Sign in to follow this  
Followers 0
i0nutz83

NOI INSCRIERI ! ! !

92 posts in this topic

Inscrieri AICI pentru noua editie a campionatului de fifa gazduit de FcSteaua.Ro

Cerinte obligatorii:

- conexiune buna (>128kbps)

- ip real (posibilitatea de a face host fara soft suplimentar)

- jocul curat, fara patch-uri, addon-uri, etc

- disponibilitate de timp (1 meci la 48 de ore)

- seriozitate

- prioritate vor avea userii FcSteaua.Ro vechi care doresc sa se inscrie

Toti cei care se vor inscrie pana la 1 decembrie vor fi testati de useri abilitati, urmand sa fie selectionati, in limita locurilor disponibile, cei care intrunesc cu brio conditiile de mai sus. Userii banati in trecut pe FcSteaua.Ro nu vor fi inscrisi la vreo viitoare editie a camp.

Sistemul de promovare - retrogradare poate suferi modificari. Locurile disponibile pentru editia urmatoare a campionatului vor fi anuntate luni, 20 noiembrie.

id god_life00

conexiune super buna 1024kb/s UPC

Ip routabil

jocul curat, fara patch-uri, addon-uri, etc

disponibilitate de timp (1 meci la 48 de ore) seriozitate

pe god il stiu yo..e baiat bun.. am jucat cu el si joaca si bine si are si conexiune buna..cred ca are o sansa..dar depinde numai de el

Sper ca de data asta am sa ajung sa joc... 96 KB/s max...deci o conexiune buna. Ip real etc...indeplinesc toate conditiile.

id...b4you_bbogdan

salut eu sunt prieten cu mihai1411,ma stie si danutz cand jucam cs pe plici :P

id : doryzd

indeplinesc toate conditiele ,problema e ca ipul meu e banat si nu stiu de ce ca nu am avut nici macar cont pana acum ,daca se poate uita ionut ce e cu el;am inteles ca ti-a dat Mihai ipul meu pe mess,daca poti sa verifici cine l-a luat,multumesc anticipat

ps:acum sunt la servici,ipul de acs nu merge,zice sa sunt banat

id zmarius_88, conexiune buna, ip real, joc curat, disponibilitate de timp, seriozitate.

vreau sa fac si eu parte din aceasta competitie.

va multumesc.Forza Steaua!!!!!!!!!!!!

propun sa fie testata seriozitatea daca ii cunoaste orbu1ro,deoarece alt prieten "ca sa zic asa " de al lui s-a retras din cat tinem minte + multi prieteni = multe blaturi :lol: :lol: :lol:

doar cu tine sunt tata jean :lol: ,oricum eu sunt singur impotriva tuturor acum ,ca toti il vor campion pe danutz,in afara de tine si filip :P

Doamne omule, cand vroiam pace , iar incepi...sa vezi meci direct :wink: ORICUM JUCATORII SUNT TESTATI SI LA CAPITOLUL SERIOZITATE !! indiferent ca ma cunosc pe mine sau nu ! La Comisia de disciplina cu tine ! [ yo il consider prieten si pe filip si pe adinho si toti cei care ii mentionezi, chiar n-am nimic cu nimeni :lol: , LA COMISIE CU TINE !!

propun sa fie testata seriozitatea daca ii cunoaste orbu1ro,deoarece alt prieten "ca sa zic asa " de al lui s-a retras din cat tinem minte + multi prieteni = multe blaturi  :lol:  :lol:  :lol:

pentru aceste acuze va trebui sa aduci probe, daca nu ne intalnim la Comisie :twisted: :twisted:

nu am dreptate?fara cearta!prietenul tau s-a retras,de ce am avea incredere in altii?daca ar fi toti ca mine,filip,Andrei Marius,adinho,maniacu,campionatul ar fi deja terminat

Daca nu incetati discutiile e posibil sa parasiti forumul pentru o buna bucata de vreme. Stim ce avem de facut, si, pentru prima data de cand se fac inscrieri, va prima varsta si seriozitatea concurentilor.

c-i atata panarama mah...testatzi-ma si gata. care e probl???? va asigur yo k o sa ma tzin bine acolo sus (locurile 1-6);) cat despre seriozitate...cand e ceva legat d fifa nu-mi bat joke

@dumy3l: Confunzi mIRC-ul cu forumul suporterilor Stelei. Continuand asa, nici nu va mai fi nevoie de testare. Incercati sa nu mai postati pe thread-ul asta. Sa lasam oamenii sa se inscrie..

sorry de greseala de adineauri... :D

ashea... id : dragutzu_89

indeplinesc toate conditile si am pofta de joc

( data trecuta am luat 9 :D )

bafta

Sign in to follow this  
Followers 0