fcsteaua.ro

Replicã la afirmațiile lui George Becali

206 posts in this topic

mai bine fara cl da cu onoarea integra , asta nu intelegeti voi ca asta nu e spiritul Stelei

Degeaba explicam, pentru unii... e prea grele chestiunile estea...

Bina ma , daca voi ziceti ca Becali nu e bun ,si aveti dreptate ca e prost ca nea spart reputatia , da va intreb , daca nu Becali atunci cine sa fie finantatoru Stelei ??

Bina ma , daca voi ziceti ca Becali nu e bun ,si aveti dreptate ca e prost ca nea spart reputatia , da va intreb , daca nu Becali atunci cine sa fie finantatoru Stelei ??

fi linistit cum Steaua la inventat pe personajul Gigi Becali , se gaseste lume sasi faca imagine pe carca Stelei stai linistit , daca ajung oameni capabili la club acesta se poate autofinanta

Editat. Moderatorii

Ai zis oameni capabili da la cat se fura si sa furat ...... sper ca sa mai incetat cu furatu , de cand a plecat MM . si daca considerati greseala ca la dat Becali afar pe MM GRESITI !! pentru ca a si zis Becali ca la prins furant la transferul lui Xavier Elton

fular-campionii...Toti am fost dinamovisti pentru 90 de minute.Daca nu ar fi batut Dinamo pe CFR ne-am fi uitat la TV la cupele europene....fular-campionii fular-campionii fular-campionii

Din cate stiu locul 3 din Romania joaca in Cupa UEFA deci nu ne-am fi uitat la televizor cum joaca altii !

In alta ordine de idei felicitari AISS pentru demers. Sa speram ca odata cu trecerea timpului si cresterea numarului de membri cotizanti se vor putea intreprinde mai multe actiuni pentru restaurarea spiritului Stelei.

si ma rog care dracu-i rolul unu-i finantator?

oricum, fiti convinsi ca a scos inzecit fata de cat a bagat.

PUPINCURISTILOR!!! OILOR!!!! SCLAVILOR!!!

auzi la ei! vezi Doamne, ar trebui sa-i si plangem de mila si sa-l compatimim pentru ca "s-a sacrificat pentru noi" strigand SI DUPA MECI cu galeria spurcatilor? in timp ce aia urlau jj vino-n'coa sa-i dam m## la ... veneratul vostru stapan chiar se indrepta zambind catre ei. cu fularul.auh auh auh!!! va suna cunoscut? mare sacrificiu. fmm de cioban ordinar!

apropo, OILOR, ce parere aveti despre mentalitatea comunista a lui Dica?

BA mai intai informeazate si pe urma deschide gura .... anul asta a scos decat 2 mil de euro si nici alea ca acum lea dat la dinamovistii aia M**STI

Felicitari AISS pentru replica data "domnului" Becali! Vad ca au aparut si cativa membrii png pe aici,oare cum dracu' se face ca toti sutinatorii lui Jiji sunt analfabeti?...

fular-campioniide unde atata prostie din partea voastra?Huliganilor va place numai scandalul si bataile.Becali in momentul asta e cel mai bun lucru care i s-a intamplat Stelei!!!Cu ajutorul banilor lui am ajuns in CHl si ne-am bucurat ,ne-a facut mandrii ca suntem stelisti dupa multa vreme.Ce daca a mers la Dinamo si i-a sustinut?Toti am fost dinamovisti pentru 90 de minute.Daca nu ar fi batut Dinamo pe CFR ne-am fi uitat la TV la cupele europene.pentru cativa huligani Steaua joaca fara suporteri nenumarate etape.Veniti pe stadioane sa cantati si sa va bucurati sau sa suferiti alaturi de echipa.Fotbalul se joaca in teren nu in afara lui.E un spectacol.Lasati impresiile de 2 lei.Fiti suporteri adevarati,mergeti la stadion sa va sustineti favoritii si apoi intoarceti-va acasa si continuati-va viata.Civilizati-va!!! fular-campionii Forta

Tu ai impresia ca fotbalul a inceput cu UCL si Steaua cu Becali.De ce dracu' se mai chinuie Real sa castige Primera zau daca pricep.Oricum se pare ca termina pe doi si intra direct in Liga.Si mai sunt atatea cazuri similare.Daca tot ni s-a urcat UCL la cap ar trebui sa ne luam ca repere echipe reprezentative din UCL,nu?

