fcsteaua.ro

MM

92 posts in this topic

Mihai, cu riscul de a parea Gica Contra al forumului, da-mi voie sa spun ca eu nu regret demisia/demiterea (cititi cum va place) lui Stoica. Sa nu se creada cumva ca l-as sustine pe razboinicul luminii electrice din Ferentari. Il detest si de-abia astept ziua in care se va cara de la Steaua impreuna cu sleahta sa de lingai/nepoti. Desi plecarea lui Stoica putea sa astepte pana la vara, era cam inevitabila.

Mai sa fie, era sa-mi dea si mie lacrimile cand am citit randurile despre demisia "marelui stelist" Mihai Stoica. Atata se plange pe umarul lui de zici ca gata, se desfiinteaza echipa fiindca a plecat Stoica. Din pacate asa e romanul .... mioritic (ca tot o dam cu ciobanii), telenovelistic, reactioneaza la melodrama, la partide de plans in direct, etc. Munca serioasa dar monotona, aia facuta constiincios zi de zi .. sau absenta ei, nu ne impresioneaza.

Stoica era MANAGER, nu ? De ce nu i se masoara activitatea dupa norma input/output, ca la orice activitate ? Verificati si apoi dati-va cu parerea despre cat de "indispensabil" sau cum "tempera excesele ciobanului" MM-ul.

Nu afirm ca Mihai Stoica nu a facut si lucruri bune. Are meritele sale in privinta celor 2 titluri, performantelor europene, aducerii lui Zenga si Protasov (despre jucatori nu ma pronunt, ca-i teren minat). Dar a si gresit. In primul rand, aroganta si atitudinea sa ne-au facut o echipa certata cu toata lumea, cu nasul pe sus, cu care mai toata lumea joaca de doua ori mai tare decat cu altii. Sub conducerea sa Steaua era angajata intr-un "razboi permanent", de tipul "singuri contra tuturor", ceea ce era profund eronat. Nici o tara, nici o organizatie, nici un club nu poate fi permament certata cu toata lumea - poti castiga la inceput, dar incet-incet te erodezi, te macini, pierzi forta de la inceput. Exact cum a patit Steaua. In al doilea rand, prea i-a tinut in brate pe unii jucatori, de parca nu mai existau altii pe lumea asta decat Stancu, Saban, Coman, Carlitos, etc. In al treilea rand, prea se batea cu toata lumea ... in declaratii. Momentul cand l-a jignit pe Lita Dumitru, indiferent ce ar fi zis acesta, a fost pentru mine picatura ce a umplut paharul. Gargara la TV, zi de zi, nu face parte din atributiile unui conducator de club profesionist, indiferent cat de tare tipa MM ca "apara Steaua", de parca fara Stoica s-ar fi prabusit totul.

Tineti totusi cont ca Steaua exista mult inainte de Stoica si va continua sa existe si dupa despartirea de domnia sa.

Personal, tin sa-i multumesc lui Stoica pentru lucrurile bune si sa-i urez bafta in urmatoarea sa activitate. Oricare ar fi aceasta.

Fratilor, Gabi Popescu e bisnitar de masini!!!!!! Ce jucatori sa recomande asta??? El nu-i putea recomanda o tarfa in discoteca lui sabin Ilie, retardatul dracului. Vorbeste peltic din lipsa de culturalizare... e impotent intelectual... hai sa-l aducem si pe danut lupu in conducere, ca e bun...

Doamne, mi-e frica cu adevarat de ce o sa se intample...

Deja mi-e dor de MM!!!!!

Daca e bisnitar de masini, inseamna ca e bun. In Romania cel mai bine se descurca "bisnitarii" :)

Sa nu incercam sa judecam la primul impuls. Poate ca are omu' pacatele lui, dar nu intamplator spaniolii il doreau in conducerea clubului...

Apropo, iti place Thereau? Gabi Popescu i l-a propus lui Oli...

