fcsteaua.ro

A.I.S.S. la TVR 2

22 posts in this topic

Tiberiu Florea si Mihai Somanescu, 2 membrii ai Asociatiei Independente a Suporterilor au fost prezenti la TVR 2 in cadrul emisiunii Autostrada TVR.

Cei doi au discutat despre planurile asociatiei, petrecerea de la Preoteasa, etc.

127325881_fcs_tracker_logo.JPG

VIDEO - AISS la TVR 2

Da, exact acum am vizionat si eu acel filmulet, si vad ca inca d ela inceput aveti succes cu aceasta asociatie, nu pot decat sa va urez bafta in continuare.

Prestatie mai mult decat onorabila in linii mari,e bine ca AISS capata vizibilitate.Daca mi se permite o sugestie as spune ca poate e mai bine sa fiti un pic rezervati in declaratiile despre "presa" romaneasca.Toti simtim o iritare si nu-i niciun secret ca avem un jurnalism sportiv de doi bani,dar cred ca AISS e destul de mica si nu-si are rostul sa intrati in contre publice cu sursele media.

Tiberiu murea de frica :))

Nu cred ca murea de frica, dar unii oameni se simt mai confortabil in fata camerei iar altii mai putin. Mihai nu avea nici o treaba, a fost natural; Tiberiu a avut ceva emotii dar... ceea ce a spus a fost foarte coerent si la obiect... multi "reporteri" au dificultati in a lega trei cuvinte fara prompter desi sunt platiti sa apara la TV.

Simcer sa fiu interventia a fost cam scurta dar orice emisiune in care se vede si alta fata a suporterului decit cea agresiva si cu lanturi la cingatoare ne va aduce un plus de credibilitate si de ce nu, va imbunatati atitudinea celor care vin la stadion doar ca sa se bata cu cineva.

Tibi - ti-am mai spus si la petrecere " mai usor cu emotiile taticu.......ati fost marpha ''

mda, nu stiu cum am reusit performanta, dar sunetul este decalat. :neutral:

Frumoasa si de bun augur prezenta celor doi la tvr2. Un sfat din partea unuia care stie cat de cat cu ce se mananca televiziunea: mai cu vana, baieti!

am vazut o stire despre AISS si pe antena 1 intitulata "Vagabonzii atacați de Gigi Becali îi dau replica patronului stelist " .

fularsteaua2 fularsteaua2 fularsteaua2

mda, nu stiu cum am reusit performanta, dar sunetul este decalat. :neutral:

Nu stiu de ce zici asta, la mine se aude foarte bine. Multumesc ca ai facut captura,raman dator steaua_ro

A o MAREE PROBLEMA :((( NU IMI MERGE :(( Cand bag torrentu in bitcomment si ii dau start ... nu incepe ramne asa nemiscast :(( vreau sa vad AISS LA TV :(((

Un motiv extrem de "tare" ca sa ma mut in Bucuresti!! :-)

FELICITARI TUTUROR!

Mi-a facut placere sa urmaresc cele cateva minute ( din pacate prea putin)!Felicitari baieti! :D Imi pare bine ca ati atins subiectul cu presa pana la urma sunteti "vocea poporului".Mult succes in continuare si abia astept sa ma alatur si eu AISS-ului!Sper sa fie din ce in ce mai mediatizata asociatia si astfel sa se prezinte si latura umana a suporterilor!Good luck :-)

mai nene dar nimeni nu vrea sa faca nimik pentru Elton ???? maine vine in Romania si noi stam si ne plangem pe aici !! ...........A>I>S>S...organizati ceva ,o primire la aeroport,spuneti-ne si noua cand vine Elton la otopeni si haideti cu totii acolo sa-l sustinem !!!!

Sti cumva pe la ce ora ajunge , eu lucrez chiar la otopeni si nu mi-ar fi greu sa fiu acolo!