Vreau sa-l vad pe Berlusconi ca spune la televiziunea proprie ca astia care s-au strans azi pe San Siro sunt niste derbedei si Milan joaca pentru adevaratii suporteri ai lor din Toscana sau pe Laporta cu fularul lui Real la gat.Vreau sa-l vad pe Abramovici cum trimite faxuri spre L'pool sa nu mai rezerve bilete pentru suporterii lui Chelsea.

fular-campioniide unde atata prostie din partea voastra?Huliganilor va place numai scandalul si bataile.Becali in momentul asta e cel mai bun lucru care i s-a intamplat Stelei!!!Cu ajutorul banilor lui am ajuns in CHl si ne-am bucurat ,ne-a facut mandrii ca suntem stelisti dupa multa vreme.Ce daca a mers la Dinamo si i-a sustinut?Toti am fost dinamovisti pentru 90 de minute.Daca nu ar fi batut Dinamo pe CFR ne-am fi uitat la TV la cupele europene.pentru cativa huligani Steaua joaca fara suporteri nenumarate etape.Veniti pe stadioane sa cantati si sa va bucurati sau sa suferiti alaturi de echipa.Fotbalul se joaca in teren nu in afara lui.E un spectacol.Lasati impresiile de 2 lei.Fiti suporteri adevarati,mergeti la stadion sa va sustineti favoritii si apoi intoarceti-va acasa si continuati-va viata.Civilizati-va!!! fular-campionii Forta Steaua!!!!FOrta Dica!!! fular-campionii fular-campionii fular-campionii

eu credeam ca in Baia Mare sunt oameni cerebrali ... hmm ... m-am inselat. Eu nu am fost, nu sunt si nici nu voi fi potaie ... sa fim bine intelesi ... sa-ti fie rusine ... Da merg pe stadion, da adevarat ... la peluza ... acolo ma simt bine intre adevaratii suporteri ai Stelei, sustin echipa de aceea tu nu ai nici un drept sa ma faci pe mine huligan. ca imi spun parerea nu inseamna ca sunt huligan. Stii care e problema pentru unii a fi suporter stelist e o chestie de trend, de moda iar pentru altii e o problema de viata.

Nu o fii inceput fotbalu cu Steaua si cu Becali da iti zic sigur ca YO SUNT STELIST PANA LA MOARTE si la me fotbalu incepe si se termina cu Steaua !!!!!!!!

Nu o fii inceput fotbalu cu Steaua si cu Becali da iti zic sigur ca YO SUNT STELIST PANA LA MOARTE si la me fotbalu incepe si se termina cu Steaua !!!!!!!!

Atunci cum se face ca inca nu te-ai prins ca Jiji e la Steaua doar din interes,si ca denigreaza tot ce inseamna suflare stelista?

Putem sa-l injuram noi cat om vrea dar el tot nu se va simti sa plece. Dupa parerea mea e mai bine sa-l lasam in pace, sa ne vedem de ale noastre Adica sa sustinem echipa ca altfel nu ne va mai lasa sa intram pe stadion ceea ce a zis si in declaratii... Nu mai cred ca a purtat acel fular si a facut ca spartanii din placere poate ca a facut-o pentru noi pentru Steaua sa ajunga in Cl sa fie pe locul doi. A bagat destui bani la Steaua si a adus jucatori valorosi precum Dica, Badea, Elton, nu el a platit pentru ei??? Daca uitam mereu ce a facut bine si ce face rau nu uitam niciodata, dar asa suntem noi. Eu una nu mai zic nimic de el ca pana la urma tine si el la Steaua ca doar baga bani in continuare. Pe MM cum l-ati iertat? Si el a facut greseli dar nu ati mai zis nimic de el. Mai bine terminati si voi odata cu scandalurile astea ca de aia Steaua nu are liniste si atata timp cat nu e liniste la echipa va fi o presiune continua asupra jucatorilor:( Forta Steaua mereu campioni chiar si pe locul 2 si Gigi eu una nu mai am nica cu tine dar mai ai de infruntat inca vreo 10.000 de suporteri furiosi daca nu mai multi... steagcruce2

Sper ca te-ai prins aca nu suntem pe mirc. Moderatorii

Imi place ca AISS isi intra puternic in rolul pe care trebuie sa il aiba si cred in viitorul vostru (imi e aproape imposibil sa-mi iau formularul de pe net..., sa pot spune al nostru...)! Felicitari!