Si MM are meritele lui si respectul nostru... dar asta nu inseamna ca nu mai exista oameni competenti!

regret despartirea lui MM de Steaua... dar si mai mult regret ca nu il vad pe Elton jucand... Poate daca va pleca Olaroiu din vara se va schimba si atitudinea conducerii vis a vis de jucatorii adusi de MM...

Am pierdut omul caruia i se datoreaza in mare masura rezultatele bune si foarte bune din ultimii ani. Cu plusurile si minusurile lui, MM a fost cel mai bun presedinte al Stelei din ultimii 10 ani, cu el la conducere Steaua realizind cele mai mari performante ale unei echipe romanesti, dupa revolutie. In acesti ultimi ani a fost de departe cel mai bun presedinte din tara, lucru cu atit mai greu de realizat venind de la un club din provincie. Prin rezultatele muncii sale, si pentru sufletul pe care l-a pus la clubul Steaua, MM si-a asigurat pe viata iubirea si respectul tuturor stelistilor. MULTUMIM Mihai Stoica PENTRU CLIPELE MAGICE PE CARE NI LE-AI OFERIT DUPA MULTI ANI, SI MULT SUCCES ORIUNDE TE-AI DUCE, SI IN ORICE CARIERA VEI ALEGE!

" Mihai Stoica, dorit de Copos la Rapid! " gesepe

Sper sa fie o gluma proasta...nu cred ca se va duce MM sub pod

dupa mine va fi o pierdere pentru Steaua pentru ca a pus suflet si a adus jucatori f buni cu mici excepti,si sper ca ceasta plecare sa nu afecteze jocul Steaua. mr ciobanel ai facut o mare greseala ca l-ai demis pe MM pentru l el a calificato in trei primaveri in UCL si asa mai departe!!!!!!!!!!

MM STELIST ADEVARAT!!!!!!!!!! ITI MULTUMIM!!!!!!!!!

ANTI CIOBANI

Dupa cum a curs sirul eveniomentelor in mod sidgur MM a demis de la Steaua pentru a nu fi asociat cu blatul de la CFR-Steaua, in care GG, prin cativa nepoti l-au sunat pe M. Tudor si ar fi oferit celorlalti jucatori bani pentru a-si juca fals sansele in meciul cu Steaua. MM, probabil pentru a ii da o palma peste obrazul lui Becali, l-a informat pe Muresan de acest "mic" detaliu ..insa nu a precizat si ce jucatori au si acceptat. Muresan & company au fost nevoitit astfel sa revada caseta meciului de mai multe ori pentru a putea stabili un diagnostic...si asa au decis ca cei 4 jucatori sa fie exclusi din lot. Cand cei 4 au fost exclusi, a auzit si presa si implicit si GG...afland asta, a incercat sa afle cine a fost cel care l-a "tradat"..si , ca sa nu se ajunga ca in Italia..s-au dat afara toti, unul pe altul, ramanand doar Argaseala, care nu cred ca avea nici o treaba cu blatul.

Ar mai fi si varianta in care MM ar fi cel care a facut blatul, si cand a auzit asa ceva GG l-ar fi data afara pe MM pentru blat:)..

Un lucru e cert: CFR- Steaua nu s-a jucat pe bune!!! Fie MM a incercat un blat pentru a se scoate din pasa neagra care era la Steaua..fie GG a facut blat si MM a iesit "pentru a-si apara demnitatea"(sunt chiar cuvinetele lui).

In cativa ani Steaua va ajunge,din pacate, fie ca Juve (in divizia B), fie ca Fiorentina (cu MINUS la inceputul de campionat)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pacat....

