fcsteaua.ro

7 Iunie 2007 - club Preoteasa - 60 de ani de istorie ros-albastra

121 posts in this topic

Sa vina cei care simt ceva pentru echipa asta nu sa vina pentru bauta cu baieti!!!!!!!!

Ba nu!!! Sa vina cei care simt ceva pentru echipa si care vor sa se pocaiasca!!!! aferim focurile gheenei, sodoma si gomora!

Va doresc distractie placuta, abia astept sa vad filmarea.

steag1

Anul asta as vrea ca parada sa nu se tina si sa ne pisam pe drepturile lor...! Si vreau sa veniti toti pentru a distruge nesimtirea asta de la noi din tara!

Anul asta as vrea ca parada sa nu se tina si sa ne pisam pe drepturile lor...! Si vreau sa veniti toti pentru a distruge nesimtirea asta de la noi din tara!

Total de acord.vin si eu la antimanifestarea spurcatilor astora!sorry for offtopic

Ma intreb de ce ora pe topicuril mult mai lame sunt zeci de pagini , pe cand pe asta in care se anunta un mare event sunt doar 4 din care hai sa fim seriori daca sunt 2 on topic.Am ajuns sa ne batem joc in halul asta de efortul oamenilor si de istoria clubului.

as dori si eu sa vin,da' nu fac din nicio grupare.oare daca ajung la p la 8 jumate mai pot intra sau e plin.sunt in sesiune si nu as vrea sa fac drumu degeaba,sa mi se spuna la intrare ca nu pot intra.si trebuie sa iau abonamentul sau un un bilet din Liga/UEFA ca sa pot intra?

@army

Cred ca o sa poti intra. Din ce am inteles sala are 700 de locuri si nu stiu daca s-au anuntat 200 de oameni ca vin. Inca 200 care nu s-au anuntat si tot vor fi inca 300 de locuri. Te asteptam la 8:30. Trebuie sa ai cu tine spiritul de stelist si voia buna.

P.S. Dar daca vin mai devreme pot sa intru?

Mai, Nu e o sarbatoare pentru brigazi, e o sarbatoare a STELISTILOR. Deci, puneti mana si veniti, ca doar (cum zicea cineva) odata face Steluta 60 de ani!

army amice nu prea ai inteles nimik din asta nu?

Suntem la 60 de ani de la infiintarea celui mai titrat si mai iubit club sportiv din istoria Romaniei, Steaua Bucuresti. O zi istorica ce nu poate fi trecuta sub tacere si o ocazie pentru noi toti de a ne uni inca o data sub culorile pe care le iubim.

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti, in colaborare cu Peluza Nord si Peluza Sud, invita suporterii stelisti JOI, 7 iunie, incepand cu ora 20, in clubul PREOTEASA pentru a sarbatori impreuna acest moment festiv, intr-o atmosfera de sarbatoare, organizata de suporteri pentru suporteri, cu muzica si imagini semnificative din viata clubului nostru.

Evenimentul se bucura de participarea lui Gabi Balint, Ilie Barbulescu, Mihai Stoichita, Basarab Panduru, precum si a altor glorii ros-albastre, din fotbal si din alte sporturi.

INTRAREA ESTE LIBERA (in limita locurilor disponibile)

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti -

SEMPER SVPERIORES

60 de ani de STELISM si multe realizari pe care Dusmanii le invidiaza Cupa Campionilor , 23 titluri 20 cupe ale Romaniei , cea mai TARE GALERIE etc. Pe 7-iunie o sa fie ziua steag2 STELISTILOR si sa ne bucuram de ea .... in sezonu viitor sper sa luam Campionatul , Cupa Romaniei , SUpercupa , sa ne calificam in CL si sa facem o faza mai frumoasa decat anul trecut IUBIM Steaua!!!!!!! steagcruce2

Precum spuneau si ceilalti, aniversarea este a tuturor stelistilor, deci poti sa vii daca iti face placere.

O sa fie si filmulete de la eveniment. :)

Bine, mai Michael Jackson, ai mai convins un suflet sa ni se alature!

in sezonu viitor sper sa luam Campionatul , Cupa Romaniei , SUpercupa

Pai daca luam si campionatul, si cupa, cu cine jucam in supercupa?

Bine, mai Michael Jackson, ai mai convins un suflet sa ni se alature!

Nu-l bagati in seama, il cunosc (parca) :)

E pampalau si mai tot timpul beat, deci nu este cazul sa va suparati daca posteaza aiurea. :P

Pai daca luam si campionatul, si cupa, cu cine jucam in supercupa?

Cu Steaua Wushu. :D

ete ca face si clubul ceva cu presa

"IN ATENTIA MASS MEDIA

FC Steaua are placerea de a invita reprezentantii mass media, joi 7 iunie 2007 - ora 13:00, la festivitatea ce marcheaza implinirea a 60 de ani de la infiintarea clubului. Vor fi prezente personalitati care si-au pus amprenta pe istoria celei mai galonate echipe de fotbal din Romania.

Evenimentul se va desfasura la sala de conferinte de presa situata la Tribuna Oficiala a Stadionului Steaua."

Desi cam tarziu si cam in pripa, lucrul acesta trebuie salutat si incurajat. El arata ca, macar si FORMAL, Steaua Bucuresti de astazi e constienta ca se trage din Steaua Bucuresti din 1947, ca nu acreditam ideea ca Steaua a inceput de ieri.

Repet, nu ma intereseaza motivatia gestului, semnificatia lui este mult mai importanta!

In jos, da. Barem buletin sa ai.

acu pe bune...daca am 17 ani si buletinul pot sa intru, sau bat drumul degeaba?

acu pe bune...daca am 17 ani si buletinul pot sa intru, sau bat drumul degeaba?

Nu-l bate ma...ca nu e el de vina. Bate-l pe George Stan.

Nu-l bate ma...ca nu e el de vina. Bate-l pe George Stan.

Andreiasule, deja trimiti oamenii la scandal, nu conduci pe nimeni dar esti un lider.

Narcis, normal ca poti sa vii daca ai 17 ani. Un procent important din ultrasii stelisti au 17 ani, nu?

La multi ani Steaua Bucuresti.

Multi ani traiasca,multi ani traiasca, la multi ani!! cine sa traiasca Steaua sa domneasca la multi ani!!!

FORTA Steaua!!!

si hai Romania steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 fular-campioniifularsteaua2fularultras