weeezer

Transferuri Vara 2007

2,667 posts in this topic

Dady se cam potriveste descrierii facute de Gigi. Are 25 ani, costa 1 milion si "seamãnã cu Eto'o". Prin presa subiectul asta a luat amploare, o samanta de adevar este si speram ca se concretizeaza.

vedem vineri :)

pana vineri ciobanul transfera 5 echipe la Steaua ;)

nu cred ca plesan s-au mansour are clauza de reziliere de 3 milioane :| ... defapt sper sa nu fie asa si sper sa nu fie ei ... mi-ar place sa fie jucatori care evolueaza in campionatul portugaliei,germaniei sau frantei :D:D:D:D

P.S. care stie varsta celor 2 ???

mansour are o oferta tentanta din campionatul intern - seamana la piele cu eto`o

si mijlocasul ala de clasa - plesan :))))

fdm de cioban infect

GB a spus ca unul este din Europa si unul din America de Sud. Deci nu au cum sa fie ei doi. Vom vedea vineri.

si eu il vreau pe hamutovsky dar zapata este mult superior.Hamu era bun la reflexe plonjoane etc. zapata este renumit pentru pozitionare ( faze fixe cornere etc. la care Andrey sau Carlos ieseau hasardat ) si pentru fazele unu la unu + penaltyuri :D si cred ca lu Steaua asta ii lipsea un portar cu pozitionare buna ca , Carlos era cat de cat bunicel la 1vs1 ( stiu doar 1 caz fericit cel cu standard )

@spiridusu

De unde ai tu aceste informatii. Din cate stiu eu a aparat un singur meci la Copa America. Cu Statele Unite si nu a facut mare branza. In Copa Libertadores nu l-am urmarit, insa stiu ca echipa s-a a ajuns pana in semifinale, unde a fost eliminata de Boca ( 3-0 la general).

un mijlocas("ceva gen Maradona și are 21 de ani")

O fi Messi ??? :angry:

Numai kkt mananca oierul...

@Cristi uite aici cauta si o sa gasesti pagini intregi despre zapata sper sa nu fie considerata reclama www.google.com

Poate il aduce pana la urma pe camus.el are 21 de ani asa cum zice Becali ca are atacantul sau.

sprecl2

Daca ar veni Camus si Zapata ar fi ideal , dar nu prea cred , ramane sa asteptam si vom vedea daca sunt cei doi . Sper sa nu fie iar gogosi .

@Z3US citeste mai bine eu am vazut la TV declaratia lui Adi Ilie care spunea ca transferul lui zapata este rezolvat in proportie de 95% vineri dimineata este asteptat sa vina sa semneze contractul iar seara de la 19:00 va fi prezentat oficial ...

Iar despre camus este asteptat joi iar transferul este rezolvat in proportie de 70% clubul stelist mai trebuie doar sa stabileasca salriul

DEDUCETI CE VRETI SI ... CE PUTETI

Camus o sa vina in Ghencea ca doar trebuie sa joace cu Charleroi vineri amicalul cu Steaua, ce n-ati inteles ?

camus o sa joace la Steaua ... am vazut pe Pro TV reclama la meciul de vineri si la un moment dat zice ca noua echipa a lui camus , Steaua Bucuresti va infrunta charleroi intr-un amica l... blablabla

NICI NUMAI STIU CE SA MAI CRED !!

Bai terminati cu filmuletele astea ca nu au nicio relevanta...Inainte de a veni Andrey la Steaua am vazut niste filmulete cu el de am crezut ca l-am apucat pe D-zeu de picior si l-am transferat pe noul Taffarel...deznodamantul il stiti si voi n-are rost sa-l mai amintesc....

Atacantul ar putea fi Arda Turan sau Dedy.

@steaua_gloria

Camus are 22 de ani

mijlocasu nu poate sa fie Camus

@c.ronaldo17

Arda Turan ii mijlocasi si nu atacant si are 20 de ani si nu 25

eu cred (sunt sigur) ca atacantu va fii Dady

el are 25 de ani

el ii inchis la piele si arata ca Eto,Henry

cota lui ii la 1 million ce a declarat si Becali

el joaca in Europa

asta inseamna ca mijlocasu de 21 de ani joaca in alt Continent findca Becali a zis ca unu vine din Europa si alalalt din alt Continent

eu nu stiu cat de bun ii mijlocasu asta care Becali a ales (sa nu se dee asa smecher findca nu el a gasit jucatorul ci Ilie sau Hagi)

dar parerea mea ii ca cu Camus am face un transfer ffffoarte bun

dedy la ce echipa joaca acum ???? si poate vine cu vreun chinezoi dala pe post de mijlocas =)))

Dady are 26 de ani.

Becali a zis ca atacantul costa 3 milioane, iar cota lui Dady este 1 milion.

@Khalid

cota lui ii la 1 million

dar dupa sezonul trecut in care el a bagat 12 goluri ii normal ca Belenenses cere mai mult pe el

si daca cota uni jucator ii la 1 million nu inseamna ca clubul il va vinde cu un million

treaba asta nu ii ca cu uleiul sau ca cu ouale

eu sunt 90% sigur ca Dady ii atacantu ala promis de Becali

eu zic sa nu ne bucuram prea repede findca nu ia-m cumparat pana acuma

Guest
This topic is now closed to further replies.