Nu stiu care a fost motivul demiterii lui MM , da cred ca Jiji a facut o mare greseala . MM a fost alturi de jucatori , de suporteri in momentele grele si a dovedid ca este stelist 100% . A mai facut si ,, erori manageriale " asa cum au mai spus unii , dar 70-80 % din performantele Stelei din ultimiii ani i se datoreaza lui MM .Aseara spunea Jiji ca o sa aduca numai oameni capabili ( da ce MM era iesit din uz ????) precum Gabi Stoica(cine naiba este asta ) si o sa apuce el haturile pentru ca numai asa Steaua o sa ajunga pe locul 2 (campanie electorala). Daca din vara or sa vina Gica Popescu si Hagi cred ca o sa ajungem si mai rau .

Bafta MM in continuare !!! Respect Mihai Stoica !!!!!!!!!!!!!!

regret despartirea lui MM de Steaua... dar si mai mult regret ca nu il vad pe Elton jucand... Poate daca va pleca Olaroiu din vara se va schimba si atitudinea conducerii vis a vis de jucatorii adusi de MM...

Elton chiar merita o sansa.Sa vii de la capatul pamantului si sa-si bata joc un cioban de tine este foarte dureros.Elton a aratat putina fantezie ,exact ce place publicului.

Elton chiar merita o sansa.Sa vii de la capatul pamantului si sa-si bata joc un cioban de tine este foarte dureros.Elton a aratat putina fantezie ,exact ce place publicului.

Din pacate este clar ca Elton este din ce in ce mai marginalizat la Steaua si e foarte probabil ca din vara sa fie inlaturat de tot pentru ca lui mister Oli ii plac doar jucatorii cu gabarit dar cu cat mai putina tehnica.

Este pacat ca a plecat MM dar trebuie sa mergem inainte, sa ii aratam prin scandari ca va fi mereu iubit in Ghencea. Un club ca Steaua este dator fata de fotbal si fata de traditie sa mearga mai departe cu capul sus.

Multumim Meme! Ai tot respectul ! Bafta in continuare in tot ce ai face(impresar, agent ce vrei tu), numai sa nu te duci la tigani sau la javre ca sa-i dai vreo palma lui Gigi ca el va suferi cel mai putin... P.S. Nu te vom uita!

daca stau un pic si ma gandesc (nu prea fac eu asta de obicei), comportamentul de mahala al lui MM, in legatura cu orice legat de Steaua, se muleaza perfect (sau se infinge ca-n branza) pe ultimele trend-uri romanesti: scandaluri televizate, reality sow-uri mediocre, stirile de la ora 5, personalitati de periferie cu mare priza la public (moni si iri, oana zavoranu, Gigi, nikita, Dan diaconescu, etc.), adica lucruri si oameni ce ridica audientele. si astfel gasesc un strop de justificare in actiunile lui neortodoxe. omul castiga adepti in randul marilor mase, mai mult sau mai putin mediocre. (mai mult)

Multumesc MM pentru ca m-ai facut fericit si m-ai facut sa ma simt mereu superior. Forzza Steaua!!! steaua_ro

a, si inca o chestie (m-am mai gandit un pic). tare mi-e ca de la Steaua MM era "domnisoara pr" (chiar cu toate relele lui) si de-acum incolo ma astept ca gg sa-si dea in stamba. nu mai are ciobanul cu cine sa discute omeneste inainte de a da declaratii soc.

Regret nespus de mult plecarea lui MM de la Steaua si sunt sigur ca foarte multi suporteri regreta!!Nu este posibil asa ceva domnu Becali..asta este cea mai mare erroare facuta de dvoastra de cand sunteti la Steaua!!Ati format un imperiu acolo,un trio de neinvins(Gigi Becali,MM Stoica,Olaroiu)acum ce faceti il destramati???Ati gresit enorm facand asta,va apreciam foarte mult domnu Becali dar aceasta decizie mi-a schimbat total parerea despre dumneavoastra!!Cat despre MM el va ramane intotdeauna in sufletele stelistilor steagcruce2

Cred ca stim cu totii ce se va intampla de acum inainte. Ciobanul inainte primea sfaturi de la MM si de la nepoti,dar cum managerul Stoica a avut rezultate l-a ascultat pe MM in legatura cu jucatorii,antrenorul si altele. Cand a mai invatat vovievodul cate ceva despre fotbal(sau asa a crezut el) a inceput sa gandeasca singur(ce pericol!!) si sa-i dea la o parte pe colaboratori si sa asculte de familie,adica de nepoti.

