Virgil

Gheorghe Hagi

183 posts in this topic

Mai degraba acolo il incomodeaza indicatiile "antrenorului suprem", alias prostia intruchipata!

steagro

Jucatorii Stelei sunt prea buni ca sa ia lectii de la Hagi?

Eu zic ca esti nebun.

Mai usor cu steguletele

Edited by Bogdan4Steaua

Oli a plecat! Traiasca REGELE!

Care rege? A venit un nou jucator? Hagi nu e antrenor inca decat pe hartie, iar Steaua o sa aiba doar de pierdut cu el pe banca. Bine ca nu o sa stea mult aici.

Habar n-am ce sa zic de Hagi... Sa vedem ce o sa faca...

Mie oricum mi-a placut meciul cu Apoel; echipa mi s-a parut ca a jucat bine.

Sper ca Hagi sa intreaca performantele lui Oli! Forza Steaua!

Hagi deja l-a intrecut pe Olaroiu: si-a deschis mai multe restaurante.

Imi pare bine ca Gica rade la conferinta de presa. Se vede cat de trist este ca Steaua a pierdut...

Ah, si inca ceva, celebra fraza marca Hagi: "Mergem inainte"!

Pentru antrenorul ofensiv :

Doar douã echipe au un atac mai slab decît al Stelei.

Ah, si inca ceva, celebra fraza marca Hagi: "Mergem inainte"!

Pe aia cu "Muncim, vom arata bine, o sa vedeti in urmatoarele meciuri si cate 3-4 goluri" n-a zis-o?

Hagi e desigur un geniu neinteles in materie de antrenorat. :rolleyes:

Hagi, daca mai esti antrenorul Stelei dupa ce ai reusit un glorios 0-0 cu milogii...

Cum poti sa pacalesti lumea ca esti antrenor, cand se vede de la o posta ca tot ce se intampla cu Steaua este pur noroc, arbitraj, geniul vreunui jucator ori prostia adversarului.

Tu nu contribui cu nimic la jocul Stelei, la pregatirea psihologica a echipei, tu numai contribui la decese premature! Ne imbolnavesti si o sa ne omori pe astia care am supravietuit era Olaroiu (care cred ca avea contract cu aia de vand pastile de nervi).

Pleaca, pleaca, pleaca! Urmatoarele mesaje vor fi mai putin politicoase pentru ca nu merita respect nimeni care distruge Steaua si tu asta faci, din nestiinta bineinteles.

Deci astazi pleaca, de miine va fi marsh.

Te urasc mai mult decit de iubesc adversarii nostri!

Ne imbolnavesti si o sa ne omori pe astia care am supravietuit era Olaroiu (care cred ca avea contract cu aia de vand pastile de nervi).

Poate pe tine... si apropo, mi se pare ca Fabio Capello si Carlo Anceloti sunt ocupati si nu pot sa vina la Steaua...(de Mourinho nu stiu nimic... inca!)

@Steaua din chicago

Cred ca ti-ai facut cunoscuta parerea in legatura cu Hagi pe toate topicurile posibile, chiar nu vezi ca nu iti impartaseste lumea parerea? Nu de alta, dar m-am plictisit sa vad aceleasi lucruri scrise de 100 de ori.

Si nu mai vorbi la plural ca tu nu esti mai multi. Inteleg ca te-a dezamagit, ca pe multi dintre noi probabil, dar tu deja exagerezi. Pentru mine era Olaroiu nu se poate compara cu era Hagi, atunci nu puteam sa fiu om, sa inteleg anumite lucruri, sa privesc obiectiv...

Poate ca nu-i dracu asa negru, inca putina rabdare.

