Sign in to follow this  
Followers 0
zyder

Mai are Steaua sanse sa se claseze la final pe locul 2 ?

Mai are Steaua sanse la locul 2 ?   43 members have voted

1. 1.

• Nu
      18
    • Da
      25

Please sign in or register to vote in this poll.

124 posts in this topic

L-ai vazut pe Croitoru in actiune ca sa stii ce poate si daca e transfer de marca sau eroare manageriala?

Daca ar fi fost transfer de marca, ar fi costat peste 1,5 mil de euro si n-ar fi venit de la mama dracului de la Vaslui.

M-am saturat sa tot crestem jucatori, sa asteptam sa castige experienta si apoi cand a prins valoarea contur in ei sa plece pe sume fabuloase. :evil:

Nu trebuie sa dai 1,5 milioane de euro pe un jucator ca sa fie transfer de marca. Gandeste-te cand a venit Radoi, s-a platit atata pe el? Alt exemplu ar fi Griffiths. S-a dat 1 milion pe el si a fost teapa anului.

Daca Dinamo invinge maine (acasa, pe Jiul...), atunci sansele noastre la titlu devin mai degraba teoretice.

Mai sunt sanse. Baietii o sa lupte pana la capat si chiar daca in ultima etapa o sa fim la 30 de puncte de Dinamo , nu-i nimic .. trebuie sa credem in miracole. Gigi te iubim :P

Nici o grija baieti. Are nea Oli o tactica ultrasecreta la indemana (asa de secreta incat nici el nu stie de ea) cu ajutorul careia vom castiga titlul. Sunt sigur ! :lol: :lol: .

Vom face apel la FRF si pentru toate rezultatele de 0-0 vom primi de fapt 6 puncte. Iar echipa adversa va pierde meciul cu 5-0.

POATE SA FACA SI MAMA APELULUI , NU VEDETI CA NU JOACA NIMIC , PARCA AU FOST VRAJITI DE LA MECIUL CU Dinamo Kiev DIN DEPLASARE CAND AU CASTIGAT CU 4-1 .

PARCA NU MAI E ACEIASI ECHIPA , NU SE LEAGA NIMIC SI PE DEASUPRA MAI AU SI GHINION DE CATE UN ARBITRU DE POMINA !!!!!

PACAT CA NOI SUPORTERII SUFERIM CEL MAI MULT !

Nu mai folosi Caps Lock. Ultimul avertisment. Moderatorii

schimbati va rog sondajul de mai sus, nu mai e cazul sa parem penibili. rulati-l din nou, sa votam din nou.

uauauiua, iata ca adevarul iese la iveala:

da - 0%

nu - 100%

:wink:

Cu jocul pe care il face acuma 1%,nu are nici o perspectiva,destul de sec si previzibil,avem nevoie de Dica sau de un coordonator de joc,un numar 10,si mai multi care sa stie cu mingea...Nu stiu ce naiba cauta Ovidiu Petre si Gigel Coman,Saban in echipa,in lot???

La 15 puncte mai avem sanse la titlu? vise, vise, vise. Si nu m-ar ingrijora lucru asta daca jocul Stelei ar mmerge perfect. Dar nu merge.... nu ati vazut meciul cu UTA? a fost dezastru! Stilul lui Oli, nu?

Sanse la titlu?As vrea eu :cry: Steaua nu mai are sanse la titlu din pacate pentru ca Dinamo...sa spunem doar ca are prea multe puncte ca sa fie azunsa din urma.

Locul 2 înca nu e jucat.Pentru noi raspunsul la întrebarea din titlul acestui articol,va veni cu siguranta dupa jocurile cu Arges,Rapid,Dinamo si CFR.Conditia e sa câstigam tot.Mai sunt 12 etape.Vom reusi un tur de forta,tinând cont de faptul ca Elton va începe sa joace si Steaua va aduce un psiholog la echipa ?

Un lucru e sigur : daca pierdem cu milogii, adio locul 2...

Datorita ultimelor rezultate obtinute de Steaua, viceversa nu e neparat valabila...

Da, dar tare mi-e frica mai degraba de meciul cu CFR decat cu Raped.

@elena_stelista

E vorba de Steaua Bucuresti...

Te rog frumos, arata-ne ca poti scrie si corect... Totusi nu suntem pe mirc...

S-a remediat problema exprimarii. A primit un ultim avertisment. Daca nu respecta limba romana va primi ban temporar.

lasati-o, mai, nu vedeti ca e din bucuresty?

:D

leitar edit:

alo, fata, elena_stelista, nu schimbi numele locatiei cum vrei tu ca nu-mi mai iese post-u'!

Totul depinde de meciurile cu Rapid si Dinamo!Daca vom scoate 4 puncte minim,sunt sigur ca ne vom clasa la finalul campionatului pe locul 2,care ne asigura prezenta in turul 3 al Champions League!

eu cred ca mai are sanse. steagsimplu sa vedem si meciul Steaua-rapid pe care sigur il castigam..si Steaua-Dinamo care sa speram ca facem macar un egal sigur o sa fim pe locul 2!! fularultrasfularsteaua2

Nici nu concep sa nu batem cainii...si cel mai mult mi-as dori sa-i batem in minutul 94 :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0