Ipoteza foarte grava pentru Steaua ar fi urmatoarea:

4 jucatori de la CFR Cluj au fost contactati de diversi nepoti ai lui Jiji sa tranteasca meciul crezand ca ii fac un bine ciobanului,MM a aflat intre timp si direct sau indirect a dat in gat tentativa de blat a nepotilor lui Jiji.Intre timp,dupa usi inchise,Jiji si muresan s-au inteles sa nu se vorbeasca nimic in presa si asa a aparut scuza ca cei 4 nu au jucat cu argesul pentru ca "erau obositi" Daca aceasta ipoteza s-ar confirma,Becali si ai lui la puscarie si muresan la DNA,ca sa nu mai vb ca am putea fi retrogradati.Cred ca aceasta ar fi greseala grava a lui MM,nu divergentele de opinie cu Jiji.

Sper din tot sufletul sa nu fie adevarat si sa terminam pe 2 in acest sezon.

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori

MM a avut un aport important la echipa,incontestabil.....dar,a intrat in conflict major cu l.p.f si c.c.a(ceea ce a dus la cistigarea campionatului de clubul Dinamo,care si-a aranjat cu LPF si CCA succesul asigurat in 2006-2007,coroborat cu o forma f.buna a echipei....sa nu omitem ca orice echipa buna isi aranjeaza 3-4 meciuri in campionat),a intrat in conflict direct cu personajele dubioase ale fotbalului romanesc,mitica Dragomir,jean padureanu,Mircea Sandu,ceea ce nu este admis daca vrei sa cistigi un campionat......a devenit ironic chiar si cu persoane care au aparat clubul in trecut,a indepartat stelisti,exista si ceva iz de adevar si referitor la comisioane,iar acum ca un om razbunator ce este incearca sa faca voalat o oferta organelor competente din Romania(d.g.a,p.n.a),si reiese ca nu este un 'mare' stelist,sa o luam metodic:1."N-a fost nici o ceartã. Mihai Stoica era manager, dar stai puțin, Dinamo are 15 puncte avans, deși a investit 250.000 de euro în Blay, Ze Kalanga, Me Kalanga, iar eu am bãgat 5 milioane și sînt pe 3. Afarã cu toatã lumea, iar primul pe listã a fost el! M-am demis și pe mine și pe toți cei care formam Consiliul de Administrație".-exista adevar in aceasta declaratie, daca se adauga si sumele platite la LPF si CCA(bineinteles ca ciobanul nu spune nimic,deoarece a fost in aceiasi oala) 2. 'Mihai sa nu zica de jucatorii pe care i-a adus, pentru ca el a luat bani pentru ceea ce a facut, de aia a fost platit. De asemenea, el a adus si jucatori care nu meritau sa joace la Steaua si nu l-a condamnat nimeni."-adevarat si normal 3."N-am facut greseli fata de familia nimanui! Sunt gata sa merg pâna unde vreti, si la testul cu poligraful, ca sa demonstrez ca nu am luat niciun comision de când sunt la Steaua. Nici pe jucatorii adusi, nici de pe urma celor plecati. Nu vreau ca numele meu sa fie patat. Sunt cinstit, corect, si am plecat de la Steaua pentru a-mi salva demnitatea, foarte interesant, nu?" coroborata cu blatul de la c.f.r,insemna ca domnul Stoica este dispus sa dea in git ciobanul pentru aranjamente,pentru o razbunare odioasa a 'marelui stelist'.......................daca tragem linie la Steaua este o situatie foarte ca cacioasa si imi este frica,Steaua poate sa fie retrogradata,penalizata( numai daca i muresean de la Cluj ii face pe cei 4 jucatori sa recunoasca,ceea ce este putin probabil pentru ca inseamna puscarie pentru ei,plus poligrraful lui MM)....................MM nu este un mare stelist si veti vedea in viitorul apropiat,in schimb este un ciine care musca mina stapinului,dupa ce a lins-o...........sa nu creada cineva ca sunt fan al principelui de teren agricol,dar sunt fan Steaua si asta inseamna ca vreau binele echipei si nu as vrea sa fim noi retrogradati pentru blat,pe cind Dinamo si rapid care au facut acelasi lucru ar ride de noi..........interesul lui Copos pentru MM este destul de dubios,la rapid nu-l place nimeni......sunt curios cu evolueaza situatia........forza Steaua.....intotdeauna Steaua steagcruce2

