fcsteaua.ro

FC National - Steaua 0 - 3

214 posts in this topic

AM SCRIS INTR-UN MESAJ ANTERIOR...CA AM UN FILM DESPRE COMPORTAMENTUL DE TOATA JENA AL LIDERILOR DE GALERIE...

NU INTERESEAZA PE NIMENI ACEST ASPECT?

CA SA STIU...SA STERG FILMUL..SA NU MA AGIT DEGEABA

In momentul acesta desigur Olaroiu nu mai poate castiga nici titlul nici cupa asa ca va fi demis la sfarsitul sezonului.

Oare ? Eu nu sunt chiar atat de convins.

Din pacate Olaroiu e un tip foarte interiorizat care nu isi poate apropia masele, cum face razvanel de exemplu care este sub Oli la orice capitol.

Miaus, scuze de expresie, dar asta chiar e o prostie. Care e antrenorul pe care il apreciaza acum cel mai tare majoritatea suporterilor ? Protasov. Era Protasov "apropiat de mase" ? Dadea petreceri cu mici si bere prin tribune cumva ? Da de unde. Hai sa fim seriosi, era cel putin la fel de distant ca nea Oli - dar din motive diferite. Protasov era un gentleman in adevaratul sens al cuvantului si asta era stilul lui (amabil dar oarecum distant), Olaroiu pare un om prins intr-un spatiu interzis, care se ascunde de paznic.

Oricum streza asteptam finalul de campionat, si speram ca la anul sa avem un lot mai bun cu jucatori mai multi si mai buni si cu un antrenor mult mai capabil decat cel pe care il avem acum.Atat imi doresc ca cel care ii ia locul lui Olaroiu sa ne scoata din grupele Cl si sa castige titlul si cupa jucand spectaculos.

Atat si nimic mai mult.

Asta ne dorim cu totii. Ce naiba ai impresia ca eu si restul ne varsam nervii pe-aci doar de dragul de a-l vedea plecat pe Olaroiu ? Nimeni nu vrea sa plece Olaroiu doar de dragul de a sti ca a fost dat afara, ca asta nu ne incalzeste nu nimic. Se doreste plecarea lui Olaroiu pentru ca in locul sau sa poata veni un antrenor care sa faca mai mult decat el.

Oare ? Eu nu sunt chiar atat de convins.

Miaus, scuze de expresie, dar asta chiar e o prostie. Care e antrenorul pe care il apreciaza acum cel mai tare majoritatea suporterilor ? Protasov. Era Protasov "apropiat de mase" ? Dadea petreceri cu mici si bere prin tribune cumva ? Da de unde. Hai sa fim seriosi, era cel putin la fel de distant ca nea Oli - dar din motive diferite. Protasov era un gentleman in adevaratul sens al cuvantului si asta era stilul lui (amabil dar oarecum distant), Olaroiu pare un om prins intr-un spatiu interzis, care se ascunde de paznic.

Asta ne dorim cu totii. Ce naiba ai impresia ca eu si restul ne varsam nervii pe-aci doar de dragul de a-l vedea plecat pe Olaroiu ? Nimeni nu vrea sa plece Olaroiu doar de dragul de a sti ca a fost dat afara, ca asta nu ne incalzeste nu nimic. Se doreste plecarea lui Olaroiu pentru ca in locul sau sa poata veni un antrenor care sa faca mai mult decat el.

Protasov nu a apucat sa aiba REALE probleme cu suporterii pentru ca la primul contract pe bani mai buni a sters-o.Placa aia cu clubul de acasa eu personal nu o cred.Daca ar fi fost un gentleman adevarat ar fi refuzat oferta aia si si-ar fi dus contractul pana la capat cu Steaua.

Singura posibilitate de antrenor care sa faca mai mult ca Oli pe plan EUROPEAN este un strain.Nu vad in momentul de fata vreun roman care sa poata face echipa astfel incat sa reziste echipelor europene.Bine daca joci cu Lovin,Baciu,Paraschiv,etc nu mai conteaza cine ii antreneaza ca oricum e degeaba.

Repet.Vreau un LOT mai numeros si mult mai BUN ca acesta si un antrenor care sa ii depaseasca performantele lui Oli.

P.S. Sunt unii pe aici (Mihai Somanescu) care nu ar scrie ceva de bine de Oli nici daca ar castiga Cupa Campionilor cu 7-0 in finala cu Milan/Barcelona etc.Ar gasi el sa ne explice ca am dat gol "din bulan" , bla,bla,bla.Chiar misuna indivizi pe aici pe care nu ii intereseaza cine vine si care ar fi consecintele doar sa plece Oli odata.

