fcsteaua.ro

Se pregãtesc transferuri "bombã" (GSP)!

25 posts in this topic

La solicitarea lui Hagi, Steaua va mai aduce doi-trei fotbaliști cu nume, primele ținte fiind un mijlocaș turc și Pleșan

Imediat dupã ce Hagi și Gigi Becali s-au înțeles, "Regele" l-a anunțat pe patronul Stelei cã vrea 3 fotbaliști noi în Ghencea.

"Am nevoie de un mijlocaș de valoare, de un jucãtor care sã facã legea pe teren", a spus Hagi. Primul nume propus de Gicã este al unui turc de viitor. Pe listã sînt 3 de la Galata: Ugur Ucar, Aydin Yilmaz și Arda Turan. Acesta din urmã e considerat noul Emre al Turciei și a fost promovat chiar de "Rege", pe vremea cînd era antrenor la Galata.

Un alt fotbalist aflat pe lista lui este și Mihãițã Pleșan, despre care a spus mereu cã "este pariul meu în fotbalul românesc". Hagi a fost cel care l-a și adus la Timișoara în ianuarie 2006, la doar cîteva sãptãmîni dupã ce fusese instalat ca antrenor pe Bega.

Cum va arãta staff-ul tehnic al Stelei

Gicã Hagi antrenor principal

Mihai Teja antrenor secund

Massimo Pedrazzini antrenor secund

Vasile Iordache sau Zoli Iașko antrenor de portari

Gianni Melchiore preparator fizic

FARAAAAA PLESAN.......FARAAAAA PLESAN ........ orice alt fotbalist...dar FRAAAA PLESAN.......ala nu ie fotbalist....ie varza ...baiatu....varza....

One earth...only a star....Steaua Bucuresti

Nu stiu ce sa mai zic de Plesan asta... E clar ca are talent, dar nu prea confirma nicaieri. Bine, la Timisoara nu confirma nimeni, dar ma ingrijoreaza faptul ca nici la Dinamo nu a facut fata. Sa vedem ce o iesi...

Turcu suna bine

Da poa in loc de Plesan e vb de Torje ala da jucator sa vedem ....

Forza Steaua e bine ca zice ca vrea mijlocas e ce ne lipseste

Plesan e varza...singuru lucru facut de el e golu ala cu Germania si atat!Ala nu are valoare de Steaua!

se pierd bani degeaba cu plesan jucatori cu adevarat valorosi se afla in afara nu in Romania asa ca orientativa si faceti odata un transfer calumea !!!!!!!!!!!!!!

Daca tot pregatesc transferuri bomba , ce cauta Plesan in lista asta ? Niciodata nu mi-a placut de el , este varza . De turci nu stiu ce sa spun , sper sa vina si sa arate ca au valoare .

Lui Plesan nu talentul ii lipseste ci seriozitatea.Si modestia.L-a ametzit rau aerul de vedeta in devenire.Poate Hagi il ,,simte"si de aceea l-a propus.Hagi este interesat mai mult decat noi totzi sa nu faca o mare chifla din aceasta numire.Este orgoliul lui in joc.

Dar, pentru D-zeu,haidetzi sa nu fim negativisti ! Ne-om fi fript noi cu atatea ,,ciorbe"dar,sincer,acum nu cred ca este cazul sa ,,suflam"!

Mai bine sa umplem stadionul la primul antrenament condus de Hagi,Sa-i aratam astfel ca suntem alaturi de el.

Fitzi siguri ca Hagi nu va face compromisuri !

Poate va fi (si eu doresc acest lucru) un Alex Ferguson de Romania !

Inca o data BINE AI VENIT Hagi !

Indiferent care vor fi rezultatele nu te voi blama niciodata pentru ca si atunci cand vei gresi stiu ca nu o vei face intentzionat iar tu vei fi acela care regreta cel mai mult!

Hagi este un simbol,este al nostru,trebuie sa ne mandrim,trebuie sa-l respectam !

