i0nutz83

Ajutor, Contestatii, Probleme

1,287 posts in this topic

acu ce faci te retragi ... aa sau stai cainele care latra nu musca .. Esti vaisamar ...

Eu tot vreau sa facem chestionaru ala ori tu ori eu voteaza totzi si dak ii sa plec plec.. :P

Nu ai curaj ? ca pana acuma te dadeai rotund oricum esti cat o bila :))

Zi facem ?

eu propun sa nu... stim noi ce s-ar intampla daca piciul ar fi exclus din campionat. eu unul nu vreau sa imi fie pomenit id-ul la stirile de la ora 17:00...

wow ce viteaz esti tu =)) pe din 2 pretene :)) chestionar stii cei ala ?? =)) tu si eu la vot :)) sa vedem :)) 1 vot + out :))

dar aici nu incurajam folosirea niciunui patch...

P.S.: stie careva de ce nu merge sa imi schimb avatarul?

Buna ziua,

Va multumim pentru comanda dumneavoastra pentru FIFA 08.

Am decis sa reducem substantial preturile si astfel veti putea beneficia de acest joc la numai 99,9 RON (cel mai mic pret la o lansare de joc in tara noastra) (pretul include TVA, pretul nu include taxa de transport de 17 RON. Daca comanda totala facturata este de peste 139 RON, transportul este gratuit).

Jocul este in acest moment in proces de fabricare si ne asteptam sa poata pleca de la noi in jurul datei oficiale de lansare de 28 septembrie, urmand sa ajunga la dumneavoastra in 24-48 h (zilele lucratoare - luni-vineri).

nici acu nu va permiteti :))?

Nu,decat sa dau banii pe el mai bine mai strang si imi iau o placa video nvidia 8800 si inca un 1gb ram.

Da sau luam un pachet la peluze.

Mihai tie iti e foarte usor sa vorbesti,ai un salariu de 10-15milioane ,esti pe banii tai.Stai cu parintii tai,mancare iti da parintii tai.Deci ai 15 milioane pe luna ai tai.

Da noi ce facem ne ducem la parinti sa le cerem 1milion pentru un joc,care foarte usor il luam de pe fzone sau iplay,si mie personal nu imi trebuie sa joc pe servarele EA,joc cu baietii din campionat pe direct IP.

http://files.filefront.com/RLSP2008+FifaRo...;/fileinfo.html

Liga 1 in fifa 2008

Patch-ul adauga 5 echipe romanesti (Steaua, Dinamo, Rapid, Poli Iasi si UTA), stadioanele acestora, echipamente 2GK, spectatori in culorile clubului, reclame, banere si mingea oficiala a Ligii I.

macar acu jucam cu echipa favorita :))

L-am bagat e misto.

Da hai sa fim romani,eu zic ca Steaua are prea putin.

Adica Coman are 80 si Zapata parca 71.

Radoi 72 e prea de tot.

deocamdata zapata e sub Coman parerea mea....si Carlos a aparat bine 5 meciuri...si apoi varza,sa mai asteptam,iar Radoi ce joaca sa aibe mai mult..in afara sa le scoata dintii adversarilor

La sfarsitul sezonului vei gasi un topic special, dedicat inscrierilor. Acolo vei avea toate instructiunile necesare !

daca nu-mi merge demo-ul pentru fifa si totusi indeplinesc cerintele, e vreo chestie care-l face sa mearga? sau dau foc pc-ului si astept sa vina jocul full ...