Sign in to follow this  
Followers 0
Bogdan4Steaua

FC Vaslui - Steaua 0-4

240 posts in this topic

Steaua nu a pierdut niciodata titlul in ultima etapa cand s-a aflat pe primul loc, Rapid nu a castigat niciodata titlul cand s-a aflat pe locul 2 inaintea ultimei etape!

"N-am trait niciodata asa ceva. O nebunie fara margini. Pai, cand au venit Rapid si Dinamo, daca au fost 3 oameni", a comentat unul dintre jandarmi

gsp.ro

Steaua VICTORIEEE!!!

STEAUAMANIA CUCERESTE Romania!!!

Eu vad acest meci,ca pe o simpla formalitate.In mod cert avem un lot mai bun ca al lor.Am invins echipe puternice din Europa in deplasare.De ce nu am invinge o echipa care in ultimele 15 etape s-a dovedit a fi puternica in Romania ?

Daca Steaua va juca la fel de bine si de determinat cum a facut-o la Bistrita,iar arbitrul va arbitra corect,nu cum a facut nenorocitul de Serea,Steaua va cuceri titlul 23.

deci sa analizam toate posibilitatiile:

Steaua castiga , rapid castiga =) Steaua campioana

Steaua castiga , rapid pierde=) Steaua campioana

Steaua castiga , rapid face egal=) Steaua campioana

Steaua pierde , rapid castiga =) rapid campioana

Steaua pierde , rapid face egal=)Steaua campioana

Steaua pierde , rapid pierde =) Steaua campioana

Steaua face egal , rapid face egal=)Steaua campioana

Steaua face egal , rapid castiga =) rapid campioana

Steaua face egal , rapid pierde=) Steaua campioana

deci sansele sunt : 7 sanse Steaua

2 sanse rapid

:lol: :lol:

mai pe scurt, 77.77 % Steaua si 22.22 % Rapid, nu cum a scris Pro Sport 60 % Steaua si 40 % Rapid

SUNT SIGURA ca Steaua O SA INVINGA........avem jucatori de valoare...si sper ca George Ogararu sa aiba parte de un final fericit la Steaua..spre 23 :arrow:

0 zile, 5h, 10m, 56s , of ce greu trece timpul , iar am intrat in emotiile meciului . Acum insa este diferit , este mult mai greu este meciul care ne va aduce titlul 23 .

FORZA Steaua

azi e ziua cea mare cand ne vom bucura de 23 toti cei care au in vene sange ros-albastru. spre 23!!!!!!!! forza steaua4ever!! :twisted:

Tot ce pot sa zic e rusine. CUI? Mie. De ce? Fiindca nu pot sa merg la meci. Sa imi fie rusie ca nu pot merge la meci ca sa vad cum Steaua castiga campionatul. Forza Steaua. Asa ca va rog sa strigati pe stadion Forza Steaua si pentru mine.

@@ general_angel @@

Nu ai de ce sa-ti fie rusine , multi nu am putut sa mergem la meci din diferite motive , dar ne revansam cu siguranta dupa meci la universitate , se anunta un spectacol de zile mari .

on-topic : Vaslui -Steaua 1-3

Eu am dat de dracu :( nici la TV nu pot sa ma uit .. voi fi la munca unde nu am decat PC ... stiti vreun stream ? video de preferat sau macar audio ? caci pe text e frustrant de tot ...

(stiam ca situ oficial transmitea intr-o vreme meciurile intr-un stream audio , se mai practica?[n-am mai avut nevoie de mult de astfel de metode...])

sper ca petrecerea di Universitate sa fie la fel de tare ca atuncicand neam calificat in semi, cand iam batut pe cioropine.... sa fie la fel de multa lume...

batem vasluiu si vine 23-ul in Ghencea.........

Eu am dat de dracu :( nici la TV nu pot sa ma uit .. voi fi la munca unde nu am decat PC ... stiti vreun stream ? video de preferat sau macar audio ? caci pe text e frustrant de tot ...

(stiam ca situ oficial transmitea intr-o vreme meciurile intr-un stream audio , se mai practica?[n-am mai avut nevoie de mult de astfel de metode...])

