fcsteaua.ro

Gigi, Spanzura-te cu Fularul Spurcatilor!

81 posts in this topic

Mai lasa-ne cu "ganditi inainte"! Nu-i nimic de gandit in afara de cum sa-l facem sa plece sau cum sa-l facem sa se simta ca un rahat!

mai lasati-l draq ca nu are rost sa ne agitam asa mult pentru Becali. El nu e stelist nici dinamovist nici rapidist.

Apropo v-au dat pe tvr cu mesajele de pe forum anti Becali:)) .

Da.. Gigi e un jegos, o zdreanta care ne murdareste istoria, este o pata pe stema Stelei dar avem si noi o mare parte de vina. Ne meritam soarta. Nu este prima oara cand ciobanu' jigneste suporterii Stelei, nu este prima oara cand poarta fularul spurcatilor la gat, dar nu a luat nimeni actiune, sau daca a luat, a fost ceva firav. Pana nu o sa strige tot stadionul, 30.000 de suporteri anti Gigi , si o sa isi de'a seama ca nu mai il voteaza nimeni nu o sa se opreasca din acest circ de 2 lei.

Forza Steaua !

Super articol.Bravo,asa sa faci Gigi spanzura-te cu fularu cu ce vrea el,io oricum ar fi iy doresc fir intins la spanzuratoare.Eu am si spus ca a incalcat orice limita a bunului simt sisi ca ziua se apropie ''Ziua Judecati'' din partea suporterilor pe care ia jignit profund,mai avea sa pupe steagul lor,nush ce ar mai fi putut sa faca acest om.Cred ca va plati cat de curand.

La sfarsit mai am decat sa spun aceleasi versuri geniale:

Cioban netot!

De la noi n-ai nici-un vot!

Adio Becali ieri ai cazut in disgratia suporterilor adevarati ai Stelei,care sufera si se bucura la fel de mult la rezultatele bune cat si cele proste,suporteri de ocazie ai Stelei ,care vin la stadion in provincie,doar sa-l vada pe Becali,nu-mi pasa pe cine jignesc,dar am vazut un spectacol dezgustator dupa meciul cu CFR Cluj,cand iarasi el si-a satisfacut dorinta de popularitate urcandu-se pe capota masini sale,la aceia ma refer care viseaza la bani verzi de la cioban,far sa munceasca si fara sa-si de-a seama ca sunt folositi,pentru un scop foarte bine pus la punct e hotarat sa calce pe cadavre pentru realizarea lui,deci :Romania Trezeste-te!

NU POT SA CRED CE FACE ............ CU CE MANDRIE TINE FULARUL IN MANA SI SE BUCURA SI DE PARCA NU ERA DE AJUNS MAI SI SCOATE UN PORUNBEL PE Gurita (NICI CU Steaua NU AM AVUT ASA EMOTI )BA CIOBANE PNT TINE NU CONTEAZA DECAT BANII SI VOTURILE EU UNUL AM AVUT LACRIMI IN COHI CAIND IL VEDEAM CUM SE BUCURA ALATURI DE MIZERABILISI CIOBANE UNDE ESTE DEMNITATEA SI OMOAREA DE CARE TOT VB

Da frate dar cand au zis dinamuistii : " Gigi vion-n coa sa-i dam M**E lu ... si s-a dus. de asta ce mai zici ?

oierule cu asta ai intrecut orice masura...Jiji lasa-ne nu conteaza ca bagi bani in Steaua, important e sa fi si suporterul echipei pe care o finantezi.de noi nu iti pasa deloc. forza Steaua...mandru ca sunt stelist fularsteaua2

poate cineva care vede meciul la TV sa confirme daca se striga anti sau pro Becali? ca eu nu aud tribunele de Gabi Safta... vorbeste ceva de speriat baiatu' asta :lol: ... la un moment dat a vrut sa zica ceva de tribune dar s-a razgindit la mijlocul frazei, eu sper sa fie din cauza ca se cinta "Gigi Becali la **** Gigi Becali"

Jiji esti cel mai tare. tine-o tot asa !!! asta e drumul clar spre a deveni presedinte . Stii doar ca toti cu creier sunt diavoli si nu ai sanse din cauza lor . dar nu te teme pe drumul asta vei reusi. acuma ca suntem in ue e mai usor sa pleci din tara . in curand vor ramane doar primitivii la care le-ai construit tu case si vei fi votat de egalii tai pe scara evolutiei .nu-i asa ca deja auzi multimea urland : Jiji presedinte !!! Jiji presedinte !!! Jiji presedinte !!! Jiji presedinte !!!

Ce a zis ciobanu .. fiti atenti .. reproduc :" Vagabonzii astia pot sa strige ei cat vor , Steaua e familia mea nu a lor.O sa maresc eu biletele sa nu mai vina ei in Ghencea "

F***** MM de cioban imputit !!!

MARSH DIN Ghencea JEGULE !!

un jeg, o scursura, o infectie! asta e acest individ pe corpul lui Steaua. si asa cum infectia atrage privirile tuturor, asa si acest individ e prezent peste tot in mass-media. cel mai mult ma dispera faptul ca multi identifica Steaua cu el!!!

fularultras steagcruce2

steagcruce2 Forza Steaua nea Gigi ai intrecut limitele ori pui suflet la echipa si esti alaturi de noi ori lasa-ne fularsteaua2 steagcruce2 fular-campionii

sper ca ai vrut sa zici noi si nu oi cum a iesit... si oricum, sper sa nu fie alaturi de noi! sa ne lase!