De ce nu vreti voi sa intelegeti ca pentru situatia Stelei sunt vinovati jucatorii. Nici Becali, nici Oli, nici MM. Pacat ca a plecat MM. pentru tot ce a facut la Steaua...:((

Sper ca Oli sa nu plece. Sau daca pleaca, sa vina cel mai bun antrenor al Stelei :Zenga!!

RESPECT MM!!! RESPECT MM!!!!RESPECT MM!!!

"De ce nu vreti voi sa intelegeti ca pentru situatia Stelei sunt vinovati jucatorii"

Si pe aia cine i-a adus? Cine i-a antrenat? Cine le-a marit salariile in nestiinta? Oare nu cumva erau aceiasi jucatori si anul trecut? Oare nu cumva Zenga si Protasov au avut jucatori asemanatori?

[quote name='ssinpadureacualune' date='Apr 30 2007, 06:21 AM' post='123787'

MM a gresit foarte mult in ultimul an.Ma refer la transferuri si la relatile cu suporterii.A stricat si imaginea clubului intrand in niste certuri cu niste persoane care nu merita nici un scuipat.El si-a impus jucatorii adusi si dupa meciuri bune ii ridca in slavi,iar dupa meciuri proaste nimik.Strategia lui,planurile lui de viitor includeau jucatori din Brazilia.Eu sincer m-am saturat de straini.Si nu-i mai suport p'astia pe net ,cum apare un strain cum e cel mai bun jucator.Adevarat ca unii au valoare,dar se exagereaza si cred ca sunt jucatori buni si in Romania.Nu-l transformati pe MM in martir pentru ca nu e.Nu stiu dece a fost demis,dar dupa mine trebuia sa pelce din motive legate de fotbal,de organizare si in primul rand de comportament.Trebuie sa plece mai multi pentru ca sa ne revenim intradevar,dar oricum dupa mine asta era primul pas.

MM multumim pentru ce ai facut,dar era timpul sa pleci.

nu o lua in nume personal, chiar nu am nimic cu tine, dar cred ca habar nu ai ce vorbesti. sau pur si simplu iti place sa intri in polemica cu lumea.

si de Thereau te-ai saturat? ce zici de Elton care a jucat 3 meciuri si de fiecare data a fost ales omul meciului? faptul ca acuma nu-i jucat se datoreaza 99% rahatului de cioban si 1% "antrenorului" care nu are pic de sange in boase (de onoare nici nu are sens sa mai vorbesc).

intre Thereau si Mazilu pe cine preferi? da fi te rog sincer.

fa o paralela intre scandalurile provocate de MM si cele provocate de cioban. o sa te crucesti.

chiar ti se pare normal ca a fost dat afara principalul "vinovat" de performantele Stelei din ultimii ani? gandeste-te putin si in ce conjunctura a fost dat afara.

oricum, eu nu o sa ma complac cat traiesc in asemena situatii si o sa strig ori de cate ori am prilejul: mars din Ghencea ciobane ! mori ciobane!

