cRiss4Steaua

Cea mai tare galerie din lume!

304 posts in this topic

Salut,

Avand in vedere ceea ce s-a intamplat in ultimul an Borusia rivalizeaza cu marile puteri din europa la suporteri.

Sorry, dar nu vad ce legatura are asta cu ceea ce s-a-ntamplat in ultimul an. Borussia a avut o mare echipa in anii 90, poti vedea si atunci ce era pe Westfallen...

Floriane tu esti ciudat ca ti-a zis cineva ori asa vrei tu? Cum adica nu ai auzit de el? Pai cine esti tu sa auzi de el? Eu am auzit numai de cretini ca numai astia sunt mediatizati in ziua de azi...asta ii face oameni, mentionarea in mass-media in general si in aia pe care o citesti tu, in particular? Eu cred ca cine are de-aface cu Becali atinge cel mai de jos, cel mai josnic episod in viata lui/ei...si mai cred ca numai cineva foarte superficial poate crede ca avind de-aface cu becali este un plus pt viata cuiva...Becali este un dezastru pt orice/oricine are ghinionul sa intre in prezenta lui...Cit despre Zmarandescu nici eu nu am auzit de el dar asta poate din lipsa mea de informatie nu din faptul ca ar fi fost un "nimeni" cum il cataloghezi tu. Poate ca a fost un nimeni dar pina sa ajunga la becali a fost un nimeni foarte norocos...il compatimesc pe el, si pe toti care au avut ceva de-aface cu becali si in mod special te compatimesc pe tine ca ai putut sa scri asa bazaconii...(nu stiu absolut nimic de Zmarandescu...nu ii tin parte, nu intelege gresit...dar ma irita opinia ta ca nimeni nu exista pina cind nu auzi tu de el ori nu se murdareste cu Becali...)

Edited by apparte99