Virgil

Gheorghe Hagi

183 postări în acest topic

Iti era mai mare dragul sa te uiti la un meci stiind ca e un jucator atat de bun precum Hagi. Din punctul meu de vedere a fost unul dintre cei mai buni jucatori. :)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da Hagi,a fost foarte bun jucator. La Steaua mai ales. Cateva goluri frumoase, cred ca a fost ce-l mai bun jucator din Romania.

Partajează acest post

Link spre post

Stau acum si ma uit la Hagi si il aud cum zice ca "suporterii nu au voie sa vina pe stadion sa injure conducatorul". Dar eu l-as intreba, conducatorul are voie sa injure/critice foste glorii, jucatori si antrenori ?

Partajează acest post

Link spre post

La multi ani Gica !

Partajează acest post

Link spre post

Unul dintre cei mai buni jucatori pe care fotbalul ia dat si Steaua l-a avut, l-a pretuit ca jucator, ca antrenor prefer sa nu vorbesc...

Partajează acest post

Link spre post

sper sa-i reuseasca planul cu Viitorul Constanta, mai ales ca au promovat in Liga 1, sunt curios sa vad daca va face fata in Liga 1....cu marsaviile ce se petrec.

Partajează acest post

Link spre post

La Multi Ani,  Gheorghe Hagi!

hagi-steaua.jpg

În fiecare an, 5 februarie reprezinta o zi de bucurie atat pentru suflarea stelista, cat si pentru toti iubitorii fotbalului din tara noastra.Este ziua in care s-a nascut cel mai de succes si talentat jucator roman din toate timpurile, liderul celei mai puternice generatii din istoria echipei nationale si poate cel mai mare si infocat sustinator al Stelei: Gheorghe Hagi

Astăzi "Regele" a implinit varsta de 51 de ani! Cu aceasta ocazie, fcsteaua.ro ii ureaza LA MULTI ANI!

Regele roș-albastru simbol tricolor

Partajează acest post

Link spre post