Virgil

Gigel Coman

86 posts in this topic

@danielcristian

M-ai facut curios, le-am citit si eu.

Debordau baietii de optimism la inceput.

Mi-a placut mult acela care spunea ca nu zice nimic rau de el pentru ca daca n-ar fi venit Coman nu scapam in veci de Cristea.

Daca facem o comparatie intre cei 2 semnul ar arata cam asa: Cristea > Coman. Am stat si eu sa citesc cateva din posturi, si ce-am gasit:

Cred ca e unul din cele mai bune transferuri ale Stelei in aceasta campanie! Un fotbalist adevarat!

:roll:

Parerea mea sincera e ca voi astia care-l contestati pe Coman nu prea le aveti cu fotbalul.

A jucat mult omul, este?

Hai sa-l punem pe Bostina fundas stanga sa vedem cum se descurca!

Sau poate pe Cristocea.

Meciurile pe care le-a jucat pe postul lui le numeri pa degetele de la o mana.

In conditiile in care n-a facut nici o greseala decisiva precum Radoi, Nicolita sau Andrey.

Injurati-i voi pe astia care mai joaca si fotbal si o sa ramaneti cu Lovin si Ov. Petre... si Radoi!

Bine ca nu-l mai injurati pe Dica macar!

[...]

Atentie la limbaj. Ultimul avertisment. Moderatorii

Bine ca le ai tu cu fotbalul! :lol:

Un jucator terminat ca asta n-are ce cauta la Steaua! Sa mearga de unde a venit, impreuna cu taticu'-sau! :lol:

@OTAKU:

Bostina si Cristocea au tehnica, dar nu au viteza. Nu au cum sa joace fundasi. Gigel Coman nu are tehnica, plasament, viteza. I-am acordat cu totii sprijin la inceput, dar nu a demonstrat absolut nimic de cand este la Steaua. Mi-as fi dorit foarte mult ca dupa primele critici, Gigel sa ne fi contrazis printr-o prestatie buna, dar nu s-a intamplat asa. S-a facut remarcat doar prin derapaje disciplinare. Inca o chestie: golul egalizator al Farului ii apartine in proportie de 80% lui Coman si doar 20% lui Andrei. Gigel l-a scapat din marcaj si in loc sa alerge dupa el, statea si se uita "ca boul la poarta noua".

:o Ce se intampla cu Gigel, e accidentat de nu mai intra? :) Incep sa ma ingrijorez... :)

Oli procedeaza progresiv. In meciurile precedente a stat pe banca. Aseara a iesit la incalzire. In meciul urmator va fi folosit probabil o repriza, iar dupa aceea va deveni din nou titular incontestabil. Ganditi-va ce cuplu de fundasi laterali de vis: Coman si Stancu. Ne primeste UEFA direct in sferturile UCL cu asa jucatori.

Serios vorbind, sper sa nu il mai vad nici macar un minut pe teren.

Pe mine ma luasera pandaliile aseara cand l-am vazut la incalzire.

Saracu' baiat, a ajuns bufonul Stelei. :smile:

Lasa, nu va mai temeti, ca o sa il ia Oli cu el la Arabi... sa vezi ce rad aia cand il vad ca isi da cu stangul in dreptul! :biggrin:

Gigeleee, du-te cu capra!

Coman-cea mai proasta achizitie a Stelei .......nu a realizat absolut nimic la Steaua......

GIGELE speram sa pleci cat mai repede de la Steaua :rolleyes:

La Gigel problema principalã e de mentalitate, nu de talent. ªi la 30 ani nu și-o mai schimbã el. Poate dacã îl lua Gigi acum vreo 5 ani, fãcea treabã. Þin minte cã Gigi zicea cã a vrut sã-l ia da n-a vrut piți.

Giginho nu s-a adaptat la Steaua si cu asta basta ... sper sa il dea la o alta echipa , si pace ... nu il consider cel mai slab jucator din istoria Stelei (poate unul care nu s-a adaptat deloc ... insa in nici un caz cel mai slab)

La Al Hailal cu tine !!!!!!!! Sau la Steau II !!!!

In nici un caz la Steaua II ca in loc sa promovam in Liga a II-a cred c-o sa retrogradam in Liga a IV-a...

Presedintele Consiliului de Administratie al clubului Universitatea Cluj, Lucian Danciu, declarat, joi, ca gruparea ardeleana a ajuns la un acord cu FC Steaua pentru transferul definitiv al mijlocasului Gigel Coman.

Aici

steag2 steaua_ro steagcruce2 steagsahmic steagsimplu

Daca scapam de el, iar apoi scapam si de Baciu ma declar multumit de lotul pe care il avem...

Nu inteleg ce aveti cu jucatorii astia? Ce ii platiti voi? Eu zic ca atata timp cat nu joaca pot sa stea mult si bine la Steaua. Oricum contractele de joc nu le poti rezilia si salariile le merg bine mersi!

@raducelbun

Da mãi, numai cã țin ocupate degeaba câteva posturi la echipã.