i0nutz83

Ajutor, Contestatii, Probleme

1,287 posts in this topic

BA V-AM RUGAT DE NSPE MII DE ORI NU MAI DA_TI MASSURI,NUS CUM SE FACE CA NUMAI DE LA CEI DE PE FCSTEAUA PRIMESC IN DISPERARE<BA CA A MURIT NUS CINE BA CARE JOACA BA  PM MAI POTOLITI_VA,stergeti-ma din lista si da-ti massuri in disperare,iar cand aveti meci cu mine oficial ma gasiti in adress book

exista ignore :)

pe bune?nu stiam,unde,cum?

pai apoi ca sa jucam tre sa ii bag iar etc,dureaza,mai bine astia disperati cu massurile,ma stergeti si cand avem meci ma gasiti in adress book

bine-inteles ca vor lua ban aia mai insistenti care ma dispera toata ziua,care joaca care joacaaaa

De ce nu ai gasit o solutie sa jocea toata lumea?

Sa jocea toata lumea nu prea se poate.. Au fost niste locuri libere pentru care s-au facut inscrieri.. Punct!

Postati AICI orice problema legata de desfasurarea meciurilor.

Deciziile se vor lua de o comisie formata din subsemnatul, mihai1411 si omul_anonim.

io sunt din e-fifagames, dar m-as baga si la voi ! am auzit k aveti nevoie de 2 useri seriosi, unu as fi io!

bafta

salutare :D...vad ca interesul pt meciurile din b e mai scazut pt unii din colegi :), stiu oricum k termenul limita e maine la 22:00, da am dat add lui marianbolohan si nu stiu dak a fost online mai mult de 5 min :), si bully_stelistu tot la fel, inca nici nu m-a bagat in lista :D, mai e timp...poate ma precipit...dar sa nu ma caute la 1 seara sa jucam :) k maine sunt la munca :)

vreau sa ma inscriu si eu in campionat.......cum se procedeaza?...nu de alta dar sunt foarte bun la jocul aasta............

Primul pas ar fi sa citesti aceasta sectiune a forumului..

Primul pas ar fi sa citesti aceasta sectiune a forumului..

okz.......am citit deja care urmatorul pas.........e un loc pt mine sau nu?........sau cat trebuie sa astept ca sa intru si eu..........imi raspunde cineva concret???.................mersi

Locurile pentru editia in curs sunt, dupa cum ai observat, atribuite. Nu iti ramane decat sa astepti urmatoarele inscrieri, cel mai probabil pentru un camp. de fifa2007.

Locurile pentru editia in curs sunt, dupa cum ai observat, atribuite. Nu iti ramane decat sa astepti urmatoarele inscrieri, cel mai probabil pentru un camp. de fifa2007.

okz....si cand ar fi urmatoarele inscrieri....cam in ce perioada???

Pai, sper sa incheiem actuala editie in jurul datei de 5 septembrie.. Urmareste forumul totusi, poate apar retrageri/excluderi si se mai elibereaza vreun loc..

Pai, sper sa incheiem actuala editie in jurul datei de 5 septembrie.. Urmareste forumul totusi, poate apar retrageri/excluderi si se mai elibereaza vreun loc..

pai si cum pot sa observ daca raman locuri libere?..........

Cu ochiul liber..

fra daca esti moderator nu inseamna ca poti sa ii iei pe toti la misto......klar?.....sau atata poti?....se pare ca da.........te provoc la un amical de fifa????....te tine???.......sau cauti vreo scuza???

In primul rand, la o intrebare asemanatoare cu cea enuntata mai sus ma simt, sincer, depasit. Nu stiu cum as putea sa te indrum pentru a vedea daca sunt locuri libere, decat rugandu-te sa urmaresti, din cand in cand, forumul.

Altfel, nu pot sa joc fifa cu tine momentan. NU caut nicio scuza, pot doar sa iti marturisesc adevarul: unul din pacate rusinos. Nu stiu sa instalez jocul pentru ca e pe 5 cd-uri iar eu nu am decat un cd-rom.

In primul rand, la o intrebare asemanatoare cu cea enuntata mai sus ma simt, sincer, depasit. Nu stiu cum as putea sa te indrum pentru a vedea daca sunt locuri libere, decat rugandu-te sa urmaresti, din cand in cand, forumul.  

Altfel, nu pot sa joc fifa cu tine momentan. NU caut nicio scuza, pot doar sa iti marturisesc adevarul: unul din pacate rusinos. Nu stiu sa instalez jocul pentru ca e pe 5 cd-uri iar eu nu am decat un cd-rom.

bvo..........vezi ca poti sa vorbesti si frumos............dupa ce il instalezi as vrea sa facem un meci doua sa vad daca mai sunt cel mai bun din sibiu.....cum eram odata.....:))