fcsteaua.ro

Nimeni nu te voteaza !

209 posts in this topic

Pun pariu ca , daca Becali venea la Steaua nu ot imagine nu pt politica si pt ca asa a simtit el si ca asa l-a indrumat Dumnezeu era MULT mai iubit de suporteri . Suporterii cand au vazcut ca el ii foloseste pt un vot un Suporter = un Vot ei nu au conceput asa ceva si bine au facut , El daca venea la Steaua sa faca performanta nu avea nimeni nimic cu el , si inca ceva si nu avea nimeni nimic cu el daca nu se dadea mare ca Steaua e a lui si ca face ce vrea din Steaua asa a crezut el Steaua e a noastra a SUPORTERILOR nu a TA !!

eeeeeeeeee

si eu am fost curajos asa

pana m-au incoltit 4 jandarmi

sau politisti comunitari

ce dracu erau

si in momentu' ala nu m-a mai ajutat cu nimic faptul ca am vazut toate filmele cu Bruce Lee, Chuck Norris si Jackie Chan

p.s. din cate stiu eu se numeste ultraj daca dai intr-un "aparator al legii"

si se dau si cativa ani buni de inchisoare

in concluzie

a fi ultras nu inseamna sa te bati cu jandarmii

aaaa si inca ceva PAPAGALE **** pt ca te ei de suporterii care vin pe stadion sa sustina echipa , si u zici "mai bine sa stea akasa huliganii astia decat sa vina sa se bata pe stadion " parca e stadionu mati ...normal daca sunt provocati si atacati e firesc sa se apere !!!

daca se facea aceasta actiune in alt moment era formidabil. dar acum cand Steaua e la greu, sti pl, suporteri numai la victorii pareti. v-ati trezit tarziu, va faceti de ras. venitit la stadion si sustineti echipa, lasati politica si voturile.

MEREU SUPERIORI!

Vedea-te-as mort si impaiat, oaie negra ce esti, berbecalul zilelor noastre, impreuna cu mitica, Sandu, paunestii si generalii din Armata care te-au imbogatit ! Nu te-as fi votat vreodata oricum, dar acum ai pierdut si mare parte din voturile celor care te-ar fi votat !

Iti doresc faliment grabnic cu partidul tau de sandibeli si sa te ridice DNA-ul ! Esti cea mai mare rusine din istoria Stelei, esti cel mai mare anti-stelist din cati s-au inventat. Pleaca, lasa-ne, ca ne-am saturat de tine si de neamul tau !

Forza Base !

PS : In semn de protest fatza de inscaunarea pe viatza a lu` Oli de la Poli propun sa nu se mai prezinte vreunul la ultimele meciuri ramase de disputat in Ghencea ! Sa vedem daca le place asa. Decat sa injurati tot meciul, sau sa aruncati cu obiecte, etc mai bine sa nu se prezinte niciunul. Asa cum ei ne trateaza cu dispretz si indiferentza ( ca de, castigi sau pierzi, leafa merge ), asa sa le raspundem si noi !

-----------

mey,nu pot sa-ti zic decat : esti un PROST.HABAR NU AI FOTBAL.si nu ar trebui sa mai fi bagat in seama.Asta e cel mai realist articol pe tema Becali si il felicit din suflet pe cel care l-a scris. Doamne ajuta sa scapam de Becali si turma lui!!!! fularsteaua2

Rog moderatorii sa ia masuri in privinta vocabularului acestui complexat. Daca nu e de aceeasi parere cu mine nu trebuie sa ma faca prost . Pai daca si eu as zice de ceilalti care nu gandesc ca mine , ca sunt toti prosti? pai as jigni unii moderatori ...

eeeeeeeeee

si eu am fost curajos asa

pana m-au incoltit 4 jandarmi

sau politisti comunitari

ce dracu erau

si in momentu' ala nu m-a mai ajutat cu nimic faptul ca am vazut toate filmele cu Bruce Lee, Chuck Norris si Jackie Chan

p.s. din cate stiu eu se numeste ultraj daca dai intr-un "aparator al legii"

si se dau si cativa ani buni de inchisoare

in concluzie

a fi ultras nu inseamna sa te bati cu jandarmii

TU AI DREPTATE , DAR NU E VORBA DE BRUCCE LEE, CI DE STAPANIREA TA DE SINE DE NU A RUPE SCAUNUL SI A STA CU FRUNTEA SUS IN FATA LOR. IGNORATII. APROPO, ACUM MERG SI CU PRIETENA LA MECI, DAR NU PUNE NICI UN GABOR MANA SA O CONTROLEZE, NICI MACAR IN GEANTA ( CUM A VRUT SA FACA LA MECIUL CU cainii ). DE AICI INAINTE O PUN SA IA UN PACHET DE " ARIPIOARE" SA LE ARATE. SA VEZI CE MISTO O SA FAC DE IEI.