Pentru toti cei care tin in continuare la ceausescu2 (spiritul democratic ma opreste sa-i numesc direct imbecili!):

Banii nu pot cumpara demnitatea, onoarea si mai ales spiritul unui obiect de patrimoniu al Romaniei! Am ajuns Steaua, pentru ca au fost atati eroi, si pentru ca am plans si am ras cu ei, iar bucuria noastra a fost din suflet, nu platita de x, y, z... Steaua e un mod de viata, e ceva pentru care merita sa traiesti sentimente la maxim (cat ne-am bucurat in sferturi, cat am plans pentru blestematul meci de la boro...). Acest idiot cu conceptie de dictator nu stie ce inseamna onoarea si demnitatea umana, pentru ca, inconjurat fiind de lachei, crede ca totul este pe bani!

E un moment de cumpana pentru Steaua, mai ales ca el nu intelege ca a devenit fix IUDA si ca si-a vandut sufletul diavolului.

Pentru imbecilii care cred in png si in cioban (sorry, dar si democratia are o limita de exprimare..). mancati-va semintele in alta parte, nu in Ghencea si sustineti-va propria neputinta la mitingurile idiotului, nu in Ghencea!

Ghencea este simbolul competentei si al devotamentului fata de 2 culori sfinte si nobile, nu reuniunea de refulati care nu isi pot plati lumina! Pentru asta, va recomand giulestiul si fosta groapa de gunoi...

P.S> Corect se striga **** Gigi, augh, augh, augh! (doare rau, nu-i asa)?

@Anna Marya Ma pregateam sa iti explic cum sta treaba,dar vazandu-ti profilul ,ma gandesc ca la cei 14 ani ai tai nu ai cum sa intelegi.Practic ai crescut odata cu era Jiji... :wink:

Eu cred ca este rusinos ca am ajuns sa vorbim pe forumuri , sa citim in ziar , sa vedem la televizor si unii dintre noi sa idolatrizam un om care nu poate rupe doua cuvinte in limba romana , care are 2 carti la activ , si alea citite pentru mass-media . Consider ca cea mai buna atitudine a suporterilor stelisti si a CETATENILOR Romaniei , pentru ca este mai mult decat "finantatorul Stelei" , este sfidarea , ignorarea si usor usor eliminarea acestui personaj din peisajul fotbalu-lui , caci odata cu fotbalul va disparea de pe micile ecrane . Refuz sa ii spun numele ! Nu merita ! Si cu cat vom scrie si vom vorbi mai mult el are de castigat ! Pentru ca lui ii place ca lumea sa vorbeasca de el , poate ati observat cum radia cand suporterii il INJUJRAU !

Suntem noi ! Steaua suntem noi !

Imi place ca AISS isi intra puternic in rolul pe care trebuie sa il aiba si cred in viitorul vostru (imi e aproape imposibil sa-mi iau formularul de pe net..., sa pot spune al nostru...)! Felicitari!...

Formularul de pe net se poate genera automat in Firefox ( pe IE 7 nu merge am incercat eu) sau se poate downloada printa si completa la mana de aici

http://www.AISS.ro/images/stories/AISS.pdf

Cred ca trebuie sa ai si o versiune de Acrobat Reader instalata deja.

Ba mai terminativa ma o data . Orice am face Becali tot nu pleaca , nu vedeti ca cu cat il injuram mai mult cu atat mai enervant devine

BA mai intai informeazate si pe urma deschide gura .... anul asta a scos decat 2 mil de euro si nici alea ca acum lea dat la dinamovistii aia M**STI

scumpul meu, profitul nu insemna doar bani.

stiu, stiu, te-am bagat in ceata!

Becali marsh la Dinamo. gunoiul dracului de caine spurcat!!!!!!!!!!!! nu ai un pic de minte!!!!!!!!!!! se vede ca ai fost cioban la viata ta si inca esti. cum dracu poti sa porti un fular cu spurcatii la gat?acuma imi au seama ca pentru tine numa banii conteaza nu onoarea!!!!!!!!!!!!! marsh la Dinamo ca acolo tie locul!!!!!!!!!!!! **** Becali

ce dracu aveti cu el?cu nea Gigi?dak nu era el cine putea aduce Steaua pe locul 2?ce credeti ca el sa dus pe bune la Dinamo?nu,cu interes.ce dak a fluturat el steagu lu Dinamo?nu am facuto noi.lasa asa ca poate asa e mai bine.la anul vin ei la noi.

steagcruce2 steagsahmic

cine a adus CL-ul in Ghencea in 86? sau cele 3 calificari consecutive din anii 90? Becali cumva? eu nu cred...