"Eu am cheltuit 2 milioane de euro pentru a aduce Steaua unde e." declara groparul Jiji. AI CHELTUIT 2 MILIOANE SI AI LUAT 10 MILIOANE DIN UCL Ai avut deci profit 8 milioane, sau cum? Respect pentru "vagabonzii" care au scandat impotriva lui Jiji.

Ce a facut acest nevertebrat ieri seara cu fularul alora este IMPARDONABIL. Eu imi doream un egal ieri sincer sa fiu. Eu nu pot sa tin cu echipa din groapa. Oricum, gestul lui se incadreaza in tipologia celui in care adat bani HOTILOR din RFG sa-si plateasca curentul. Din pacate, cred ca Jijel va intra in Parlament cu Partidul Noua Gaunosenie. Poate in felul asta isi va pierde interesul fata de Steaua si va vinde echipa.

Nu stiu de ce va enervati atat ! purta fularu ala la gat pentru ca trebuia sa castige Dinamo aseara , pentru ca noi sa prindem locul 2 ! Ganditi putin inainte sa faceti pe turbati pe forum ! Ce naiba va enrevati asa usor ! orice om destep isi da seama de situatie.

Uite ca eu sunt mai prost asa, nu gandesc putin, ci mult, ma enervez usor cand vine vorba de batjocorirea Stelei! Si cuvantul turbat nu este indicat acum,amintese de patrupede!

Ceea ce a facut Becali tine de politica si e in interesul Stelei.

Intr-o situatie mult mai jenanta au fost cei de la Dinamo. Aseara jucau cu o ardoare in fata Clujului asa cum nu-i vezi prea des sa joace. Si de ce? Pentru cateva mii de euro de la Gigi. Nu i-ati vazut ce se bucurau dupa meci, parca luasera Liga Campionilor. Astia sunt Dinamo, slugile Stelei, care mor pe teren pentru niste parliti de euro de la Becali.

Faza de aseara de la meciu javrelor ma enervat extraordinar fmmm

O sa ii aratam ciobanului odata si odata ca nu e el Steaua

Intr-o situatie mult mai jenanta au fost cei de la Dinamo. Aseara jucau cu o ardoare in fata Clujului asa cum nu-i vezi prea des sa joace. Si de ce? Pentru cateva mii de euro de la Gigi. Nu i-ati vazut ce se bucurau dupa meci, parca luasera Liga Campionilor. Astia sunt Dinamo, slugile Stelei, care mor pe teren pentru niste parliti de euro de la Becali.

Cum dracu' tine de interesul Stelei ca patronul echipei sa se infasoare cu giulgiul dinamovist. mai jupane?

Tot respectul pentru Dica. La multi ani!

Mult respect pentru cei care au scandat antioier!!

Hopa Gica...Nu tu erai ala care il portretizai pe Gigi cu ceva timp in urma drept un "mare conducator", un conducator pe care ar trebui sa il bagam in aceasi oala cu ilustrii inaintasi care au avut grija de interesele Stelei din 1947 incoace?

Parca asa ziceai, ca nu conteaza ce face....uite ca te-ai trezit stimabile dupa vreo 7 ani de hibernare sa ne luminezi: Gigi NU E DE Steaua!

Si eu l-am injrat la fel de tare ca restul stadionului, dar daca va pleca(desi sigur nu o va face) cine sa vina in schimb? Vreun Iancu? Sau vreun Copos? Cred ca se poate si mai rau.

Daca ar fi si la noi ca la barca.......sa finanteze suporterii echipa.!!

"Eu am cheltuit 2 milioane de euro pentru a aduce Steaua unde e." declara groparul Jiji. AI CHELTUIT 2 MILIOANE SI AI LUAT 10 MILIOANE DIN UCL Ai avut deci profit 8 milioane, sau cum? Respect pentru "vagabonzii" care au scandat impotriva lui Jiji.

Ce a facut acest nevertebrat ieri seara cu fularul alora este IMPARDONABIL. Eu imi doream un egal ieri sincer sa fiu. Eu nu pot sa tin cu echipa din groapa. Oricum, gestul lui se incadreaza in tipologia celui in care adat bani HOTILOR din RFG sa-si plateasca curentul. Din pacate, cred ca Jijel va intra in Parlament cu Partidul Noua Gaunosenie. Poate in felul asta isi va pierde interesul fata de Steaua si va vinde echipa.

de doua zile urmaresc replici pe forum...urmaresc pareri...urmaresc tot ce misca...si chiar spera ca o sa scandati anti-Jiji....dar aveam asa...o mica mica neicredere in voi.adik mia venit greu sa cred ca o sa aveti tupeu necesar...si ma bucur si va respect pe toti cei care ati fost pe stadion si ati strigat lasa-ne...respectul meu...imi pare rau ca nu am putut fi alaturi de voi toti...adevartii fani ai Stelei..dar distanta ne desparte:(

FORZA Steaua

augh augh augh M**E augh augh augh M**E

cumetre stai prost cu exprimarea