Cand am auzit ca va veni Hagi ca antrenor, mi-am zis ca o sa ii dau 10 etape din campionat si meciurile din CL sa vad daca are valoare. Momentan nu sunt deloc impresionat, si cu riscul de a fi acuzat ca il apar nici nu sunt conditii pentru a antrena la Steaua. Sunt prea multi accidentati(mai ales la mijloc), atacul e tandari,(absentii Iacob si Badea) plus ca nici Hagi nu s-a ajutat prin indepartarea lui Bostina si Ochirosii.

Eu, daca as fi antrenor acum nu as veni la Steaua pentru ca patronul se baga mai mereu, deci din start unii jucatori nu pot fi pusi in echipa din cauza becaliotului, si din pacate lui i se pune pata pe cei mai valorosi (Thereau, Elton, Andrey, iar acum Golanski). Cum naiba nu vede ca Nicolita nu joaca nimic de vreun an? Are determinare dar nu are creier. Vladoiu alerga vreo 70 min ca Nicolita in vremurile sale bune, dar omul avea dribling, viziune si un joc foarte inteligent, pe cand Nicolita fuge bezmetic timp de 90 minute in care da maxim 1-2 centrari bune. Badoi ar fi mult mai bun dar in locul lui Banel nu lui Golanski, ciobane.

Daca Hagi scoate 6 puncte din meciurile cu UTA si Vaslui, si macar unul la Praga, poate ma razagandesc in privinta lui, insa daca pierde puncte, mai ales in campionat, trebuie dat afara, pentru ca am pierdut deja 5 puncte in primele 7 etape, si ma dor mai ales acele 3 puncte de la Urziceni, pierdute prosteste... macar celalate puncte le-am pierdut in fata unor echipe tari ca si CFR Cluj si Rapid, insa la Urziceni au doar vreo 2 jucatori buni, si anume varfurile lor.

Hagi face ce stie el, castiga timp, insa incepe sa i se duca si ceva imi spune ca ar mai fi trebuit sa acumuleze experienta inainte sa vina tocmai la varful, si anume la Steaua.

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

Poate ca nu-i dracu asa negru, inca putina rabdare.

Macar pana la meciul cu Slavia... Atunci putem face o comparatie intre Hagi si Oli... Sa speram ca ii vom pune macar sub semnul egalitatii.

Zilele lui Hagi sunt numarate. Pina acum trebuia sa joace Radoi ca altfel zboara, acum trebuie sa nu joace Zaharia ca altfel zboara. Becali nu-l mai vrea si ca atare ii cauta nod in papura sperind ca Hagi isi da demisia. Si acesta nu o face pentru ca probabil are ceva clauze care-i intaresc spatele bine de tot. Oricum este greu sa antrenezi cind patronul nu te doreste, cu oameni care probabil stau tremurind intre Hagi si Becali este si mai greu sa cistigi. Toata lumea are de pierdut, Steaua, Hagi, Becali, suporterii...

Intr-o buna zi Becali o sa-l dea pe Hagi afara indiferent cqt pierde!

Oricum asta nu rezolva mare lucru... echipa e slabuta!

De cum am vazut ca Gica a fost numit antrenor, multe semne de intrebare mi-am pus. Si ce-i mai trist, e ca ele se adeveresc. (Cel care isi spune "Steaua din Chicago" e infantil rau de tot). Dar nu despre el e vorba, ci despre Gica Hagi. De care eu cred ca in veci nu ar fi trebuit sa intre in antrenorat. Nu poti sa le ai pe toate in viata Gicane, si aici nu le ai! E din ce in ce mai evident, Gicane.

Steaua e un malaxor care ucide antrenorii, Gicane! Clubul pe care tu il iubesti cel mai mult iti va ciobi din coroana. Tu, Gica, ar fi trebuit sa fii un mesager al fotbalului nostru, sa fii acolo langa Platini (nu-s nebun cand spun asta). Nu sa ajungi la mana diavolului din Pipera, un terchea-berchea in fotbal sa te faca de rahat. Mare durere am incercat noi stelistii, astazi, vazandu-l astazi pe diavolul din Pipera cum rosteste un mare adevar... ca nu ai stofa de antrenor. Doamne, cine a ajuns sa vorbeasca de Hagi...