Nu cred ca vrea Hagi sa plece cu dezavantaj si sa-l ia pe plesan

Nu cred ca vrea Hagi sa plece cu dezavantaj si sa-l ia pe plesan

plesan este f.valoros,este matur dar inca nu stie sa-si arate maturitatea in joc Gica va sti cu siguranta sa-i scoata si ifosele din cap si sa-l puna in valoare

ce avetzi mah voi cu Plesan??????? este un jucator bun si merita sa joace la Steluta pentru ca a facut multe!!! steaua_ro

fularsteau2 un turc de viitor este si SAHIN care a jucat in sezonul recent incheiat la Borusia Dortmund. Este un jucator inteligent....[font=Aria

l
Black][/font]

ce avetzi mah voi cu Plesan??????? este un jucator bun si merita sa joace la Steluta pentru ca a facut multe!!! steaua_ro

si ce a facut ratatul ala de plesan sa merite la Steaua?ce dracu',luam toate jegurile de la **** Timisoara si vrem performante!bai,plesane,stai acolo!

Turan e foarte bun,pare a avea o abilitate extraordinara cu mingea!E mai inalt decat Elton,nu pare a avea aceeasi viteza,dar pare a fi extrem de tehnic!De Plesan n-avem nevoie,nu e jucator de Steaua!

fularsteau2 un turc de viitor este si SAHIN care a jucat in sezonul recent incheiat la Borusia Dortmund. Este un jucator inteligent....[font=Aria
l
Black][/font]

ceai ma ala costa o gramada de bani e sperantza lu dortmund , :)) chiar crezi ca pala potzi sal iei fara 20 30 milioane

PRIMUL transfer BOMBA:

Thereau a fost vandut la Brugges pentru 2.9 mil euro!!!

Ce ne "intarim"!!!

De unde stii asta?

A-propos de transferuri... Eu m-as bucura si s-o recupereze pe loaza de Bostina. Doamne, cat talent poate sa aiba omu' asta si cata lipsa de vointa...

Arda Turan pare interesant.

Dar eu zic ca cel mai bomba-transfer pe care Steaua si l-ar permite ar fi jucatori din Afghanistan .

Cand intra unul din ala pe teren, lumineaza tot stadionul, si ridica toate tribunele la cer. Vine un Mahmoudi si dinamiteaza tribunele una dupa alta, tribunele alea cu credinciosi cum ii plac lui Becali, cu muzica religioasa and shit ... Mai vine un Maqsood si pune explozibili in minge si le-o da la adversari ... BUM BUM BUM .iar echipa adversa ramane in 6 oameni ... Steaua va castiga la masa verde partida dupa partida, asa cum ii place lui Becali.

Cum adica transferuri BOMBA? Cand Plesan e PETARDA!

Ganditi-va mai bine... nu ne trebuie pocnitori pentru Champions League, ci ARTIFICII!

1.1 Mesajele scrise pe forum trebuie sa aiba litera (fontul) normala a forumului, de culoare neagra, fara bold sau alte formatari de text sau culori. Insa, puteti accentua unele cuvinte ale mesajului vostru prin formatari precum bold, culori, font mai mare etc.

Edited by forever_STEAUA

Cum adica transferuri BOMBA? Cand Plesan e PETARDA!

Ganditi-va mai bine... nu ne trebuie pocnitori pentru Champions League, ci ARTIFICII!

ca bine zici....

Eu unul ma abtin.Vine Emegara sau nu...cine stie.ba vine ba nu vine..........o ,,droaie de fotbalisti,,au fost doriti "si nu au venit cine stie ce..Nu a venit nimeni din cei doriti......Pana acum transferuri bune......zic eu.Hagi ce-l mai bun transfer si sa vedem ce va aduce.........FORZA Steaua

De la Hagi cred chestia cu transferurile bomba , da cand a zis-o Becali , chiar nu l-am crezut , isi facea si omu publicitate , ca sa produca si el bani .....cica pentru Steaua !!!

Turan e foarte bun,pare a avea o abilitate extraordinara cu mingea!E mai inalt decat Elton,nu pare a avea aceeasi viteza,dar pare a fi extrem de tehnic!De Plesan n-avem nevoie,nu e jucator de Steaua!

cel mai bun transfer pentru Steaua ar fi mitea si hamutofski

1.1 Mesajele scrise pe forum trebuie sa aiba litera (fontul) normala a forumului, de culoare neagra, fara bold sau alte formatari de text sau culori. Insa, puteti accentua unele cuvinte ale mesajului vostru prin formatari precum bold, culori, font mai mare etc.

Edited by forever_STEAUA