i0nutz83

Ajutor, Contestatii, Probleme

1,287 posts in this topic

Cel mai bun din Sibiu? Ooooo!!!

Forumul fcsteaua.ro este ONORAT de aceasta prezenta. Speram ca pe viitor Campionatul de Fifa gazduit de site-ul nostru sa primeasca vizite dintre cele mai inalte, si nu ma refer aici la statura noilor inscrisi.

Cel mai bun din Sibiu? Ooooo!!!  

Forumul fcsteaua.ro este ONORAT de aceasta prezenta. Speram ca pe viitor Campionatul de Fifa gazduit de site-ul nostru sa primeasca vizite dintre cele mai inalte, si nu ma refer aici la statura noilor inscrisi.

...te-as ruga daca poti sa-mi dai un mesaj......daca se va elibera vreun loc..........in campionat.....ca vad ca esti baiat de treaba.........mersi

In primul rand, la o intrebare asemanatoare cu cea enuntata mai sus ma simt, sincer, depasit. Nu stiu cum as putea sa te indrum pentru a vedea daca sunt locuri libere, decat rugandu-te sa urmaresti, din cand in cand, forumul.  

Altfel, nu pot sa joc fifa cu tine momentan. NU caut nicio scuza, pot doar sa iti marturisesc adevarul: unul din pacate rusinos. Nu stiu sa instalez jocul pentru ca e pe 5 cd-uri iar eu nu am decat un cd-rom.

lol ce dilau esti wah !! las k iti mai dau eu 4 cd-romuri :D:D:D::D:D:D

Etapa 4-a: valius_the_greatest - robinho_2903 In prima faza am condus cu 1-0 si el a avut un cartonas rosu in min 6 (valius) ...am zis sa mai intram odata...aceiasi faza...gol in min 23 valius iese.

Eu robinho_2903 a 3-a oara nu mai joc acel meci indiferent de decizia luata de i0nutz. Nu mi se pare normal ca asemenea jucatori sa isi bata joc de altii sabotand meciu'. Eu oricum astept decizia lu' i0nutz si o voi respecta.

Etapa 4-a: valius_the_greatest - robinho_2903 In prima faza am condus cu 1-0 si el a avut un cartonas rosu in min 6 (valius) ...am zis sa mai intram odata...aceiasi faza...gol in min 23 valius iese.  

Eu robinho_2903 a 3-a oara nu mai joc acel meci indiferent de decizia luata de i0nutz. Nu mi se pare normal ca asemenea jucatori sa isi bata joc de altii sabotand meciu'. Eu oricum astept decizia lu' i0nutz si o voi respecta.

rusine lasilor ! :D

* robinho - valius 3-0.

Inainte de a incepe sa jucati cititi regulile.

loale...esti teroare mah i0nutze :lol: faza cu cd-rom-u' a fost tare...se pare ca ala a pus botu la faza aia lol :twisted:

In primul rand, la o intrebare asemanatoare cu cea enuntata mai sus ma simt, sincer, depasit. Nu stiu cum as putea sa te indrum pentru a vedea daca sunt locuri libere, decat rugandu-te sa urmaresti, din cand in cand, forumul.  

Altfel, nu pot sa joc fifa cu tine momentan. NU caut nicio scuza, pot doar sa iti marturisesc adevarul: unul din pacate rusinos. Nu stiu sa instalez jocul pentru ca e pe 5 cd-uri iar eu nu am decat un cd-rom.

bvo..........vezi ca poti sa vorbesti si frumos............dupa ce il instalezi as vrea sa facem un meci doua sa vad daca mai sunt cel mai bun din sibiu.....cum eram odata.....:))

ahahahhahaaaa :lol: :lol: :lol: ...:D

da, in leg cu turul preliminar din cupa :), brun3tt nu mi-a dat accept in lista...si a fost pe mess, k mi-a aparut k a respins request-ul meu de a ma adauga :), in fine pana vineri mai e, dar, am reticente sa joc cu un adversar care nu poa'sa dea add :twisted: , m-a enervat la culme..

jn33b00n?ai rabdare ca omul lucreaza nu sta toata ziua in fata pcului sa joace fifa....cand bagi pe cineva la mess spune cine esti ca si eu dau reject la cei necunoscuti

nu mai conteaza s-a rezolvat problema mi-a dat add savubogdanus si cre ca o sa joc cu el meciurile din cupa daca apare...la fel si cu marian dak apare joc

Daca omul ti-a spus ca are o problema serioasa, mai asteptam o zi - doua. Cu totii am avut problemele astea si stii cum e fara PC, stim cum e sa astepti prin service-uri etc.

Cat despre savubogdanus, am inceput deja sa ii anulez meciuri. Trebuia sa se intoarca de la mare inca de saptamana trecuta.

bai Mihai...probabil brun3tt e amicu tau, intreaba majoritatea jucatorilor cum le dau sa ma vada in lista...le dau id-ul insotit de alex si etapa in care jucam, asa k te rog frumos nu te baga...contestatia era pt ionutz83...el e bossu pt mine, si plus de asta, si yo muncesc 13 ore pe zi !!! asa k nu ii lua apararea cuiva dak nu stii despre ce e vorba, AI INTELES OK?! ( PT MIHAI1411), e drept esti in comisia aia de evaluare, dar nu evalua situatia fara sa stii detalii..nu se pune problema de seriozitate la mine sau nestiinta !!

18:06 - vineri...nici macar add, asta e ;)

Care are tastatura si mouse wireless? Va merge fifa bine? Ca io mi-am luat de curand si numai la fifa am probleme. Inainte aveam doar mouse wir si nu aveam nimika. Stie careva ce sa fac?

La fifa06 era un patch pentru tastatura wireless si nu aveai probleme. Poate ca la fifa07 n-o sa mai ai nevoie de un patch pt tastatura wireless.