Sign in to follow this  
Followers 0
horse37

pechinezu dinamo

10 posts in this topic

castiga la mare lupta in dealu copoului. cand imi aduc aminte ce am facut noi cu iasu...parca imi bag si-mi scot cu o viteza astronomica. eram acum la zece puncte de pechinezu Dinamo.

Danciulescu asta, al dracului s-a specializat in goluri pe ultimile secunde. prostovanu nu putea sa ramana la noi. pe la colturi vorbeste cat de rau ii pare ca a plecat. normal prostovane, aici se joaca fotbal pe bune! dar tu ai plecat urechea la giovani Becali. prostovane!

Abureli... Regreta ca nu a ramas la voi??? Pe asta de unde ai mai scos-o? sau ti-a zis el personal asa ceva. Intr-adevar se joaca fotbal la voi, ca doar nu s-o juca baschet. Dar de patru ani nu prea ati mai jucat, cel putin nu ati mai castigat nimic pe plan intern, iar "pechinezul" Dinamo a cam muscat din carne vie!

Chiar te rog sa imi spui de unde ai auzit tu ca lui Danciulescu ii pare rau ca a plecat de la voi.

FORZA Dinamo!

Abureli... Regreta ca nu a ramas la voi??? Pe asta de unde ai mai scos-o? sau ti-a zis el personal asa ceva. Intr-adevar se joaca fotbal la voi, ca doar nu s-o juca baschet. Dar de patru ani nu prea ati mai jucat, cel putin nu ati mai castigat nimic pe plan intern, iar "pechinezul" Dinamo a cam muscat din carne vie!

Chiar te rog sa imi spui de unde ai auzit tu ca lui Danciulescu ii pare rau ca a plecat de la voi.

FORZA Dinamo!

mai,dar de fapt tu ce dracu cauti pe situ' asta?

si ca tot veni vorba:cate goluri ati luat voi de la Danciulescu?

Din cate imi aduc eu aminte trei. Altceva? Ce caut pe acest site? Pai ca sa discut si eu cu unii dintre rivalii directi, in afara de cei ..., ca si tine! Acum, inlocuieste tu acele ... cu ce crezi ca te-ar caracteriza in urma mesajul tau anterior, ONLYsteaua.

Ne mai auzim. De bine de rau, Danciulescu ne-a adus si un campionat in ultimii patru ani, cuvantul "campioni" lipsindu-va cu desavarsire in ultimul timp... Poate va reveniti anul asta, cu conditia sa nu mai "visati", cum ati "visat" cu Parma.

orice vei spune sau veti face in cartea aia numita istorie si in fotbal tot Steaua da mai bine.

acasa, cupe sau/si campionate pe numarate stam cu mult mai bine. dar ce sa vorbim de rezultate si puncte aduse pt participarile in diferite cupe europene!? zi tu dragut de dog ce esti, ce a ti facut? hai ca ai inceput sa te balbai si te ajut eu. adica mai nimic "pretene". uita-te in vitrina cu trofee a clubului vostru si uita-te si in a noastra. ce aveti voi acolo? iti spun eu! aveti mult praf si purici de caine pe cand noi avem ce va da voua sa va ofticati pan la lacrimi, CUPA CAMPIONILOE EUROPENI.

da' sti, ca sa fie si la voi vitrina plina vorbeste cu Borcea sa va dea niste butelii. coloreaza buteliile si punele acolo. vezi tu pechinezu lu' tata, tot cu noi stelisti va scoateti, ca de, va mai dam sfaturi.

Crede-ma ca nui am nevoie de sfaturile si ajutorul vostru! Orice ai spune tu, intr-adevar pe vremea comunista erati mai favorizati si astfel trebuia sa castigati putintel mai mult. Pun pariu ca daca facem un sondaj de opinie, majoritatea suporterilor vostri tin cu Steaua pentru acea cupa europeana. Oricum eu voi tine pana mor cu Dinamo, pentru ca pentru mine e clubul cel mai important.

In afara de fotbal, Dinamo e cel mai important club din tara, nu ca asta ar conta in alegerea mea.

Mai trage putin din punguta (asta pentru ca m-ai luat cu "pechinez")si revino sa mai palavragim. Cat despre trofee, niciodata nu e prea tarziu sa v-o luam inainte, mai avem 4 titluri nationale.

Mai trage putin din punguta

reddog ai grija cum vorbesti!!! Nu vreau sa zici ca am ceva cu tine, dar urmatoarele adresari de genul asta vor fi penalizate!

Care e problema cu "pechinezu"? Chiar ti se pare o jignire? Voi nu va autointitulati "caini"???

Crede-ma ca nui am nevoie de sfaturile si ajutorul vostru! Orice ai spune tu, intr-adevar pe vremea comunista erati mai favorizati si astfel trebuia sa castigati putintel mai mult. Pun pariu ca daca facem un sondaj de opinie, majoritatea suporterilor vostri tin cu Steaua pentru acea cupa europeana. Oricum eu voi tine pana mor cu Dinamo, pentru ca pentru mine e clubul cel mai important.  

In afara de fotbal, Dinamo e cel mai important club din tara, nu ca asta ar conta in alegerea mea.

Mai trage putin din punguta (asta pentru ca m-ai luat cu "pechinez")si revino sa mai palavragim. Cat despre trofee, niciodata nu e prea tarziu sa v-o luam inainte, mai avem 4 titluri nationale.

poti sa si invii si sa ti cu Dinamo. e treaba lu matale. dar daca tot ai spus ca era Steaua a mai protejata echipa de sistem, ea spune-ne matale de flacara moreni, Dinamo victoria Bucuresti si blaturiada infiintata de marele il luce samd. iti spun ca alta-i problema cu tine. intre noi doi e o diferenta de varsta in favoarea mea fapt care-mi spune mie ca nu prea ai habar de istoriile ambelor cluburi. esti un pusti care s-a nascut cand a ajuns si internetul in Romania, de aici multe lacune.

nu ma supar ca mai trimis la punguta de prenandez caci eu unul nici macar nu fumez. daca ti-am spus pechinezu Dinamo care-i problema!? ce pechinezu nu-i si el un caine!? a, voi vreti fete de buldogi, dogi arlechini...pai mai amaratilor cu alde semeghin, iordache, Niculescu n-aveti mutre nici de javre d'alea din batatura curtii de la tara! asa ca, fi mandru ca te alint cu pechinezu Dinamo.

Nu stiu care e diferenta de varsta si de ce esti asa de sigur ca balanta anilor inclina in favoarea ta, dar ma rog.

Greco, scuze de "punguta", m-am lasat dus de val... Pechinez mi se pare prea putin. Eu sunt un dog argentinian! :twisted:

Cat despre jucatori, voi il aveti pe Radoi si v-am atat! Ca Neaga si Dica s-au remarcat si la nationala cu cate o nota de trei.