.....Campioana....

Timpul le va rezolva pe toate....

steag2 bun venit in familie sa vedem acum ce poate ii doresc tot binele la Steaua fularsteaua2 mereu superiori spre24

Si mie mi s-a parut ca seamana cu Ghionea.Sper sa fie cel putin la fel de bun ca Sorin.Acum,sa il vedem ca sa ne formam o parere.

Timpul le rezolva pe toate...

Bun venit Pawel !

Se pare ca bate bine si loviturile libere. Sau o fi fost doar o "nimereala"?

Este un excelent executant de lovituri libere si un foarte bun suteur. Romania nu are asa ceva ca si fundas la ora actuala in Liga 1.

seamana putin cu Ghionea....au mai ramas 4 de adus....plus Ogararu, Thereau, Elton si Cristea....asa aveam cu adevarat un lot competitiv :)

Bine ai venit Golanski!!!

1 a venit.. mai raman 4 :laugh: ... acuma serios, pe langa Pulido, daca mai vine un mijlocas central, avem un lot cu care putem ataca toate obiectivele :D

Ii urez bun venit in familia Stelei si la cat mai multe reusite in campionat si in Liga Campionilor:)))

Sper sa fie o achizitie care sa confirme la noi.

Bine ai venit!

seamana putin cu Ghionea....au mai ramas 4 de adus....plus Ogararu, Thereau, Elton si Cristea....asa aveam cu adevarat un lot competitiv :)

Elton pe ce post? :D

Cat despre Cristea ... e "foarte valoros", se vede pe el ...

parerea mea ii ca Golanski ii un jucator fff bun si va va face furori in Campionat si in Champions League

si nici macar nu a fost scump

super transfer :tongue:

Fundasii nu fac furori in nici un campionat. Doar greselile li se observa, mingicarii fac furori.

Chiar daca nu l-am vazut cum joaca am un "fior" bun despre el. Am vazut una din declaratiile lui zicand ca vrea sa creasca in valoare in conducerea lui Hagi. Nebagand in seama ca a venit la Steaua pentru. salariu mai mare...cum fac majoritatea jucatorilor. Dar degeaba daca e baiat bun daca nu are valoare... sper sa nu fie asa. Si Andrei era un sfant de baiat dar la meseria de portar nu prea le avea...

Cica logodnica sa nu vroia sa vina in Romania dar el totusi a venit...de ce tot timpu tre sa faca probleme femeile? hai ca pe logodnica lui thereu o intzeleg...cu freza aia nici nu ma mir ca nu-i place in Romania :))) . Oricum bun venit si sa ne vedem campioni!

Cica logodnica sa nu vroia sa vina in Romania dar el totusi a venit...de ce tot timpu tre sa faca probleme femeile? hai ca pe logodnica lui thereu o intzeleg...cu freza aia nici nu ma mir ca nu-i place in Romania :))) . Oricum bun venit si sa ne vedem campioni!

Mie imi placea freza logodnicei lui Thereau :)

Am transferat un jucator foarte bun si foarte ambitios . Cred ca i s-a dat o prima de instalare mare, dar sper ca nu va fi facuta publica .

Acum Ghionea sau Goian nu-si vor mai permite sa comita atatea greseli.

Bine ai venit

Un fundas care ia facut fata lu C Ronaldo sunt sigur ca e bun

Astept macar un mijlocas bun si sa zicem ca e bine

Forza Steaua

intr-o tara plina de manelisti si tzarani cum sa ii placa ?

Mie imi placea freza logodnicei lui Thereau :)

N-aveai ce vedea la piticania aia anarhista. Bineinteles ca prefera Bruxelul Bucurestiului, care este un oras mult mai salubru dn punct de vedere moral.

Am auzyt ca Saban va fi cedat in israel. Este foarte bine faptul ca golanski poate juka si fundas central...sincer cel mai bun pentru postul de fundas dreapta la Steaua mi s-ar parea Nicolita....e clar ca mijlocas nu le are...si acum postul e acoperyt bicfalvi, badoi, Croitoru. Dak vyne si pulido ala de la getafe...si un mijlocas central de valoare....chiar tin sa spun mare valoare...ceva in stilul lui plesan si eventual un atacant vom avea o echipa chiar trasnet. Si aici tin sa completeez nu orice atacant care sa fie bun doar la a umple lotul.....as dori un atacant de mare valoare ....dak ar fi venyt daddy ala ar fi fost excelent..poate ....printro minune reusym sal transferam

Sign in to follow this  
Followers 0