De 3 x RESPECT pentru MM care nu a fost doar managerul echipei Steaua, ci a fost prieten, confident jucatorilor, a fost stelist adevarat! A fost omul datorita caruia Steaua este unde este, la fel cum declara Mirel Radoi "daca nu ar fi fost MM poate acum luptam in jumatatea de jos a clasamentului"A plecat din cauza unor fapte care i-au afectat familia dlui Becali??? il respectam si admiram pe dl. Becali, dar aceasta declaratie mi-a lasat un gust amar...nu poti declara asa ceva despre omul care "ramane pe viata la Steaua" despre omul care "este razboinic" despre omul care a adus mai multe bucurii decat suparari in sufletul oricarui stelist... despre omul datorita caruia Steaua a jucat in atatea Primaveri Europene, despre omul datorita caruia Steaua a jucat dupa ani de zile in Liga Campionilor, despre omul care dupa parerea mea facea cel mai potrivit cuplu cu Oli!!! Sper din toata inima sa fie doar un foc de paie (dar sincer nu cred :( )si totusi sa ramana in continuare la Steaua sa faca ceea ce stie mai bine: SA FIE ADEVARAT STELIST! pentru ca imi mentin ideea ... MM a fost, este si va fi STELIST ADEVARAT! MM iti multumim pentru ce ai facut cat ai fost la Steaua, iti multumim ca ai fost alaturi de echipa si cand i-a fost greu si mai ales iti multumim ca ai fost alaturi de noi.

Acum...chiar daca poate va peca la alt club stelistii trebuie sa stie un singur lucru...si anume ca cel care probabil va deveni (sau nu) managerul unei alte echipe a fost stelist , ramane stelist si cand privim peste cativa anii in "vitrina istorica a Stelei" sa-l vedem pe MM acolo unde ii este si ii va fi mereu locul...printre gloriile si mandriile acestui club!

Froza Steaua!! Hai Campionii! fular-campionii

Respect MM Stoica!

[quote name='ssinpadureacualune' date='Apr 30 2007, 06:21 AM' post='123787'

MM a gresit foarte mult in ultimul an.Ma refer la transferuri si la relatile cu suporterii.A stricat si imaginea clubului intrand in niste certuri cu niste persoane care nu merita nici un scuipat.El si-a impus jucatorii adusi si dupa meciuri bune ii ridca in slavi,iar dupa meciuri proaste nimik.Strategia lui,planurile lui de viitor includeau jucatori din Brazilia.Eu sincer m-am saturat de straini.Si nu-i mai suport p'astia pe net ,cum apare un strain cum e cel mai bun jucator.Adevarat ca unii au valoare,dar se exagereaza si cred ca sunt jucatori buni si in Romania.Nu-l transformati pe MM in martir pentru ca nu e.Nu stiu dece a fost demis,dar dupa mine trebuia sa pelce din motive legate de fotbal,de organizare si in primul rand de comportament.Trebuie sa plece mai multi pentru ca sa ne revenim intradevar,dar oricum dupa mine asta era primul pas.

MM multumim pentru ce ai facut,dar era timpul sa pleci.

nu o lua in nume personal, chiar nu am nimic cu tine, dar cred ca habar nu ai ce vorbesti. sau pur si simplu iti place sa intri in polemica cu lumea.

si de Thereau te-ai saturat? ce zici de Elton care a jucat 3 meciuri si de fiecare data a fost ales omul meciului? faptul ca acuma nu-i jucat se datoreaza 99% rahatului de cioban si 1% "antrenorului" care nu are pic de sange in boase (de onoare nici nu are sens sa mai vorbesc).

intre Thereau si Mazilu pe cine preferi? da fi te rog sincer.

fa o paralela intre scandalurile provocate de MM si cele provocate de cioban. o sa te crucesti.

chiar ti se pare normal ca a fost dat afara principalul "vinovat" de performantele Stelei din ultimii ani? gandeste-te putin si in ce conjunctura a fost dat afara.

oricum, eu nu o sa ma complac cat traiesc in asemena situatii si o sa strig ori de cate ori am prilejul: mars din Ghencea ciobane ! mori ciobane!