INCA O DATA SPUN CA NU VREAU SA JICNESC PE NIMENI , DAR MA DOARE ATITUDINEA VOASTRA , A CELOR DIN GALERIE. SAL

aaaa si inca ceva PAPAGALE **** pt ca te ei de suporterii care vin pe stadion sa sustina echipa , si u zici "mai bine sa stea akasa huliganii astia decat sa vina sa se bata pe stadion " parca e stadionu mati ...normal daca sunt provocati si atacati e firesc sa se apere !!!

suporteri care vin sa sustina echipa sau sa se bata cu jandarmii

din ce a spus mai sus Dica OUT se intelegea clar ca el vrea sa se bata cu jandarmi si ca nu vine in galerie inapoi pana nu se vor alatura si altii cruciadei lui

pai fara suparare

eu nu sunt de acord cu ideea de a da bani pe bilet ca sa iei bataie

pt ca daca tu crezi ca poti sa le faci ceva jandarmilor gresesti

iei bataie daca te pui cu ei

am vazut cu ochii mei cum luau si bagau in duba suporteri

indiferent daca erau suporteri care au creat incidente sau nu

si ii bateau cu bestialitate

si repet

cu BESTIALITATE

vedeam doar cum coboara bastonul pt ca usa din spate a masini era deschisa si era greu sa vezi

si frecventa cu care urca si cobora acel baston era incredibila

parca era un piston

asa ca

PAPAGALE

pana nu iei bataie pe stadion

nu te baga in vorba

TU AI DREPTATE , DAR NU E VORBA DE BRUCCE LEE, CI DE STAPANIREA TA DE SINE DE NU A RUPE SCAUNUL SI A STA CU FRUNTEA SUS IN FATA LOR. IGNORATII. APROPO, ACUM MERG SI CU PRIETENA LA MECI, DAR NU PUNE NICI UN GABOR MANA SA O CONTROLEZE, NICI MACAR IN GEANTA ( CUM A VRUT SA FACA LA MECIUL CU cainii ). DE AICI INAINTE O PUN SA IA UN PACHET DE " ARIPIOARE" SA LE ARATE. SA VEZI CE MISTO O SA FAC DE IEI.

INCA O DATA SPUN CA NU VREAU SA JICNESC PE NIMENI , DAR MA DOARE ATITUDINEA VOASTRA , A CELOR DIN GALERIE. SAL

sunt de acord cu tine

marii luptatori ai dreptatii nu prea isi fac treba

si eu pot sa zic ca nu am rupt un scaun in viata mea pe stadion(intentionat)

e si o chestie de bun simt

unii oameni s-au straduit ca sa monteze acele scaune

au lucrat si nu merita sa isi bata joc lumea de ei

de asemenea

daca nu ar mai fi rupte scaune

si jandarmii tot ar bate suporteri

cine credeti ca ar fi scosi vinovati?

suporterii sigur nu!

Nici eu nu-l votez, dar e multa prostie in tara, nu va faceti iluzii, intra ciobanul in parlamentu' rusinii, asta e poporul roman...Forza Steaua !!! steagcruce2

sunt de acord cu tine

de asemenea

suporterii sigur nu!

POT SA SPUN SI EU CA NU AM RUPT NICI UN SCAUN NICI MACAR DIN GRESEALA SI TIN LA SCAUNUL MEU ( POTI SA RAZI , DAR AM ABONAMENT PE ACELASI LOC,LA TRIB. 1, DE TREI ANI ).

SINCER AM OBSERVAT CA DE CEVA TIMP NU PREA AM MAI OBSERVAT SA ABUZEZE CA INAINTE ( FACAND EXCEPTIE DE Dinamo SI rapid DAR AICI TOT CU CONCURSUL NOSTRU, CHIAR DACA AM AVUT O VINA MINUSCULA ).

SI DACA FAC UN ABUZ TREBUIE RECLAMATI, DACA ALTCEVA NU LE POT FACE.

SINCER REGRET CA NU MAI SUNT NOUA SAU ZECE CA MINE. AM DOI PRIETENI jandarmi ACTIVI LA MECIURILE Stelei. UNUL ANTI FOTBAL, CARE ZICE CA SUPORTERII SUNT DE VINA, PT CA II INJURA SI SCUIPA,IAR CELALALT STELIST, CARE LE DA DREPTATE CATEODATA SUPORTERILOR STELISTI CA SUNT ABUZATI. CE SA INTELEG DIN ASTA!!!! UNUL NU CUNOASTE FENOMENUL , IAR ALTUL ESTE STELIST, DAR E gabor SI ATATA STIE.

