George Stan

AISS - intrebari si raspunsuri

892 posts in this topic

cam in cat timp vine confirmarea ? vineri dupa-amiaza am trimis plicul ...

Edited by klaus_e89

fax: 031 816 86 16

Toate datele privind modalitatea de inscriere sau de contact ale AISS le gasesti pe www.AISS.ro

Edited by Marius

o intrebare cred ca e prosteasca ... cu ;legitimatzia de AISS potzi sa intrii gratis la meci sau ce faci cu ea ca nu inteleg mai nik?? scz

Edited by GeGe90

Ar fi o chestie, dai 10 lei pe luna si intri gratis la meciuri, eventual si la cele din CL.

Cu ajutorul legitimatiei AISS iti dovedesti apartenenta la AISS, atunci cand e cazul (cand ne intalnim undeva, cand mergem in deplasari, etc, etc). Plus ca poti sa te dai mare in fata prietenilor (asta ultima am pus-o in stransa legatura cu varsta pe care estimez ca o ai, no offense).

salut baieti!m-am decis sa ma inscriu si eu in AISS si am o intrebare(probabil a mai fost pusa,dar nu am avut rabdare sa citesc tot) : se poate plati cotizatia lunara in avans? si daca da,pe ce perioade ...

Evident ca se poate. Perioada depinde de buzunarul tau. 6 luni, 1 an, 2 ani etc.

Membri care au finalizat procesul de inscriere si au cotizatia platita la zi, undeva intre 250 si 300, ultima data cand am verificat.

sal,am o intrebare :am trimis si eu plicul vinerea trecuta dar nu am primit nici un raspuns..stie cineva ceva sau ce se intampla.multam

Da-mi un PM cu numele tau si il cautam :).

Inca o rugaminte, daca este posibil, va rugam sa NU mai trimiteti scrisorile recomandate, ci in plic normal. Cele recomandate trebuiesc ridicate intr-un timp foarte scurt - daca nu sunt ridicate intorcandu-se la expeditor, si nu intotdeauna persoana in cauza reuseste sa ajunga in timp util.

salutare tuturor am si eu o mica intrebare adresata membrilor AISS.

as vrea sa stiu daca AISS poate deschide un cont bancar unde toti banii stransi acolo sa se duca direct in contul hochei club Steaua

se poate face asa ceva? :steag_cruce_invers:

@Cry.Baby

Un cont deschis de AISS pentru a ajuta sectia de hochei nu ar avea mare succes. Oamenii nu vin la patinoar sa vada meciurile, desi este gratis, asa ca nu credem ca s-ar inghesui la donat bani.

@Cosmin

Teoretic, 18 ani, dar te poti inscrie si daca esti mai mic.

Salut ,

Nu eram decis daca sa ma inscriu sa nu in AISS...dar cand am vazut reactia "creditorului" impotriva noastra m-am hotarat ca trebuie si eu sa fac ceva !

Am o singura intrebare :

Pe formular este ceruta o adresa...nu as vrea sa trimit adresa mea de acasa pentru ca nu vreau sa primesc lunar plicuri cu diverse mesaje ( cum sunt cele de la cardurile bancare ) .

As putea sa pun adresa firmei unde lucrez....sau e nevoie de adresa mea ?!

Ps: Adresa este oricum trecuta pe buletin :)

Multumesc si :hai_steaua:

Adresa se foloseste pentru a trimite legitimatia de membru. Daca doresti sa treci o alta adresa, nu este absolut nicio problema.

Te asteptam

Luni trimit si eu plicul...ar fi bine sa ne strangem peste 100.000, ca sa vada si cio....pardon, patronul, ca nu suntem "300 de derbedei"...Steaua forever

cum imi pot cumpara bilete la meciurile Stelei din Liga fara sa vin la Bucuresti? sunt din pitesti

din Pitesti pana la casa de bilete faci mai putin decat fac eu de acasa pana la casa de bilete, desi sunt din Buc. scz pt offtopic :D

cam cati membrii sunt inscrisi momentan in AISS ?

aproximativ 250

Deci eu sunt din provincie si nu stiu daca voi putea participa mereu la actiunile voastre , dar m-as bucura daca as stii ca banii care ajung la asociatie vor ajuta Steaua. Sper ca nu sunt probleme daca nu pot participa la intalnirile voastre. Forza Steaua!