Sign in to follow this  
Followers 0
bogdan_p

Sa nu va mai aud cu respect tcka:((

42 posts in this topic

Sal. Bogdane sunt Carciu , nu stiu ce a fost acolo nam vb cu tine o sa o fac dar scriu pe forum ca sa vada si ceilalti.Am vb acum cu "Zvetlo" sigur il sti.Mia spus ca ei au meci in UEFA in turcia si au strans bani pt aia nu pt natiola dar au venit unii de pe la cska un autocar .O sa scrie el pe forum aici poate reuseste sa dea si de aia care au fost in Romania si sa vb cu ei. Vreau sa mai zic ca acum cateva zile am primit mail de la ei sa ne intrebe cand avem cu Dinamo si carei faza cu biletele ca vor sa vina ,si ne-au chemat la ei la derbi saptamana viitoare, nu ar mai fi facut-o daca stiau ce au facut la Constanta. Poate imi da si niste poze cu aia de au fost si ti le dau sa ii arati pe cei care ii recunosti. Aia care scrieti ca nush ce sa intamplat la Sofia...la Sofia DUPA MECI au venit la noi am facut schimb de fulare, am facut poze pe gazon si ne-au felicitat, asa ca nu mai vb tampenii aia care aveti treaba doar pe forum ca si la ei sunt tarani care ne-au fluierat sau injurat la fel cum si la noi au fost ,la meciul de acasa cu ei dupa ce intrasem pe gazon inainte de meci cu steaguri si ne-am imbratisat si aratat prietenia prin mesaje si gesturi... Noi am fost o singura data la ei la derbi pe cand ei au fost de 10 ori la meciurile noastre sa fie alaturi de noi.Noi avem treaba strict cu spuma de la ei nu cu taranii... cand o sa mergem si noi de 10 ori cu steaguri cu Steaua la meciurile lor atunci no sa ne mai injure daca jucam cu ei..plm am scris mult dar vreau sa nu mai faceti comentarii aiurea aia care n-aveti treaba sincer...

@VaSsY

Mai canta si tu cand te duci pe stadion...  :lol:  :lol:  :lol:    dica10

Cant de fiecare data cand ma duc pe stadion, mereu in peluza, si cu Farul am cantat desi cu toate ca eream putini, asa zisul sef de galerie ( un baiat cu oportavoce ) in loc sa strige cantece, facea mistouri de mireasa =)) si de alti de prin galerie !!!!

Sunt din berceni pt ala care zicea ca s-ar putea sa ma cunoasca !!!

asa zisul sef de galerie ( un baiat cu oportavoce ) in loc sa strige cantece' date=' facea mistouri de mireasa =)) si de alti de prin galerie !!!!

Baiatul cu portavoce :lol:

Daca zici ca vi in Peluza, nu crezi ca ar trebui sa sti cine e seful galeriei... sau mai bine zis sefii :roll:

Ciudata prietenia intre STELIST(culori ros-albastre) si cei de la cska care-s..alb-rosii! :lol:

Da frate foarte ciudat, 2 echipe militare sa aiba suporteri infratiti. Si pe deasupra sa fie echipele cu cei mai tari suporteri din tarile lor si sa fie si cele mai galonate ca performante.

Suspect, foarte suspect.

Da frate foarte ciudat, 2 echipe militare sa aiba suporteri infratiti. Si pe deasupra sa fie echipele cu cei mai tari suporteri din tarile lor si sa fie si cele mai galonate ca performante.

Suspect, foarte suspect.

opa cine a inviat :D

ti-au pus aia internet la munca :oops:

Lol,carciu,era liderul lor de galerie si numai tarani nu erau lachioii care veneau sa ne arda.Am zis ca ca nu mi-am pierdut respectul pt cei de la legion,pt ca nu erau prezenti.Restu,**** off.

Suspect, foarte suspect.

Cata ironie...interesant,ma refeream la culorile celor de la cska sofia,stiu ca ambele sunt echipe "militare" dooh..

si mai ziceati p-aici ca asta e fratie adevarata, ca rapid-Poli sunt niste idioti. na ca v-au batut si "fratii vostri" mai ramane sa va bateti nord cu sud , urmeaza aia de la fotolii cu aia de la 0 si gata

si mai ziceati p-aici ca asta e fratie adevarata, ca rapid-Poli sunt niste idioti. na ca v-au batut si "fratii vostri" mai ramane sa va bateti nord cu sud , urmeaza aia de la fotolii cu aia de la 0 si gata

vezi daca ai mancat lebede prin viena, nu stii ce zici

Cu fratia voastra cu ****, sigur sunt cativa care au o boala mare pe voi si sigur canta hitul din Romania : Am avut si vom avea mereu .... si v-ar incinge oricand

la orice fratie nu sunt toti 100%

sunt multi in peluze la noi care nu halesc cska-ul

cskasofia12kc1.th.jpgcskasofia19jk8.th.jpgcskasofia20us9.th.jpg

Nu stiu ce au patit bulgarii poate erau trasi dar oricum nu ii scuza cu nimic,pacat, tre` sa recunosc totusi ca se prezinta destul de bine

In concluzie: Respect Farul ...Nu respect CSKA.

Intr-adevar ...respect Farul ... nu zic asta pt ca sunt din cta ... o spun pt ca am tot fost la meciuri ... atat la Steaua cat si la Farul ... Cunosc diverse persoane din galerie ... oameni care au sarit pt mine .. mai ales in altercatiile cu garda ... pt ca nu o data mi s-a intamplat sa iau parte la batai si alte chestii de genu` ..desi`s fata ... Totodata ... multi de la noi vin la Bucuresti sa sustina Steaua ... nu suntem radicali ...bine ca ...peste tot mai exista si cate unu` mai "special" ... da` ma rog ..

Nu am fost de fatza ... dar banuiesc ca atunci au sarit cei de la Aria-Ultra ...ca la Legio Sur sunt mai mult copii ... Cam atat ...

Forza Steaua Per Sempre !

Sign in to follow this  
Followers 0