SAL

sunt de acord cu tine

de asemenea

suporterii sigur nu!

APROPO SI CU ULTRAJUL. DACA II PRINDEM PE STRADA , LA BOC SAU UNDE STA, IN CIVIL,CE ULTRAJ MAI E???

NU INCIT PE NIMENI,DAR CAND SE ATENTEAZA LA INTEGRITATEA MEA, LE MANANC TOT BATALIONUL LOR. UNUL CATE UNUL. SI SA II VEZI DUPA ACEIA NU MAI CALCA PE LA STADION. SAL steagcruce2

suporteri care vin sa sustina echipa sau sa se bata cu jandarmii

din ce a spus mai sus Dica OUT se intelegea clar ca el vrea sa se bata cu jandarmi si ca nu vine in galerie inapoi pana nu se vor alatura si altii cruciadei lui

pai fara suparare

eu nu sunt de acord cu ideea de a da bani pe bilet ca sa iei bataie

pt ca daca tu crezi ca poti sa le faci ceva jandarmilor gresesti

iei bataie daca te pui cu ei

am vazut cu ochii mei cum luau si bagau in duba suporteri

indiferent daca erau suporteri care au creat incidente sau nu

si ii bateau cu bestialitate

si repet

cu BESTIALITATE

vedeam doar cum coboara bastonul pt ca usa din spate a masini era deschisa si era greu sa vezi

si frecventa cu care urca si cobora acel baston era incredibila

parca era un piston

asa ca

PAPAGALE

pana nu iei bataie pe stadion

nu te baga in vorba

M-AI INTELES GRESIT. NU VREAU SA MA BAT CU NIMENI,CHIAR NU IMI PLACE CE VAD,DAR EU ZICEAM DE CE SE PLANG ATAT SI NU FAC NIMIC??? EU VIN LA MECI SA VAD Steaua. LA MECIUL CU ANDERLECT DIN 86 ERAM PE STADION SI AVEAM DOAR 12 ANI. EU MERG PE STADION SA VAD JOCUL Stelei,STILUL DE JOC PE CARE IL ARE Steaua. MIE MI-AU RAMAS IN MINTE JOCURILE ALEA PE CARE LE-AM VAZUT PE VIU,ATMOSFERA DE ATUNCI CARE ERA,CHIAR DACA AM REALIZAT MAI TARZIU CA ERA JUMATE SUPORTERI SI JUMATE SECURISTI SI SOLDATI.

DECI MAI SPUN INCA ODATA--NU IMI PLACE VIOLENTA PE STADIOANE--, DAR NICI SA PRIMESC UN BASTON IN CAP AIUREA. SAL steagcruce2

EU NU TE VOTEZ!!!

Oricum putea sa fie Steaua pe locul 1 ca eu tot nu il votam!!! E cioban frate! Daca ajunge asta presedinte vom ajunge o tara precum Iraq =))))))!!!!!!!

ciobanu iar loveste in noi stiind ca,nu va mai juca pe Ghencea

http://www.prosport.ro/index.php?section=a...ex&id=36594

atat am de zis:cine **** ***** esti/tu la Steaua Bucuresti/mu.e Jiji!!!!!!!

eu nu o sa incerc sa-i conving pe aia care vor sa te voteze sa nu o faca,ii rup cu bataia.....doamneeeee nici cat nenorocitul celalalt de marko bella sa nu iei

Vad ca nimeni nu scrie nimic de o problema cu adevarat grava: ca s-ar putea sa nu mai prindem nici un meci pe Ghencea! Ca poate si noi avem o mare vina la felul in care joaca echipa! De ce nu zice nici unul dintre voi nimic de asta??? steagcruce2

nici eu nu te votez nici ala micu ,cioban prost ce esti

EU TE VOTEZ !,

Pentru ca stiu sa apreciez faptele tale la Steaua si nu numai .

