Azzido

Cereri torente

761 posts in this topic

Mai, lasati fata in pace, daca arata bine i se iarta orice.

Dk vrei sa stii nu mi-am facut cont in ziua meciului,dar in fine.Ti-am zis ca poti sa crezi ce vrei.putin imi pasa...si dk as fi din Timisoara si dk as tine cu Poli ar fi problema mea.Topicul se numeste cereri torente si am adresat si eu o intrebare la care nu era nimeni obligat sa raspunda sau sa imi indeplineasca dorintza!Tu cred ca ai fi convins ca tin cu Steaua numai dk as avea tatuat ceva ros-albastru pe undeva,sau ca am bikini in culorile Stelei...in fine....si nu inteleg politica asta..se pun doar meciurile pe care le castigam nu si alea pe care le pierdem....S ai o duminica placuta!

Adinutza, cred ca ne confunzi, s-au pus pe tracker meciuri mult mai nereusite pt noi, vezi meciul cu Dinamo, de exemplu, unde am pierdut destul de nasol.

In fine, o las balta.

O sa ai meciul, curand.

Referitor la partea cu tatuajul sau bikinii, cred ca exagerezi.

Nu ma iau dupa aparente, teoretic multi sunt suporteri dar in realitate f putini sunt cu adevarat ceea ce vor sa para.

Criteriile de "selectie" nu sunt cele enumerate de tine.

Asl pls ? :happy:

asl pls, a mai evoluat de atunci = ani, localitate, strada, bloc(daca e cazul), interfon(la fel), etaj, apartament....

credeai ca sunt vreo pustoiaca care are chef sa te enerveze?:P

Lui Azzido intotdeauna i-au placut pustoaicele care au chef sa-l enerveze.

Au fost candva pe tracker (varianta 1.0) meciurile Steaua - Dynamo Kiev si Real Madrid - Steaua ca si alte meciuri din campionat. Sunt curios daca le mai are cineva si le-ar putea uploada.

In alta ordine de idei : meciul PSV - Steaua din 89 este pe youtube complet. Din pacate nu il pot lua deoarce kiss-ul nu mai merge. :angry:

Edited by cristian86

În emisiunea “Idoli si Legende", de la Telesport, în acest sfîrșit de sãpentruãmîna, Mircea M. Ionescu vã invitã sã retrãiți “Noaptea Miracolului” din 7 mai 1986, cînd, la Sevillia, Steaua a cucerit Cupa Campionilor Europei. Momentele unice vor fi reeditate în compania unor invitați de preț, sîmbatã, de la ora 14:00, alãturi de Lucian Bãlan și de Andrei Vochin. ªi duminicã, de la ora 14:30, în compania unui alt membru al echipei de vis, Mihai Majearu, și a cantautorului Tavi Colen.

cred ca e interesant... care faceo o captura ?

cele doua meciuri ale Romaniei nu le avem.

Doreste cineva meciul cu Dinamu de diseara ? :laugh:

Depinde de rezultatul final..

SI DAAAA! IL VREEEEMMM!!!!

Edited by c.ronaldo17

are cineva faza aia cu Neaga si baly????????cand il dribleaza Neaga!si aia cu Niculescu cand da pe langa minge!de fapt un montaj al meciului ar fi mai bun :steag_steaua_ro:

Edited by Neaga

Sambata, 1 DEC. 2007, ora 20:00 pe TVR 2 puteti vedea un montaj de exceptie cu golurile Romaniei in recent-incheiata campanie de calificare la EURO 2008. Multumesc anticipat celor care inregistreaza montajul si il urca pe torrent.

Steaua - slavia, any1 ?

Mersi !

Din pacate cel care l-a pus pe respectivul tracker a pus si un logo in film.