Sign in to follow this  
Followers 0
xray

Program Liga 1

16 posts in this topic

Liga Profesionista de Fotbal a stabilit programul etapelor 24-30

Rundele 25 și 26 vor fi extrem de importante pentru stabilirea ordinii din vârful clasamentului. În doar 4 zile Steaua intâlnește atât pe Petrolul cât și pe Astra. Steaua - Petrolul se va disputa pe 9 aprilie, in timp ce Astra - Steaua este programat pe 12 aprilie.

ETAPA 24

Duminică, 5 aprilie

ora 20.30 Gaz Metan “ Steaua - ÎN DIRECT la Digi Sport 1

ETAPA 25

Joi, 9 aprilie

ora 21.30 Steaua “ Petrolul - ÎN DIRECT la Digi Sport 1

ETAPA 26

Duminică, 12 aprilie:

ora 20.00 Astra “ Steaua - ÎN DIRECT la Digi Sport 1

ETAPA 27

Duminică, 19 aprilie

ora 20.30 Steaua “ Oțelul - ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Etapa 28

Duminică, 26 aprilie

21:00: "U" Cluj - FC Steaua

Etapa 29

Miercuri, 29 aprilie

21:30: FC Steaua - ASA Târgu-Mureș

Etapa 30

Duminică, 3 mai

21:00: FC Dinamo - FC Steaua

Edited by xray

Nu inteleg de ce nu se mai ocupa nimeni de fiecare meci in parte?

Pentru ca de la scandalul cu sigla, la fiecare meci trecut si la "Meciurile Stelei", ca avancronica, nu mai interesa pe nimeni. 

Doar pe tine,  sa scrii "Nimeni la meci"! :)

Vezi-te aici:

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=36804&p=688421

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=36812&p=688675

Pentru atata lucru nu mai merita deranjul ...

PS

La fiecare meci exista cronica pe prima pagina. Te poti desfasura acolo.  ;)

Edited by xray

Pentru ca nu mai e Steaua. fcsb nu are forum :)

@xray 

Cred ca fiecare e liber sa isi da cu parerea aici, nu ? Nu inteleg deloc de ce trimiti oamenii sa isi dea cu parerea pe alte pagini cand aici e forumul tuturor suporterilor stelisiti (nu fcsbisti!).  

Nu te-ai saturat de discutiile astea infinite in care tot incerci sa demonstrezi tu "nu-stiu-ce" ?

@xray 

Cred ca fiecare e liber sa isi da cu parerea aici, nu ? Nu inteleg deloc de ce trimiti oamenii sa isi dea cu parerea pe alte pagini cand aici e forumul tuturor suporterilor stelisiti (nu fcsbisti!)

Nu te-ai saturat de discutiile astea infinite in care tot incerci sa demonstrezi tu "nu-stiu-ce" ?

Tu stii sa citesti?? Tu imi repeti mie ce tot ii spun eu, ca e site-ul tuturos stelistilor?

El tot spune ca pe forum nu e loc pt  fcsb-sti!!!

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=36812&p=688976

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=36812&p=689013

Aici, la intrebarea lui Korado: "Nu inteleg de ce nu se mai ocupa nimeni de fiecare meci in parte?"

El repeta ca un patefon placa: "Pentru ca nu mai e Steaua. fcsb nu are forum"? ...

Asta e parere sau mistocareala a forumului cu o placa pe care o repeta in spam aproape la orice postare incercand sa demonstreze ""nu-stiu-ce"

Ca moderator ar trebui sa distingi intre o parere, un spam si un trolling. Dar tu nu poti, ca deh,  impartasesti cu el aceleasi "sistem de valori" fata de Steaua si "fcsb". :)

Ca si tu spui:  "forumul tuturor suporterilor stelisiti (nu fcsbisti!)" . In cazul asta abtine-te si nu te mai pronunta cu sfaturi, ca esti super-subiectiv.

Edited by xray

Cred ca ar trebui sa iti recitesti postarile si sa incetezi cu propaganda asta pe care o faci. Dupa te intrebi de ce nu mai intra oamenii pe forum. Normal ca nu intra cand te vad pe tine ca bati campii non-stop si ii aduci osanale lui "ne-a" Gigi si noii sale echipe.

Cred ca ar trebui sa iti recitesti postarile si sa incetezi cu propaganda asta pe care o faci. Dupa te intrebi de ce nu mai intra oamenii pe forum. Normal ca nu intra cand te vad pe tine ca bati campii non-stop si ii aduci osanale lui "ne-a" Gigi si noii sale echipe.

Cu ce ai scris mai sus este o rusine ca unul ca tine este moderator la fcsteaua.ro si ca mai si esti coleg cu mine in staff! 

Mai, Einstein! Daca nu s-ar mai publica si scrie nimic, de ce ar mai intra lumea pe site/forum? Sa-ti vada tie mutra din avatar?

