Sign in to follow this  
Followers 0
i0nutz83

Liga 1 - procesul etapei

729 posts in this topic

asa ceva nu mi-a mai fost dat sa vad. primele 35 de minute 0-0 meci echilibrat, dupa care a venit golul de 1-0 (din centrare, cum altcumva) si am clacat. jucatorii degajau in adversar, pasau la adversar si la pauza a fost 3-0 sau 4-0. repriza a doua nu mai avea rost. oricum se pare ca meciul cu gogo va fi ultimul pentru mine in campionat daca se decide sa se treaca inapoi la sistemul rudimentar de alegere a echipelor.

nu se trece ma la vechiul sistem....a zis ca se va alege dupa clasament.....dar ionut pastreaza real

bey ionutze yo nu dau de hurricane..nush ce sa se va intampla cu meciu..am fost in fiecare dimineata si seara pe mess.. si nu am reusit sa il vad odata online...tu decizi

Hai ca asta e buna!Mi-ai lasat mesaj ca esti intre 7 si 11. E 7:50 si tu nu esti online...ce sa fac eu?Ca sa nu mai spun ca minti...pt ca eu in fiecare seara de la postare ti-am lasat mesaje...

mihai1411 Trimis: 24 11 2006 15:16    Titlul subiectului:  

--------------------------------------------------------------------------------

nu se trece ma la vechiul sistem....a zis ca se va alege dupa clasament.....dar ionut pastreaza real  

pai normal mah...ionutz a zis k vom trece din nou la acel sistem pt a-si lua el realul...iar cand a vazut ca suntem foarte multi care vrem noul sistem...a bagat chestia asta cum ca organizatoru' isi pastreaza echipa...ce sa zic... sa si-o pastreze dar nu-i corect fatza de aia care termina pe 7-8..aia apuca o echipa varza..si ionutz care abia a scapat de retro... ia realu':(...nu-i deloc corect...si astia (restu') acum tac...si mai incolo iar ii auzi k "nu au echipe"...ma mir de ce organizatoru' nu are dreptu' sa-si aleaga primu' echipa...sa-si ia barca si gata :wink:

pana la urma e normal k ionutz sa asi ia realu..el face toata "munca" organizatorie de aici si nu e platit de nimeni sa stea sa se uite ce scriem paici..sa puna etape sa fak clasament sa ne asculte toate prostiile etc etc.

Ionutze...e 9:30 si adinho tot nu a intrat...nu am ce sa fac...treaba lui...eu de la 7 de cand mi-a zis ca intra il tot astept...dar el nimic...

mah, mi-am dat si eu cu parerea, am zis k nu-i corect. asta parerea mea si eu nu mi-o schimb. dar pan' la urma ma supun majoritatii, k nu pot schimba eu cum vreau p'aici...:P...k doar de...asa au fost mereu aia de la putere...hotzi...au luat ce-au vrut :P:P:P

ata ete :D normal era dupa 2006 sa se ia echipa dupa clasament.Acuma luam tot Ajax si ce echipe slabe mai is si danutz o sa castige campionatele si clasamentu o sa fie acelasi :P

@ gogo, normal era sa stai p'acasa ca stiai ca sunt alegerile :lol: , puteti sa luati titlu` si cu echipa de 4 stele 8) , nimic nu e imposibil, si ce...barca si real...sa fie acontate, raman atatea echipe superbune, userul face jocu`, au fost atatea si atatea rezultate care arata ca nu echipa conteaza, spre ex. unele ale mele, hurricane - eu 5-0,mihai1441 - eu 9-3 , ionutz - eu 1-8, sa ia ionutz realu` k si asa lucreaza la camp, danutz barca ca el e lideru` si sa incepem mai repede , Liga 1 si Liga 2 :roll:

EU nu am zis k as avea ceva impotriva doar mi-am dat cu parerea :P atata tevatura pentru nik hai cu ultima etapa si cu alegerea echipelor si noi participantzi si sa dam drumu la camp urmator :D

Poi e nashpa asa fara jocuri si "tensiunea" campionatului

untitledrf5.png

Meciurile din ultima etapa se joaca DOAR in intervalul stabilit.

A fost cel mai slab sezon al meu de cand joc fifa.. Intr-adevar, nu prea am stat sa joc, si asta s-a vazut in rezultate. Sper ca editia urmatoare sa termin mai sus :)

Sign in to follow this  
Followers 0