Acum la greu se vad cei puternici , suporterii adevarati! Este usor sa critici pe Oli (va zic din propria experienta) , sa critici jucatorii(desi unii dintre ei chiar nu au treaba cu fotbalul dar asta nu inseamna ca EI nu sunt primii care vor sa invingem , desi nu prea o arata in ultimult timp) , sa iti dai cu parerea despre conducere sau fiecare jucator in parte , este usor sa bati la tastatura dar este greu sa taci si sa inghiti esecurile echipei si sa o sustii pe aceasta avand in credere ca o sa-si revina dar puneti-va in locul lor jucatorilor , ca muncesc zi de zi , fac cantonamente , deplasari , transpiratie , efort , accidentari (e adevarat , toate astea NU TOTI care sunt la Steaua le fac pt bani) etc. NU Oli este devina ca Lovin face preluare in aut sau ca Badea este lent si nu stie sa puna mingia jos , astea se invata de la grupa mica , Oli doar face antrenamente cu ei , discuta cu fiecare , ii incurajeaza , NU ii invata sa joace fotbal ca asta stiu si eu . E adevarat ca nu este un antrenor WORLD CLASS dar vorba lui Gigi , contaza mai mult caracterul si sufletul omului decat cum stie el sa antreneze , si de aceea jucatorii il respecta si il doresc in continuare pe Oli la echipa ! De cand a venit Oli la echipa ne-a adus numai bucurii ( nu are rost sa insir performantele sau sa spun ca Oli a preluat echipa de la Protasov,Zenga ca asta e fabulatie , aia de ce nu au facut performatele lui Oli desi ii aveau pe Neaga , D.Munteanu , Dica (acum accidentat) , Ogararu , Hamutovski , Ciocoiu , A.Cristea ???? pt ca nu au valoare , cu Oleg dadeam 5 goluri si primeam 4 iar cu Zenga dadeam gol in min 90 si nu vedeam spectacol deloc , nu vedeti ca Oli face si faza defensiva si ofensiva(nu in perioada asta nefasta) ? si mai este si roman ceea ce cont fff mult . as mai avea multe de spus PRO Oli dar ma opresc aici , rezultatele cu Oli la echipa vorbesc de la sine. Cat despre Becali , spune ce gandeste! Becali este diferit cand lumea e la fel , gandeste diferit!

Bravo. ma bucr sa stiu ca exista si oameni care pot analiza la rece !

Va dati seama ca Becali a bagat bani in clubul Steaua si a facut destule pentru Steaua si nu poate sa plece, dar voi vedeti doar partea goala a paharului ati uitat repede ce performanta a facut Steaua cu Becali MM. Oli si jucatorii. Dar totusi Becali a gresit in fata suporterilor cu unele declaratii si ar trebui sa-si ceara scuze macar atat pentru suporteri care vin da bani pe bilete pentru asi incuraja echipa... dica10

Nici eu nu votez ciobani imburghezitzi.

Dar ... daaaar sunt sigur ca Oli si MM strans unitzi intr-o unitate de monolit in jurul analfabetului din Pipera vor "hegemona" mult si bine.

Clubul Sportiv al Armatei Steaua trebuie sa faca ceva pentru a salva echipa din mainile acestui nevolnic balbait ...

Iubesc Steaua dar il dispretzuiesc pe "transhumant"

-----------

mey,nu pot sa-ti zic decat : esti un PROST.HABAR NU AI FOTBAL.si nu ar trebui sa mai fi bagat in seama.Asta e cel mai realist articol pe tema Becali si il felicit din suflet pe cel care l-a scris. Doamne ajuta sa scapam de Becali si turma lui!!!! fularsteaua2

Eu cred ca tu esti prost. Ti-a placut cand ai vazut gazonul de pe Ghencea. Tia placut cand ai auzit ca Ghencea e singuru stadion din Romania pe care sa poate juca in CL. Nu ai pic de RECUNOSTINTA pt tot ce a facut "ciobanul" la Steaua.

ciobanu iar loveste in noi stiind ca,nu va mai juca pe Ghencea

http://www.prosport.ro/index.php?section=a...ex&id=36594

atat am de zis:cine **** ***** esti/tu la Steaua Bucuresti/mu.e Jiji!!!!!!!

eu nu o sa incerc sa-i conving pe aia care vor sa te voteze sa nu o faca,ii rup cu bataia.....doamneeeee nici cat nenorocitul celalalt de marko bella sa nu iei

Editat de moderatori. Are mare dreptate Becali. Pentru toate incidentele pe care le provoaca unii suporteri Ghencea este suspendata. Normal ca omu isi doreste sa joace pe stadionul in care a bagat o multime de bani, nu pe toate coclaurile. Si asta se intimpla din cauza unor huligani. Huliganii astia sunt peste tot: si la peluze , si la tribune. Becali are mare dreptate. Jumate din meciurile pe care in retur Steaua trebuia sa le joace acasa, le-a jucat in afara bucurestiului, si asta din cauza unor jegosi care arunca cu tot felu de obiecte in teren sau rup scaune pe unde se duc. Asa ca.....MARSH CA NUMAI STELIST NU ESTI!!!