Azzido

Cereri torente

761 posts in this topic

il avem, o sa fie pe tracker in seara asta

acum am gandesc daca sa postez doar xvid sau sa pun si varianta mpeg de 5 giga :w00t:

Edited by Azzido

as avea si eu rugamintea pentru cei care au facut captura la Rapid-Steaua sa nu taie fazele de final, daca sunt si ele prinse in captura.

Multumesc :)

nu am taiat fazele respective

meciul este pe tracker.

All download slots assigned to your country (Romania) are currently in use. Please try again in a few hours or install the Megaupload Toolbar for immediate access - with the toolbar installed, there are no more slot limitations for you!

megaupload e de bahaos

vezi ca ti-am trimis un mesaj privat

Edited by Azzido

Steaua - Dinamo (1989) multumiri se duc catre ilmilandivanbasten

http://www.megaupload.com/?f=3DK5TLCM

password : ghencea89

Multumiri lui Claudiu (ilmilandivanbasten). Ma intreb cum a reusit sa faca rost de acest meci.

Faza este ca trebuie sa iti instalezi toolbar-ul megaupload.

Am reusit sa il iau, desi a mers destul de greu.

Ideea e ca meciul nu se compara cu acel 3-3 din sezonul anterior (87-88), este un meci cu multe duritati, cu multe greseli de arbitraj (sau poate se aplica alt regulament atunci :P) (arbitreaza Ion Craciunescu), extrem de tacticizat si nici nu este complet. Golul 2 al Stelei lipseste.

Partea cea mai "interesanta" este atunci cand incepe dintr-odata un videoclip cu Prince.

Edited by cristian86

daca puteti pune toate meciurile de anul acesta ar fi marfa...ca vad ca lipsesc cateva meciuri din Liga 1...nu mai stiu care ..da stiu ca plisesc...multumesc..FORZA Steaua..

astea sunt meciurile care nu le`am gasit eu pe torrent....

Etapa 1

Steaua 2 - 1 Ceahlaul

Etapa 2

Farul 0 - 1 Steaua

Etapa 3

Steaua 1 - 0 Poli Iasi

Etapa 5

Steaua 0 - 0 Pandurii

Etapa 19

Steaua 3 - 0 Farul

Va rog mult sa le bagati daca puteti....va multumesc...

FORZA Steaua

Eu pot uploada prima repriza maine.

La cea de-a doua mai este de lucrat

Puneti va rog daca se poate si meciuri(memorabile) din CL,UEFA,EURO si World Cup ,nu doar cele cu Steaua si Nationala.

nu se poate!

am mai spus, Steaua si Romania, in rest nimic altceva.

Se poate sa uploadati Steaua-Dinamo scor 5-0 din 1998 si meciurile Romaniei de la Euro 2000?Multumesc.

As vrea si eu un torrent cu meciurile Romaniei de la WC 98 (inafara de cel cu Anglia) si Euro 2000 sau niste link-uri de unde pot sa le gasesc. Multumesc anticipat!

Ar fi bine sa nu ratam nici meciul Romanian Stars-All Stars 2008 de la Seara Campionilor. Doar o data pe an ii vedem si noi pe Hagi, Ilie Dumitrescu sau Dan Petrescu. Asadar, fiti pe faza (LUNI 26 mai 2008 de la ora 20) si urcati meciul aici. Si am o rugaminte: daca se poate o rezolutie mai inalta, ceva peste deja "celebrul 528x384". Multumesc anticipat.