AM SCRIS INTR-UN MESAJ ANTERIOR...CA AM UN FILM DESPRE COMPORTAMENTUL DE TOATA JENA AL LIDERILOR DE GALERIE...

pai incearca pe youtube, putfile, photobucket, etc... apoi da-ne linkul.

Nu va suparati, stiti cumva cand si daca va aparea meciul cu nationalu pentru download, ca tare as vrea sa vad si eu macar alea ultimele 20 de minute magice despre care se tot vorbeste.... sunt in scotia acum si nu am avut posibilitatea sa'l vad, asa ca orice informatii sunt apreciate

mersi

forzateaua

Eu sunt de acord cu cei care-l vor pe Oli plecat de la Steaua,dar intr-adevar tonul lor lasa de dorit.

Si eu am scrasnit la meciuri,mi se spargeau venele in cap de nervi la cat de slab putea sa joace Steaua,dar de ce sa injur antrenorul? Eu unul imi dau seama ca antrenorul nostru mai mult nu poate. A fost un momemt dupa 0-0 cu Ceahlaul in deplasare cand l-am injurat pe Oli in fata TV-ului ca nu mai puteam de nervi.

Apreciez ce-a facut Oli la Steaua,sau mai bine zis ce a incercat sa faca dar mie mi-a demonstrat ca nu e de Steaua. Sigur poti sa gasesti scuze ca a fost f multi accidentati,ca ne-au mai furat arbitrii dar el de asta e antrenor,ca sa inchege o echipa si sa o faca sa castige. Restul este gargara.

Eu sustin pe un ton civilizat plecarea lui Oli, nu o sa uit faptul ca ne-a calificat in CL si a castigat un titlu chiar daca chinuit,dar de asemenea n-am cum sa uit ca din 30 si ceva de meciuri in acest campionat Steaua a jucat slab in majoritatea si f slab in altele,cu un joc previzibil care pacaleste doar ultimele clasate.

Sa vedem daca Oli va ramane si sezonul viitor si o sa mai comentam. Ah da,si sa nu mai ne bucuram atat ca am batut nationalul,ei sunt o echipa terminata,de jucatori reciclati,am batut recycle bin-ul diviziei a.

FORZA Steaua!!

Intotdeauna superiori.

UN FILM DESPRE COMPORTAMENTUL LIDERILOR DE GALERie

CUM INTELEG EI SA DIRIJEZE GALERIA

http://www.youtube.com/watch?v=cC9wX9lyoy0

Encipi,

te rugam sa folosesti caps lock numai la inceput de propozitie,fraza,initiala unui nume propriu,s.am.d. Folosind caps lock la scrierea intregului text,înseamna ca tzipi,te rastesti.Atentie !

Moderatorii

UN FILM DESPRE COMPORTAMENTUL LIDERILOR DE GALERie

CUM INTELEG EI SA DIRIJEZE GALERIA

http://www.youtube.com/watch?v=cC9wX9lyoy0

Encipi,

te rugam sa folosesti caps lock numai la inceput de propozitie,fraza,initiala unui nume propriu,s.am.d. Folosind caps lock la scrierea intregului text,înseamna ca tzipi,te rastesti.Atentie !

Moderatorii

Ok.Scuze.N-o sa se mai intample.Dar am vrut sa atrag un pic atentia asupra unui lucru care mie mi se pare foarte grav.Niste lideri de galerie nu se pot comporta asa.Imi pare rau ca nu am surprins si imaginile in care se luau de stewardzi si le aruncau sapca in teren..scoteau cablul de la microfonul amplasat in teren..etc.

se simte lipsa unui lider adevarat...astia sunt numai smecherasi,n-au nici o treba cu sustinerea echipei...

Ok.Scuze.N-o sa se mai intample.Dar am vrut sa atrag un pic atentia asupra unui lucru care mie mi se pare foarte grav.Niste lideri de galerie nu se pot comporta asa.Imi pare rau ca nu am surprins si imaginile in care se luau de stewardzi si le aruncau sapca in teren..scoteau cablul de la microfonul amplasat in teren..etc.

Esti un idiot care nu intelege nimic.Inaintea meciului era o atmosfera fff incinsa.Becali venise cu gorilele la stadion si se zvonea ca vor sa intre in noi sa ne dezbine.Daca nu ne relaxam putin si luam in serios toate rautatile venite tot dinspre voi putea sa iasa rau.Asa ca lasa tu comentarile tale de prost gust ca nu ai nici un drept sa ne judeci tu pe noi.ADIO !