DeLaRyu

Peluza Nord

746 posts in this topic

fiecare are dreptul sa simpatizeze cu orice echipa...atat timp cat la meciurie Stelei vi cu fularul, esarfa, tricoul...etc..Stelei este ok!vb de echipele de afara...ca mi-e imposibil sa cred ca unu' care sustine sus si tare ca e stelist, ar putea simpatiza rrapidu sau dinamu :lol:

nu vad unde este problema ca unii dintre noi mai simpatizeaza si o alta echipa :roll:

fiecare are dreptul sa simpatizeze cu orice echipa...atat timp cat la meciurie Stelei vi cu fularul, esarfa, tricoul...etc..Stelei este ok!vb de echipele de afara...ca mi-e imposibil sa cred ca unu' care sustine sus si tare ca e stelist, ar putea simpatiza rrapidu sau Dinamo :lol:  

nu vad unde este problema ca unii dintre noi mai simpatizeaza si o alta echipa :roll:

exact , sunt de acord cu tine ....auzi , un AIDI de mess nu ai ? :D:)))

@g_funk28

am mai propus tot in topicul asta daca nu ma insel, face-ti unul special pt matrimoniale! :lol: daca vroiai un AIDI, puteai sa-mi trimiti un pm :lol:

Eu zic totusi sa-i dai un asl (pls) si un jpg, daca se poate. Ca sa stie omu' pe ce se bazeaza. AIDI-ul abia dup-aia.

eu as incepe cu sms-uri iar daca evolueaza m-as risca la mms-uri si apoi, firesc, im-uri pe id.

Nu,cine vede astea zice ca avem simtul umorului.Nu trebuie sa fim seriosi mereu.

Daca tot ati deschis un topic dedicat PN,de ce nu postati coregrafii facute de cei din PN.

pacat ca adevaratul lider al galeriei steliste ne-a lasat ...ar trebui sa-l aducem cu orice pret inapoi ca el reprezinta o legenda a galeriei stelist fiind primul om adevarat din galerie care a prin mai multe formatii si a ajutat multi stelisti la greu...pacele zi-le tu ,tot tu ne esti lideru..Forza Steaua...avem nevoie ca toate galeriile Stelei sa fie unite si nu rasfirate ca altfel pierdem mult ....:(:(Forza Steaua

pacat ca adevaratul lider al galeriei steliste ne-a lasat ...ar trebui sa-l aducem cu orice pret inapoi ca el reprezinta o legenda a galeriei stelist fiind primul om adevarat din galerie care a prin mai multe formatii si a ajutat multi stelisti la greu...pacele zi-le tu ,tot tu ne esti lideru..Forza Steaua...avem nevoie ca toate galeriile Stelei sa fie unite si nu rasfirate ca altfel pierdem mult ....:(:(Forza Steaua

Stai ca acum o sa apara legendele forumiste care o sa-ti ia familia la rost.Pai cum ba sa il vrei pa Pavel ? lasa ca e mai bine acum cu 562 de lideri si cu 452 de brigazi si cu 82825282852 tarani fiorosi care nu vad meciul de steaguri.

lasa-i Bogdane ca posteaza doar ca se bage si ei in seama..nu mai lua in seama posturile la toti necunoscatorii..

De ce nu mai apar toate steagurile la nord? nu mai dã voie argãsealã sau nu mai vor membrii respectivelor brigãzi?

pentru ghiulești se face o coregrafie ceva?

@Razvypitesti...exact asta este locul cel mai indicat sa ti se spuna tie in mod special daca se face coregrafie!La pachet primesti si alte informatii,gen data ora locul persoanele care se ocupa cu vopsitul!...Trage aer in piept si linisteste-te!O zi buna...

hmmm Peluza Nord, amintiri placute, de cate ori ma duc pe Stadion acolo imi cumpar bilet, nici nu stiu de cate ori am venit acasa fara voce,insa park nu mai este ce a fost o data, park pe vremea lui Mustatza (ma refer la un caz mai recent) cu toate ca dadea bilete la bisnitza pe la piatza sudului cand suporterii se omorau in fata stadionului ca nu mai erau, era un lider de galerie care stia sa faca atmosfera in Peluza, de exemplu acum prea putine coregrafii, prea putin se aude de la TV, inainte dadeam drumu inainte sa plec de acasa.....la TV Tunner sa vad ce atmosfera faceam toata peluza ...si se auzea incredibil .....exemple concrete meciurile cu Liverpool, VALENCIA,VILLIAREAL,Real Madrid sau cu Lyon , acum parca este cam dezorganizata galeria, parca fiecare cam face si canta ce-l taie capul, pe langa faptul ca nu mai canta toti care vin in peluza.....cand era mustatza mai mereu il auzeai ca se lua prin statie de aia care mancau seminte si nu cantau.