Pai daca eu habar nu am ce vorbesc,inseamna ca tu nu sti sa citesti,sau nu poti sa intelegi ce am scris.Elton are valoare si imi pare bine ca e la Steaua,la fel si Thereau,dar nu si restul,nici portarii si nici Saban.Ma bucur ca nu au venit mai multi si ca nu ne-am trezit cu Mcain sau olah sau tot felul de handicapati.Sunt de acord cu tine ca Becali e principalul vinovat si vreau sa plece,vroiam sa plece mai mult decat vroiam sa plece MM.DAR MM a gresit foarte mult,foate foarte mult si in relatia cu suporterii si in transefrurile facute si in imaginea Stelei si trebuia sa plece.Nu putem sa traim din performantele din trecut si nu conteaza cine le-a facut,pentru ca daca ar fi asa artunci Steaua ar tb sa foe condusa de toata echipa din 86(pe care i-a vezi ca tot MM i-a indepartat).Iar despre straini,repet,sunt unii valorosi,dar eu prefer sa se opreasca aici cu strainii,mai ales cand vine vorba de portar.Sunt jucatori in tara care sunt suficienti de buni si care pot face fata la un nivel inalt.

Am mai spus,un prim pas a fost facut(nu va imaginati ca va pleca vreodata ciobanu de la Steaua pentru ca nu se va intampla si tb sa facem ce e mai bun in conditile astea),sper sa mai plece din jucatori,antrenori,nu intru in detali,si sa ne revenim odata.Numai printr-un parcurs lung in europa putem spala rusinea de anul asta.

Mazilu si Thereau mi se par cam la fel.Nu as alege pe niciunu.L-as lua pe Neaga inapoi in secunda 1.

Regret ENORM plecarea lui Mihai Stoica de la echipa.

In opinia mea, plecarea lui de la Steaua este ca lipsa lui Radoi, Goian, Ghionea dintr-un meci important, adica fara aparare si fara siguranta!!!

Era singurul om din toata conducerea Stelei pe care il apreciam...si chiar daca a mai gresit, i-am trecut cu vederea, pentru ca de orice poate fi acuzat..dar nu ca nu e Stelist adevarat.

Hai sa vad in urmatorii 3 - 4 ani ce performante reuseste Steaua!?

Gigi Becali te DISPRETUIESC!!!...te dispretuiam si inainte de plecarea lui...tu, jegosule de la inceput nu ai urmarit decat imaginea ta...hahalera dracu...

Nici nu stiu ce sa mai scriu...plecarea lui Mihai de la echipa m-a intristat enorm...

nu am fost unul din cei care l-au "iubit" pe MM Stoica pentru purtarea lui aroganta si mai ales pentru acea iesire cu acel suporter. dar sa-i dam cezarului ce-i al cezarului. pe mana lui am urcat binisor in europa. pe mana lui au venit antrenori ca Walter si Protasov si jucatori de valoare. dar tot pe mana lui MM a dat-o in bara rau cu alti jucatori si inegalabilul Olaroiu.

tragand sec o linie, managerul MM Stoica pleaca pe plus din curtea Stelei cu cele mai bune rezultate avute de Steaua dupa 1989. multumim MM Stoica!

dupa interventiile telefonice avute si declaratiile date eu unul l-am iertat pe MM Stoica pentru acel gest cu suporterul.

e groasa daca se adevereste ca boier cacareaza a pus-o de un blat la Cluj. e si mai groasa daca boier cacareaza a ajuns sa blatuiasca meciuri pentru a putea fi in fata in dementa lui pentru politica. boier cacareaza a implicat prea mult Steaua in cretineala lui politica. Steaua NU-I A TA CIOBANDANTE SAU A NEAMULUI TAU!