verdichio

Filmulete Ultra`

563 posts in this topic

:lol:

spartak (rosu) vs . zenit St.Petersburg

Rusii sunt tatici la asa ceva.Singurii care le-au tinut "piept" (cica a fost egal...zici ca-i meci de fotbal) din Europa au fost Boulogne Boys,dar lupta s-a desfasurat in Paris.

Si ce treaba are asta cu filmuletele ultra` imi poti spune?

Invatati o data :

Ultra # Hooligan

(asta pt toti care vin la meciuri doar ca sa se bata)

Tipic pentru forum.E usor sa comentezi,un filmulet nu ai fi pus :x

Verdichio eu nu-i halesc deloc pe aia de la feyenord.Fac mereu scandal in stadion si are clubul de suferit.clubul a fost exclus din UEFA din cauza lor.

Incidentele in stadion cum au fost la juve-Liverpool nu sunt normale dupa parerea mea,nu sunt de acord sa aiba de suferit niste simpli simpatizanti cum au fost torinezi atunci,cand FUGEAU de englezi si astia tot intrau in ei.Nu apreciez decat fair fighturile din stilul hool,pentru ca acolo nu o sa vezi pe 1 cazut la pamant luat la picioare de 3 zmei

da aici ai dreptate cu incidente in stadion ca uite si noi suntem in aceeasi situatzie am jucat la 500 de km de Bucuresti ... si rau ii facem doar clubului nu rivalilor

Eu acum am vazut ce s-a intamplat la meciul cu Nancy 8O

Ce au facut ei la meciu cu Nancy e prostie pura.Nu inteleg de ce au inceput sa arunce cu scaune si in cine? In stewarzi?In stanga lor erau suporteri francezi care nici macar nu se uitau la ei,se uitau la meci,deci nu i-au provocat,dovada ca nici nu au incercat sa sparga cordonul de stewarzi.Chiar ca nu inteleg de ce au inceput scandalul ca politia a venit dupa ce au inceput sa dea cu scaune.

eu nui suport pe aia de la Ajax sufera de steaguri cu isdrael pe garduri ca parca ar juca isdrael cu roterdam

Titlul topicului este Filmulete ultra, pentru filmulete hool, deschideti alt topic. Astfel, fiecare intra exact unde doreste.

rasist chiar asta inseamna..sa urasti alte rase umane.turcii si arabii nu sunt chiar caucazieni,nu?

nici eu nu ma declar rasis ..deoarece am prieteni de etnie rroma (catziva)..dar la randul meu ii urasc pe evrei ,turci ,arabi ...nu pot sa ii suport imi fac sila cand ii privesc ... lucrez intr-un domeniu unde e frecventat mai tot timpul de jidani ...la ei Cele mai iubite cuvante sunt .. Nu am sunt foarte chitrosi ..plus de asta unii conduc firme tari ,pepsi,optinova,samsong,elite, etc si sunt tot niste jegosi ...au Mercedesuri S500 si miros a transpiratie

Sunt niste natzii jegoaseeee