Nu zic acum ca nu ai dreptul sa vii sa te uiti la meci linistit....insa pentru asta iti iei bilet la Peluza Sud sau tribuna a II-a. In Peluza Nord trubuie sa faca iar sa trepideze stadionul!!! Sper sa ne organizam mai bine chiar si cand echipa joaca prost :D

Nu zic acum ca nu ai dreptul sa vii sa te uiti la meci linistit....insa pentru asta iti iei bilet la Peluza Sud sau tribuna a II-a.

baiete, esti NEBUN... adica la Sud vii sa vezi meciul linistit ?! :cursing:

multumim frumos.

baiete, esti NEBUN... adica la Sud vii sa vezi meciul linistit ?! :cursing:

multumim frumos.

Gata v-a bagat mortu in casa... pardon cetatzeanu!:))

@catalinberceni de cand n`ai mai fost la stadion ? :))))))))))))))

eu imi aduc aminte ca la meciul cu mioveni s-a cantat la sud...

tu poate ai fost la polul sud si era prea liniste...

Nu zic acum ca nu ai dreptul sa vii sa te uiti la meci linistit....insa pentru asta iti iei bilet la Peluza Sud sau tribuna a II-a. In Peluza Nord trubuie sa faca iar sa trepideze stadionul!!! Sper sa ne organizam mai bine chiar si cand echipa joaca prost :D

lol ce urat ai dat`o pe`asta :))...dak vrei sa stai chill te duci la oficiala in nici un caz la sud sau la nord ;)

@catalinberceni de cand n`ai mai fost la stadion ? :))))))))))))))

eu imi aduc aminte ca la meciul cu mioveni s-a cantat la sud...

tu poate ai fost la polul sud si era prea liniste...

Hmmm eu cred ca tu nu ai fost in Peluza Nord la Meciurile pe care eu le-am mentionat......trage tu dupa net inregistrarile de la meciurile care le-am mentionat eu si apoi si pe cel de la mioveni si apoi sa-ti dai cu parerea....acum la meciul cu U Cluj...degeaba a fost toata Peluza Nord plina ca noi am ragusit.......si samantarii se uitau la meci si vorbeau la telefoane...

sa privesti meciurile cu Liverpool sau cu Villiareal si apoi sa-mi spui mie ca se compara vreun "meci" al suporterilor cu acele doua meciuri.

Pe langa asta la meciul cu U Cluj....cam 20 minute din 90 s-a incurajat echipa cu adevarat restul cantam cate 30 din 50...ceea ce este insuficient...daca tu canti si 3-4 stau langa tine si sparg seminte sau sufla in goarna.

Pe langa asta la meciul cu U Cluj....cam 20 minute din 90 s-a incurajat echipa cu adevarat restul cantam cate 30 din 50...ceea ce este insuficient...daca tu canti si 3-4 stau langa tine si sparg seminte sau sufla in goarna.

si care-i aportu' tau ca sa putem ridica firma pan' la cer ?!

Iti garantez ca toti au bifat meciurile respective de care ne tot povestesti....

@catalinberceni , frate esti idiot sau te prefaci ???????????

prima oara zici de Sud acuma zici de Nord ????????????

esti cretinoid ???????????????????????????????????????

am fost la Sud prietene si s-a cantat destul de frumos , si

nu mai spune tu ca la Sud te poti uita la meci ca la tribuna ca nu e asa ;)

Si da nu am fost la Nord , dar cred ca se canta destul de frumos daca te duci

undeva in randurile de jos langa grupurile de "huligani"

Daca tu stai cocotat in ultimul rand normal ca 10 stau si unu canta ,

ca e mai usor sa rumegi decat sa incurajezi echipa :)