Sign in to follow this  
Followers 0
Virgil

Dinamo Kiev - SUPER Steaua Bucuresti 1-4

Cum se va termina meciul de la Kiev ?   262 members have voted

1. 1.

• Victorie Steaua
      203
    • Egal
      53
    • Victorie Dinamo Kiev
      6

Please sign in or register to vote in this poll.

269 posts in this topic

Maine este o zi pe care am asteptat-o cu totii de prea mult timp poate. Insa asta nu mai conteaza acum. Tot ce conteaza este ca, iata, tot Steaua e cea care ne face sa visam frumos, care ne umple sufletul de bucurie, Steaua si numai Steaua.

Ce imi doresc maine, este ca baietii sa faca un joc cat mai frumos si de ce nu, sa scoatem un rezultat pozitiv acolo. Nimic nu este imposibil iar Steaua nu are ce pierde, poate ca asta este atuul ei.

Hai Steaua!!!

steagsimplu steaua_ro steagcruce2 steagsimplu steagcruce2

Echipa probabila:Carlos-Stancu,Ghionea,Goian,Nesu-Nicolita,Lovin,Para,Cristocea-Dica,Thereau.Yo as incepe cu Saban in locul lui Stancu,si cu Badea in locul lui Thereau in rest ramane echipa asta.HAI Steaua!

steag2 steag2 steag2 dica10

poate inregistreaza cineva meciul si il pune pe un site de torrents...

Asta ar fi o idee excelenta...

Rezultatul nu reflecta jocul. Timp de 50-60 de minute, Sahtior a fost peste Roma chiar la italieni acasa.

Au cazut dupa primul gol.

@Bogdan4Steaua

Pai asa joaca italienii... Iti zic eu ca Roma ar fi castigat si daca primea gol pana la pauza...

mai putine ore :D...si incepeeeee ..si castigam 100%

@uZy | @nDr3i

Doar 20... Am asteptat aproape 10 ani...

Ce mai conteaza !!! steag1 steag2 fular-campionii steaua_ro fularsteau2 steagsimplu steagsahmic fularultras steagro steagcruce2 spre24 fularsteaua2forzateaua sprecl2 dica10

Gata,azi este ziua cea mare,dupa 10 ani ne intoarcem in Liga!

Ultimul meci al Stelei in grupele Ligii a fost un 3-5 la Dortmund,fiind considerat cel mai frumos meci al acelui an in UCL.

Azi probabil vom avea o atmosfera cum nu am mai trait de mult noi stelistii,80.000 de ex-sovietici fanatici,dar cu o echipa imbatranita,o echipa a caror unii membrii au trait cu Dinamo acea semifinala cu Bayern de acum cativa ani.Oli cu siguranta stie cum functioneaza mecanismul lui Dinamo si am incredere ca o sa ii loveasca acolo unde ei scartie,mai exact la Nesmashneyi si la Shovkovsky,oameni care mai evolueaza doar pentru numele lor in acest moment la echipa din Kiev.

Steaua va juca cum stie ea,cum spune Stefan Stoica:"Cu jocul de pase care ameteste adversarul! ".

Orice se va intampla diseara noi suntem mandri de acesti baieti care au realizat ce au realizat desi au fost atacati din toate partile.Bafta Baieti !

steagcruce2 steaua_ro steagsimplu steagsahmic steagro steagcruce2 steaua_ro steagsimplu steagsahmic steagro fularultrasfularsteaua2fular-campionii spre24 forzateaua sprecl2 FORZZA Steaua!!!!!!sper intr-un rezultat bun, va fi o lupta foarte grea!

deci credetima ca am emotii mai rau la la bac.... sper sa bata Steaua.Ar fi bine sa inscriem primii si foarte repede sa ii socam putin cum a fost la Standard acasa.Eu il prefer pe Saban in locul lui Stancu pt ca nu mia placut cum a jucat Stancu la Arges.Saban e mult mai stapan pe sine...in fine Oli stie mai bine.Azi sper sa stam pe strazi pana dimineata sa sarbatorim....luom dinamovistele si facem dragoste cu ele :))))) sa moara papagalu de Borcea

hi all ... nou p aici ... imi place ca sunteti optimisti :D ... eu zic ca e bun si un egal la Kiev.

Acasa avem sanse sa batem si Real SI Lyon ...

Steaua ar trebui sa ia exemplu de la AS Roma ... rezistam prima repriza ... si apoi ne ducem p ei :D poate avem noroc si se intampla acelasi lucru ca si la Roma :D ... ce mi`e frica e sa nu patim noi asta :D lol :D

Prefaţă însîngerată a confruntării de astăzi, de pe stadionul olimpic. În jur de 20 de suporteri ai Stelei au fost bătuţi aseară în plin centrul Kievului. Fanii campioanei României se plimbau pe unul dintre bulevardele capitalei ucrainene şi scandau numele favoriţilor cînd s-au trezit atacaţi de un grup mult mai numeros de susţinători ai lui Dinamo, înarmaţi cu bîte şi lanţuri.

Stie cineva mai multe despre asta? Era de asteptat de la fomistii de ex-sovietici, atat stiu. Tari de curve si racketi. :evil:

Hai Steaua

A venit si ziua cea mare, sper sa ne bucuram la fel dupa meci....

Nu pot sa zic decat FORZA....

Sa speram cai batem.... chiar la ei acasa, ar fi extraordinar....

Parerea mea este ca ne avantajeaza faptul ca intalnim echipa din Kiev in deplasare in primul meci. E cea mai slaba echipa din grupa si jucatorii nostri pot "lua pulsul" meciurilor din CL. Dinamo Kiev e o echipa ce poate fi depasita, avand mari fluctuatii de la un joc la altul. Avem o sansa mare de a scoate un rezultat bun, fapt ce ar putea sa ne dea aripi in urmatoarele meciuri. Pronosticul meu : x

Ai dreptate cu D kyiv nu trebiie sa avem probleme dar cu lion ar trebui sa joace mai bine dar tot ii vom bata

Forza Steaua

Prefaţă însîngerată a confruntării de astăzi, de pe stadionul olimpic. În jur de 20 de suporteri ai Stelei au fost bătuţi aseară în plin centrul Kievului. Fanii campioanei României se plimbau pe unul dintre bulevardele capitalei ucrainene şi scandau numele favoriţilor cînd s-au trezit atacaţi de un grup mult mai numeros de susţinători ai lui Dinamo, înarmaţi cu bîte şi lanţuri.

Las ca vin ei in Ghencea :x

Nu i nimic ca vin ei la Bucuresti,doar au tot nume de caini!!! rusi ordinari !!! :x

Cum fac ca dupa ce scriu ceva pe forum ,la final sa mi apara si mie ce vreau sa scriu de ex LUPTA Steaua ,acolo jos,cum ii aia DAU o bee plina pt cine se combina sau ceva de genu:)

:D:D:D !!!

Cum fac ca dupa ce scriu ceva pe forum ,la final sa mi apara si mie ce vreau sa scriu de ex LUPTA Steaua ,acolo jos,cum ii aia DAU o bee plina pt cine se combina sau ceva de genu:)

:D:D:D !!!

Intra la profile si completeaza la signature... iar in momentul in care postezi ceva bifeaza attach signature ....:D

Steaua are putere bate la Kiev. Respect de Bulgaria. Eu va se bucura mult cand noi (Steaua) se calificam departe la grupa.

Hai Steaua, Lupta Steaua!!!

steagcruce2 steaua_ro steagsimplu steagsahmic

Sign in to follow this  
Followers 0