i0nutz83

Ajutor, Contestatii, Probleme

1,287 posts in this topic

lol,ca la 2005....tii apasat pe shift si apesi stanga sau dreapta....si apoi muti fara sa mai tii apasat pe sthift....desi pare ca da la fel...da cu efect cand apesi shift

Cam asa ceva..

fratilor am o propunere.....in pgl nu e voie sa se traga de timp....adica cum aud ca fac multi...sa pasezi cu fundasii....sa pasezi cu mijlocasii si atacantii 90 de min nu e nici o problema...dar cu portarul fundasii etc e aiurea rau....eu unul cand mai imi faceti asa ies...si incepem iar meciul si tot asa.....

Nici vorba.. in PGL am vazut meci in care unul a dat un gol prin min. 50 si apoi a pasat de n-a mai atins adversarul mingea.. Nu conteaza cum se joaca, la fel ca si in fotbalul real... Daca unul vrea sa faca antijoc, face.. Punct

Ionutz ti-am zis si pe mess de problema mea cu kamaciuki.

Cnads incercam sa ne conectam si tre sa inceapa meciul apare Connection Lost sau The other player has exited ceea ce cu siguranta noi nu facem...ca daor vrem sa ne jucam etapa nu sa pierdem puncte.

Ce sa fac...stiu ca e interzis de regulament dar sa incercam cu hamachi ?

Cred ca doar asa va merge.... :cry:

Am si io doua intrebari:

1) Mai sunt locuri sa ma inscriu?

2) Dak ma inscriu merge sa joc si cu patchu de Divizia A(stiu ca se poate juca pe net si cu patchu da nu poti juca cu echipe romanesti...atunci da conection lost)

ionute stii ceva de clas_mail?ca parca se muta sau nus ce....ca nu raspunde pe messenger...desi accept mi-a dat

L-am vazut aseara ..

mi-o fi dat ignore ca l-am batut data trecuta :lol: ....ia ca de acuma nu ma mai agit....cautati-ma si voi cand vreti sa jucati si aveti meci cu mine....mereu ii bag eu primul in lista si astept 6 ani sa jucam un amarat de meci care dureaza 12 minute :roll: :evil:

CLAS MAIL Frate !!!! Unde esti ?? ;) intra si tu pe mess sa jucam etapa :D k vad k multzi nu au dat de tine !! tzi-am tot lassat mesaje da vad k degeaba

BA V-AM RUGAT DE NSPE MII DE ORI NU MAI DA_TI MASSURI,NUS CUM SE FACE CA NUMAI DE LA CEI DE PE FCSTEAUA PRIMESC IN DISPERARE<BA CA A MURIT NUS CINE BA CARE JOACA BA PM MAI POTOLITI_VA,stergeti-ma din lista si da-ti massuri in disperare,iar cand aveti meci cu mine oficial ma gasiti in adress book

Nici vorba.. in PGL am vazut meci in care unul a dat un gol prin min. 50 si apoi a pasat de n-a mai atins adversarul mingea.. Nu conteaza cum se joaca, la fel ca si in fotbalul real... Daca unul vrea sa faca antijoc, face.. Punct

ia da-mi-l si mie ca-s curios

sa`tzi dau ce?

BA V-AM RUGAT DE NSPE MII DE ORI NU MAI DA_TI MASSURI,NUS CUM SE FACE CA NUMAI DE LA CEI DE PE FCSTEAUA PRIMESC IN DISPERARE<BA CA A MURIT NUS CINE BA CARE JOACA BA  PM MAI POTOLITI_VA,stergeti-ma din lista si da-ti massuri in disperare,iar cand aveti meci cu mine oficial ma gasiti in adress book

subscriu