Sign in to follow this  
Followers 0
Virgil

U Cluj - Steaua 0-1 (0-1)

32 posts in this topic

Steaua Bucuresti, deasupra tuturor! fular-campionii fular-campionii :steag_cruce_invers: Felicitari!!

@mdionis si xray: baieti, v-as fi foarte recunoscator daca nu ati mai "polua" acest thread cu informatii care nu isi au rostul.

Problema principiala era ca noi, ca stelisti, avem pretentia de a fi mereu superiori; in aceasta calitate, nu avem voie sa recurgem la procedeul gresit si de prost-gust al demonizarii adversarului, fie chiar si pentru a gasi o motivatie in plus pentru a castiga partida. Or inventarea unui sens nou pentru cuvintele unui jucator de la adversarul din aceasta seara doar pentru a ni-l face mai antipatic "bate" exact in aceasta directie gresita.

Oricum, victoria noastra nu poate fi pusa la indoiala si nu se datoreaza cuvintelor lui M.N.

Ura si la mai multe!

Mare pacat a facut Prepelita cu baietasul ala de bundesliga.

Auzi, frate! A dat Prepe torpila aia cu capul de langa herr Max ... de i-au vajait timpanele. Noroc ca ramasese cu gura cascata si i-a egalat presiunea din urechi, altfel ramanea si fara timpan. :)

De asta l-a scos Teja, ca a facut saracul otita, nu ca pana atunci i-au ascuns stelistii mingea de s-a intalnit cu ea doar cand batea out.

Acum a vazut si el ce inseamna Steaua, nu descultii aia de la FC Koln. :worthy:

Sigur a citit Prepe&Co. pe aici "procedeul gresit si de prostul gust ..., pentru a gasi o motivatie in plus pentru a castiga partida", sa citez din clasici. Ca declaratia lui Max a fost de foooarte bun gust. Ma rog, gustul unora.

Kidding, of course! :beer2:

Edited by xray

Am un prieten aici, mare fan a lui Freiburg pe unde a jucat Nicu l-am intrebat de el si mi-a raspuns: SHIT :)))

La ca-l ia Rghe la Steaua ... sa faca ghetele la baieti ... nemteste, sa-i pregateasca de Bundesliga zwei! :console:

Edited by xray

CAMPIONIIIIIII fularsteaua2 CAMPIONIIIIIIIII

:steag_cruce_invers:

Sa umplem ARENA la finala Cupei !!!!!

Sign in to follow this  
Followers 0