@admini propun un sondaj: cati ani au sustitatorii lu` Gigi? cu raspunsurile intre 10-12, 12-14, 14-18 si atat :D

mai bine fara cl da cu onoarea integra , asta nu intelegeti voi ca asta nu e spiritul Stelei

Aici iti dau dreptate!! mai bine fara CL dar cu onoarea integra. Niciodata, dar niciodata, nu mi-a fost dat sa traiesc o rusine mai mare ca atunci cand ms.Jiji si-a batut joc de suporterii facandu-i "dobitoci", "derbedei" etc. Si pe deasupra a purtat fularul rivalei. Mai bine vad Steaua in C decat sa port vreodata fularul acela spurcat.

Jiji uita-te la suporterii Juventusului. Aia suporteri adevarati si in serie b merg la fiecare meci si incurajeaza echipa neconditionat. La fel ca si noi care ne dam viata pentru Steaua. Sa crezi ca acel cantec este numai asa de ochi frumosi .

**** Gigi! augh! augh! augh!

"cantam pana ragusim

Steaua CE MULT TE IUBIM"

Rusine Becali, inca o data ! Nici nu mai conteaza a cata oara.

"Dica are o mentalitate de comunist", prin declaratia asta nesimtitule iti arati recunostinta fata de un jucator extraordinar, poate cel mai bun pe care il are Steaua. "Din cauza" lui ai avut onoarea nesimtitule sa iesi cu capul sus din Champions League, el a calificat echipa in a 3-a primavara consecutiva, el a ridicat tribunele in aer si a uimit o intreaga Europa prin reusitele sale. Nu tu jigodie pupincurista !

Nicolae Dica si-a aratat indignarea vis-a-vis de demiterea lui MM Stoica, omului caruia chiar i-a pasat de starea lui de sanatate, spre deosebire de tine, iar asta inseamna ca are mentalitate comunista. In opinia ta bunul simt e sinonim cu gandirea bolsevica.

Aseara in timp ce tu erai injurat la scena deschisa, decarul era aplaudat de un intreg stadion, fapt care probabil ti-a atras mania si nu-i asa ca mai faci tu o mutare psihologica si-i indepartezi pe cei 2 favoriti ai publicului : Elton si Dica. In favoarea lui Coman, Petre, Lovin si altii adusi de tine si Olaroiu.

Tocmai tu te-ai gasit mizerabilule sa-l jignesti pe Dica, tu care ai dezvoltat un adevarat cult al personalitatii la Steaua, tu care mai ai putin si-ti aduci rudele si in teren (Hristu Chiacu), tu care declari ca Steaua e familia ta, nu a noastra, tu care nu tolerezi diferentele de opinii si trimiti jandarmii si bodyguarzii sa-ti 'imparta dreptatea' !

Spre bucuria ta ultimele 2 partide se vor disputa cu portile inchise, personal nu inteleg motivul, dar asta nu inseamna ca vei scapa de furia ros-albastra.

Esti putred de bogat, dar incredibil de prost, si din pacate pentru tine banii nu pot spala creiere.

Mars din Ghencea !

unu om ca Gigi Becali nu poate impiedica adevarata familie a Stelei sa traiasca si sa isi incurajeze echipa asa cum se cuvine......ce ar vrea sa venim pe stadioane si sa stam ca prosti pe scaun ???? Asta nu se va intampla atat timp cat noi existam adevarati suporteri .... sau "derbedei" dupa cum spune Jiji ... nu ne va putea impiedica sa ne sustinem echipa .... cat despre cei care il sustin pe Becali inseamna ca sunt exact ca el niste inculti ... si ciobani .... daca esti stelist cum poti spune ca pentru 90 de min ai fost caine asa ceva e inacceptabil... FORZZA Steaua ....... fularsteaua2 steagcruce2 fular-campionii

Invata sa scrii. Moderatorii