Foarte frumos si bine ai scris ceea ce ai scris. La inceput Gigi isi dorea pe Radoi la inchidere, DOAR ATATA. Acum, vad ca dorintele lui se inmultesc de la meci la meci. Respect Hagi, dar eu, in acest moment imi prezentam demisia, nu ii permiteam unui "ciobanas" sa isi bata joc de numele meu.

E adevarat ca a fost un mare jucator, dar asta nu inseamna ca e si un mare antrenor! Parerea mea este ca nu trebuia inlocuit Olaroiu! Daca schimbam antrenorii asa, dupa fiecare meci prost, o sa avem soarta lu Dinamo, care inca nu se regaseste ca si echipa, si asta ma bucura!

Nea' Gigi Becali o fi el om bun, dar nu are rost sa se supere pe nimeni ca nu merge echipa! Ar trebui sa se supere pe el! Oricum, forza Steaua! si speram un parcurs cat mai lung in Liga Campionilor! Nu vad cum, dar asta e!

Nu 99%, ci 100% pentru, chiar daca a fost un mare jucator, asta nu ii da dreptul sa ruineze o echipa care l-a facut mare!

La Constanta cine auzea de el?

1. La Steaua s-a afirmat si ar trebui el sa ii multumeasca clubului!

Imi pare rau pentru el, dar ar trebui sa lase echipa unui antrenor care stie cu ce se mananca meseria asta!

99% Hagi nu va mai fi la Steaua.

1. Nu mai posta douã mesaje consecutive în același thread.

2. Renunțã la limbajul specific mIRC-ului. Moderatorii

Edited by Bogdan4Steaua

Hagi, lasa-ne.

Bai frate, la ce echipa are Steaua ar trebui sa defileze prin cazmpionat, ce naiba? Goian, Dica, P.Marin, Nicolita, Zapata, Ov. Petre, Golanski - toti titulari la echipele lor nationale, adica 7 jucatori, pai ce mai vrei ma tata?

Stai sa vina si Radoi, 8, stai sa intre si Badoi putin in forma(9); eu nu inteleg cum de joaca echipa asa de prost! :sad2:

La cate transferuri s-au facut anul acesta, dar hai sa zicem ca toate transferurile au fost proaste, dar ti-a ramas cam aceeasi echipa!

Nu Steaua merge prost, ci din cauza antrenorului... daca era Olaroiu... pai aseara castigam cu 4 la 0... dar asta e, pana nu pleaca Hagi nu o sa mai castigam ceva... ca Hagi parca-i magician... ii adoarme pe jucatori...

Auzi tu ce declara magicianul asta aseara dupa meci: asta a fost cel mai bun meci al Stelei de cand antrenez eu... bai, aduceti-i aminte ca aseara a fost 2-1 pentru ei, nu pentru noi... Hagi, lasa Steaua ca nu-i de tine... si asa ai stricat tot ce a facut Oli pana sa vii tu mare antrenor... eu zic sa o iei de jos... ca asa e normal..da, mare fotbalist ai fost, dar ca antrenor esti varza...

Pai ce lectii sa ia de la Hagi... ca el nu stie nimic... s-a bagat si el la antrenorat... parerea mea si a 99% din stelisti... sa lase Steaua in pace cat mai poate sa-si revina... ca daca nu, e jale de noi...

Da frate, a fost cel mai mare jucator roman... dar ca antrenor... e varza... nu zic ca nu vrea sa ajunga Steaua mare... ca e stelist... mai mare si ca mine si ca tine... dar nu se pricepe...

Edited by Bogdan4Steaua
Este interzisã postarea a douã mesaje consecutive în acelaºi topic

Cum te poti numi antrenor atunci cand declari ca a fost un meci bun si esti multumit cand noi am avut un singur sut pe spatiul portii tot meciul?