Scrie tu, mai "taie-frunza-la-caini pe site asta", numai articole si comentarii anti cioban si impotriva "noii sale echipe" sa vina lumea ca la urs

Cu dreapta scrii si cu stanga banezi pe cine nu e de acord cu tine, ca fratii tai din FSL! Cine te-a oprit???

Numai haterism-ul in forma muta sau mormaita intr-o propozitie este de tine!

Edited by xray

Uite de asta nu mai dorm eu la noapte ca tu zici ca e o rusine. Parerea ta nu inseamna nimic. Doar ma deranjeaza sa vad de la tine in fiecare zi zeci de comentarii in care subliniezi, ingrosi si colorezi cuvinte sau propozitii pentru a da impresia ca tu detii adevarul absolut cand defapt repeti obesesiv aceleasi chestii sub alta forma. E clar nivelul tau din moment ce altceva inafara de a pierde vremea pe forumul asta nu faci. 

O rusine e sa sustii incontinuu un puscarias care a ingropat Steaua. In calitate de mare fcsb-ist ce esti ar fi trebuit sa te duci dupa echipa la Piatra Neamt ca sa o sustii, nu sa stai sa incerci sa iti impui ideile aberante aici. Accepta si alte pareri.

1) Uite de asta nu mai dorm eu la noapte ca tu zici ca e o rusine. Parerea ta nu inseamna nimic. Doar ma deranjeaza sa vad de la tine in fiecare zi zeci de comentarii in care subliniezi, ingrosi si colorezi cuvinte sau propozitii pentru a da impresia ca tu detii adevarul absolut cand defapt repeti obesesiv aceleasi chestii sub alta forma. E clar nivelul tau din moment ce altceva inafara de a pierde vremea pe forumul asta nu faci. 

2) O rusine e sa sustii incontinuu un puscarias care a ingropat Steaua.

3) In calitate de mare fcsb-ist ce esti ar fi trebuit sa te duci dupa echipa la Piatra Neamt ca sa o sustii, nu sa stai sa incerci sa iti impui ideile aberante aici. Accepta si alte pareri.

1) Se vede ca dormi bine noaptea! Ai mintea odihnita! Parerea mea e citita pentru ca o scriu. Pararea ta nu nu inseamna nimic si pentru ca nu o scrii. Tu doar arunci cu pietre de pe margine in munca altora.

2) Tu ori aberezi in stare de veghe, ori pe langa faptul ca esti incapabil de a-ti pune o opinie intr-o fraza, la citire nici nu intelegi ce scriu altii.

3) Inteleg ca tu ai o problema cu "dusul" la meciuri pentru ca tu tot timpul esti dus. Nimeni nu e perfect!

Edited by xray

DIn pacate comunitatea ros-albastra se imparte in stelisti (aia in stare de neutralitate), FCSB-isti (aia cu rupere de ****) si, in opozitie, MAPN-isti (aia de s-au grabit sa sara intr-o barca ce sta pe fundul oceanului). Le are xray pe-ale lui, dar randurile astea borate la plictiseala de baiatul ala din Cluj sunt departe de a reprezenta o opinie si ma bucur ca a fost sfatuit sa le regurgiteze pe SteauaLibera, locul unde se desfasoara adevaratii MAPN-isti....aaa pardon..stelisti, aia de il injurau pe Lacatus. 

"Free Gigi" sau "FCSB nu e Steaua" sunt niste sloganuri de rahat, pe care daca vrea poate sa si le treaca la profil ca motto personal, nu e nevoie sa le repete obsesiv pe-aici. Ce mai urmeaza ? Sa spunem ca "VPM" si '****" in comentarii care nu depasesc doua sau patru cuvinte, reprezinta opinii ? Pai daca era pe forumuri solide pica din start proba celor 50 de caractere per postare ; sloganurile merg mai bine pe facebook, unde orice analfabet a descoperit functiile de share si like.

Edited by Empyro
1 person likes this

LPF a anunțat programul și televizările pentru etapele 33 și 34, ultimele din acest sezon de Liga 1.

Steaua și ASA, echipele care se luptă pentru cîștigarea titlului, vor juca ultimele două meciuri in același timp.

În etapa a 33-a, Steaua și ASA vor juca duminică, 24 mai, de la ora 21:00, cu FC Botoșani, respectiv Astra.

În ultima etapă cele două formații vor evolua joi, 28 mai, de la ora 20:00. Steaua va juca in deplasare CSMS Iași, iar mureșenii vor juca pe teren prorpiu cu Oțelul.

Programul etapei 33

Duminică, 24 mai

21:00  Steaua - FC Botoșani

21:00 Astra Giurgiu - ASA Tg. Mureș

Programul etapei 34

Joi, 28 mai 

20:00 CSMS Iași - Steaua

20:00 ASA Târgu Mureș - Oțelul Galați 

Edited by xray

Pe forum-ul asta se mai posteaza?

sau dominca FCSB-isti ?

Pe forum-ul asta se mai posteaza?