Guest emerson fittipaldi

2007-2008/ Candidatele la titlul de campioana a Romaniei

612 posts in this topic

Cat bulan au spurcatii... Astia o sa evite retrogradarea numai cu minutu' 90.

Si ce p*** *** a dat ala 5 minute de prelungire??? Mi'a amintit de Urs Maier... :unsure:

Clasament:

1.Steaua - 9p.

2.-------------

---------------

-restul--------

---------------

Later Edit: =)))))))))) Oprita, Margaritescu, Moti, Pulhac, Flavius Stoican, Zicu si Bratu s'au RUPT =))))))))) Asta'i pofta ce'am poftit'o =))))))

Tineti-va bine, se intoarce Borcea :

"Mi-am schimbat biletele. Mã întorc marți acasã. Nu se poate sã avem câte 10 ocazii pe meci și sã nu înscriem. Vã asigur cã de acum încolo Dinamo nu va mai pierde niciun punct pânã la finalul campionatului. E cel mai important campionat din istorie și de aceea mi-am schimbat data de întoarcere. Vin marți la București sã vorbesc cu bãieții. Dar toatã concentrarea noastrã e pentru meciul cu Lazio de la București", a spus Borcea.

E clar. Urmeaza vreo 10 victorii pe linie ale echipei din groapa de gunoi. Daca anul trecut a zis ca TREBUIE sa ia campionatul, acum se va asigura baiatul ca startul gresit luat de potai sa fie corectat de urgenta.

Steaua, Dinamo,rapid,CFR. Se stia de demult.

Cred ca daca Becali continua in prostie sa se ia de Hagi , nu cred ca Steaua va mai termina nici pe primele trei echipa , pentru ca certurile astea nu fac bine la echia ........ :sad2:

Steaua ramane singura favorita la titlu,daca Gigi il lasa pe Hagi sa isi faca treaba cum stie el.El este antrenorul,iar Becali trebuie sa inteleaga asta,daca nu mi-e teama ca Rapidul va castiga titlul,pentru ca a inceput mai bine ca Dinamo.Si eu spun ca echipele din provincie nu pot pune probleme Capitalei.Tiltul va ramane si anul acesta in Bucuresti...

1.Steaua

2.CFR

3.rapid (undeva departe)

de ce? pentru ca CFR-ul nu a avut nici un nucleu omogen cu care sa intre in noul an. de-aia inca se-mpiedica pe teren. dupa ce-si da drumul didi la joc, o sa faca cat Niculescu Danciulescu bratu si comunistii de la rapid toti la un loc. in plus de asta, adversarii CFR-ului la titlu au treaba prin cupele europene. ei o sa fie odihniti si arpad plin de bani.

Nu cred ca CFR-ul sa poate lupta anul asta la titlu.

Dupa parerea mea ,lupta pentru titlu se va da din nou in trei:noi,Dinamo si Rapid.

CFR abia a batut Steaua II ( adica Buzaul) si vor sa se bata cu adevarata Steaua. Rapid poate ca mai are ceva sanse la locul 2, dar nu prea cred. Oricum un lucru este sigur Steaua ESTE CAMPIOANA

Pe CFR au facut-o candidata la titlu presa ... pe mine nu m-au impresionat deloc CFR-istii ... parca mai bine joaca "U" Cluj ... 1-0 cu Otelul din penalty / nu au reusit sa bata Steaua , desi au jucat cu un om mai mult , si au ratat si un penalty / au pierdut cu Famagustas aia ... cum o mai chema-o ...

Satisfactia unei calificari in Liga Campionilor in aceasta seara este +infinita avand in vedere infrangerea spurcatilor.

Poi favorita

nr 1 ... Steaua

nr 2 ... Steaua

nr 3 ... Steaua .... REstu nu conteaza:P

Vaslui

Unirea

CFR

Rapid

Steaua

Dinamo

in final batalia se va da intre Vaslui si Steaua :biggrin:

Rapid a picat cu FC Nurnberg, iar acum ar fi bine ca Dinamo sa pice cu FC Twente pentru a ne elimine echipe contracandidate la coeficient.

Later EDIT: Dinamo cu Elfsborg (Suedia).

cred ca e bine pentru Rapid deoarece echipa noastra a avut rezultate bune cu echipele nemtesti

Ganea suspendat 22 de etape. =))

Acum am inteles si eu dilema spectatorilor in Groapa. Noi credeam ca sunt spectatori putini, dar de fapt stadionul e imens si ni se par noua ca sunt putini. :laugh:

Daca nu apasa Borcica serios pe butoane, javrele pierd in seara asta cu Bistrita (prima oara in 18 meciuri, restul de 17 fiind 16 victorii si un egal, sclavii imputiti). Sa speram ca asa va fi.

Maidanezii cred ca o fura ... e 0-1 la pauza steag3 Sper sa ramana asa :)

Sper sa nu intre Borcea in actiune , ca e corpodean la centru ....

N`am nici o grija. Pariasem la campionatul de pronosticuri la meciul Dinamo-Gloria x, insa cand am auzit de delegarea arbitrului Porco am modificat si am vrut sa pun si colorat 1. Nu am nici un dubiu ca Dinamo nu va revenii in repriza a doua. Au si sprijinul publicului in numar exagerat de mare in aceasta seara...

Hai baietii se poate ... bateti maidanezii :D

Repriza 2 a fost jenanta, absolut penibila din punctul meu de vedere. Gloria a intrat pe teren "anesteziata" complet, vreo 5-6 jucatori pur si simplu nu au mai alergat, stateau si se uitau cum javrele faceau cercuri in jurul lor. Cel putin ultima faza de contraatac a gloriei, cu 2 jucatori care NU AU VRUT sa traga desi erau la 16-18 metri de poarta, cu fata spre ea, ne-a aratat ca Borcica si-a facut treaba la pauza.

Dar tot degeaba :biggrin: :biggrin: De unde nu-i, nici Dumnezeu nu cere,

O daaaaaaaaa :)))))) bv baieti . Sa-l aud acum pe maidanezu al' mare :)) hahahah , grazie porceaaaaaaa

Guest
This topic is now closed to further replies.