Minimus , daca mi`ai da ID-u tau de mess te`as putea ajuta in privinta vizionarii meciului

Nu am am scris pe acest forum de la meciul cu englezii din UEFA. Nu puteam scrie o fraza cat de cat inteligibila dupa acel meci de cosmar. Fiind un simpatizant al teoriei compensatiei, sunt sigur insa ca toata frustrarea stelista care s-a acumulat de atunci va fi estompata de extazul cuceririi celui de al 23-lea titlu. Steaua nu e FC National(care a pierdut titlul in ultima etapa) ci este o O MARE ECHIPA, atat pe plan national, cat si european. Singurul lucru de imi e frica e starea proasta a terenului vasluian, dar, tinand cont de diferenta imensa de valoare intre cele doua, Steaua trebuie sa castige chiar si impotriva terenului, a vremii, a arbitrajelor, a jocului dur din partea adversarilor, a ghinionului etc. Nu vom avea nici o scuza daca ratam. Dar nu vom rata si aici ma bazez pe inteligenta, experienta si valoarea jucatorilor nostri si a lui Oli.

Peste 5-6 ore vom scrie cu totii: SPRE 24!!!

Si eu sunt in aceeasi situatie :( Daca se milostiveste cineva si de noi.....

Multumesc.

Cu ajutorul lui Agy_23 caruia ii multumesc din suflet , va aduc la cunostinta tuturor oropsitilor ce muncesc in loc sa urmareasca la TV sau pe stadion castigarea titlului 23 :

http://www.tvr.ro/webcast/#

e transmis LIVE prin web sau Real player !

HAI 23 - u !!!

Considerati-va totusi norocosi....chiar dc nu vedeti meciul...totusi puteti sa iesiti la Universitate sa va bucurati...dar eu ca am vecini care fac parte din galeria craiovei...si de fiecare data cand pierde Steaua fac chef...(nu de alta ca si eu sun de fiecare data la politie, si isi ia amenda :twisted: ) ...dar eu asta-seara...ca singurul lucru pe care-l pot face e sa ma ...imbat cred...si sa ma uit la TV...cum credeti ca e?! Si la meci nu se pune problema ca am examen....Urlu de nervi....

Dc am fost off-topic scuze dar sunt supi...In alta ordine de ide: Steaua-Vaslui 3,4-0

Cu ajutorul lui Agy_23 caruia ii multumesc din suflet , va aduc la cunostinta tuturor oropsitilor ce muncesc in loc sa urmareasca la TV sau pe stadion castigarea titlului 23 :

HAI 23 - u !!!

Minimus , din pacate cred ca ne`am agitat degeaba. Iata ce scrie pe site`ul TVR:Această secţiune cuprinde programul TVR Internaţional, excepţie făcând emisiunile realizate în coproducţie ("Surprize, surprize", "Iartă-mă!"), meciurile de fotbal, pentru care Televiziunea Română nu deţine drepturi de difuzare pe Internet.

Mda , am vazut si eu dupa o vreme ... eu tot mai sper totusi ... ca voi gasi ceva ceva pana la ora meciului , daca nu ... asta e, TEXT only ...

@ manuela : e timpul sa-i educi bine pe oltenii tai si sa pui Maria cat poti de tare cand ajungi de la examen :twisted: ! Bafta!

Mda , am vazut si eu dupa o vreme ... eu tot mai sper totusi ... ca voi gasi ceva ceva pana la ora meciului , daca nu ... asta e, TEXT only ...

Si eu sunt in situatia ta. Daca gasesti ceva te rog sa ne anunti.

am aceeeasi rpoblema minimus.....aam avut si restanta azi si daca nu ma duceam plateam 100 ron si dupa asta a trebuit sa vin la servici bleahhhhhhh :cry: asa puteam sa mi iau liber da a trebuit sa fie si scoala..........

Agy_23 esti din Constanta oras???

Scuzati pentru off-topic

Deabia astept, fierb, nu mai pot, sa inceapa meciul...

Vaslui - Steaua 1-3

Spre 24!!!

HAI 23 - u !!!

Minimus , din pacate cred ca ne`am agitat degeaba. Iata ce scrie pe site`ul TVR:Această secţiune cuprinde programul TVR Internaţional, excepţie făcând emisiunile realizate în coproducţie ("Surprize, surprize", "Iartă-mă!"), meciurile de fotbal, pentru care Televiziunea Română nu deţine drepturi de difuzare pe Internet.

asa e, dar mai sunt scapari... sporul-rapid au uitat sa-l scoata... Doamne da sa uite si acum!!!

Sign in to follow this  
Followers 0