Th3_Play3r

Abonamente 2007-2008

136 posts in this topic

IMPACARE Fanii Stelei au primit din nou facilitati de la Becali.

Finantatorul Stelei, Gigi Becali , a îngropat securea razboiului cu fanii! Dupa o întrevedere cu doisprezece sefi de galerie, care a durat o ora, latifundiarul din Pipera a anuntat ca, de acum, suporterii vor face parte din nou din familia Stelei.

La discutii a participat si presedintele Stelei, Valeriu Argaseala. Astfel, de joi se vor pune în vânzare abonamentele la peluze. Desi patronul ros-albastrilor a spus ca fanii vor avea asigurate deplasarile cu avionul în strainatate, liderii de galerie spun ca nu au nevoie decât de respect reciproc.

"Au fost doisprezece sefi de galerie, am discutat cu ei si le-am spus ca de acum vor avea abonamente la peluze si toate conditiile, deplasari cu avionul asigurate, pentru ca si suporterii fac parte din familia Stelei. O sa mearga si ei în Belarus, unii dintre ei au plecat deja. Ce divergente sa avem între noi? Pe ei i-a deranjat ca i-am facut derbedei, dar nu m-am referit decât la o parte dintre ei. Important e ca de acum va fi pace si prietenie, totul e ok. Ei mi-au spus ca de acum raspund pentru eventuale incidente", a mentionat Becali.

Sursa: Prosport

La solicitarea suporterilor stelisti, conducerea FC Steaua va pune in vanzare abonamentele la peluze, dupa urmatorul program:

Joi 16.08.2007 - 09.00 - 21.00

Vineri 17.08.2007 - 09.00 - 21.00

Sambata 18.08.2007 - 09.00 - 21.00

Duminica 19.08.2007 -10.00 – 16.00

Aceste programe prelungite de acordare a tichetelor de sezon la cele doua peluze au fost stabilite din dorinta clubului de a sprijini suporterii adevarati ai Stelei sa vina si sa incurajeze echipa la fiecare partida, asa cum numai pe stadionul "Steaua" se intampla.

Pretul unui abonament la peluza este de 50 lei.

Yey, ce bine! Vad ca nu exista vreo interdictie in a detine doua abonamente pe acelasi nume.

EDIT: Se pare ca nu mai pot lua abonament la peluza din cauza ca am deja la T2. Ce rahat!

Yey, ce bine! Vad ca nu exista vreo interdictie in a detine doua abonamente pe acelasi nume.

EDIT: Se pare ca nu mai pot lua abonament la peluza din cauza ca am deja la T2. Ce rahat!

Totusi ai putea sa te duci sa intrebi, poate ti-l anuleaza pe cel de la t2... oricum banii inapoi nu cred ca ii mai primesti

A fost cineva azi? Cum se misca lucrurile?

As vrea sa ma duc si eu sa-mi fac maine, da' sa stiu cat tre sa stau la coada.

Thx

pe la ora 10 dimineata cand am fost eu era coada mare. am asteptat vreo 2 ore...poate ceva mai putin. merge ok la case, totul e sa nu mergi la prima ora cand vine puhoiul 8-|

E interzisa citarea in intregime a postului anterior. Citeste regulamentul.

Edited by axl23

deci pana la urma e nevoie de buletin sau nu?

cate ab poti lua?

e coada?

Mai se vand abonamente?

1.7 Citatele (Quote): Este voie sa citati in intregime orice post, cu exceptia celui imediat anterior. Exista totusi si exceptii. Puteti cita din postul anterior in cazul in care nu il citati complet, c i numai o idee, o fraza, o expresie etc. Daca vreti sa evitati un citat, folositi cu incredere numele userilor carora va adresati in mod punctual (ex: Pentru Gigel, @Gigi, Gigele, Vasile! etc). In rest, daca postul nu este imediat anterior, puteti cita fara nici o restrictie.

Nu mai cita intreg postul de mai sus

Edited by I.N.Money