Sign in to follow this  
Followers 0
Virgil

Asta seara finala Cupei UEFA !

Cine dorim sa câstige Cupa UEFA ?   28 members have voted

1. 1.

• Middlesbrough
      4
    • Sevilla
      24

Please sign in or register to vote in this poll.

52 posts in this topic

@***alex***

Poate nu se uita la meci... Eu una astept sa treaca 2 ore sa pot sa ma uit la TV.

Doamne ce echipa de 2 lei ne`a eliminat :cry: !

Sper sa reuseasca sa revina..si in min.89 sa castige Sevilla ..sa simta si ei ce am simtit si noi ! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Gata, s-a terminat.

Concluzie: orice echipa cu antrenor poate sa bat pe Boro !

Olaroiu sper sa se fi uitat la acest meci! Este o lectie!

BORO-sevilla 0-4...Oli sper ca ai invatat si tu ceva din meciul asta...!!!

Vom urmari diseara o finala cu o castigatoare deja stiuta: Sevilla. Victorie categorica a spaniolilor, va fi show, Saviola omul meciului  :wink:

Later edit: Uitasem de Luis Fabiano

Am avut dreptate, a fost show. Cu totii la universitateeeee!!! :lol:

Mi-am dat seama ca ne`a eliminat o echipa de 2 lei..la 2-0 trebuie sa atacam n continuare sau macar sa nu ne retragem...

Am pierdu finala din cauza lui Oli :evil: ,niciodata nu il voi agreea pe acest antrenor pt ce a facut in anglia :evil:

sincere felicitari sevilla...au jucat superb, au avut inteligenta sa atace oricare era scorul

si ne-au si razbunat pe noi...nimic nu putea fi mai dulce in seara asta decat umilirea lui boro

la 3-0 ma mai rugam pt unul :twisted: :evil: . gracias sevilla

ce bine , au patit ca si noi si basel , adica si-au luat 3 goluri dupa pauza :lol: :lol: :lol: :lol: si 4 in total adica exact ce au facut ei cu noi si elvetienii numa ca s-a intamlpat pe dos .......cu noi si basel au dat 4 goluri dintre care 3 dupa pauza si ultimu in min 90 acum s-a intamlat acelasi lucru dar invers ...... :lol: S-A FACUT DREPTATE

S-a facut dreptate desi nu noua dar macar Dumnezeu le-a dat englezilor ce-au meritat cand le era lumea mai draga. FORZA Steaua ! See you next year stronger Europe!

4 - 0 ! Aproape incredibil.

Sevilla a practicat un fotbal care m-a incantat.De mult nu am mai vazut o echipa atat de buna.

Momentul cheie a fost cand englezii s-au concentrat pe atac si au ignorat propria aparare.Atunci si-au facut perfect efectul contraatacurile taioase ale spaniolilor.

Sevilla,o echipa de vis cu un fotbal de vis,iar jucatorii adevarati magicieni.

Si ce nume : Luis Fabiano,Maresca,Kanoute...

Eu unul nu pot sa ma bucur. intr-un fel imi pare bine ca a invins echipa care a jucat mai mult fotbal dar atat. Din prisma unui suporter stelist nu pot decat sa ma oftic mai rau la gandul ca far Oli am fi servit lui Boro aceeasi lectie pe care a predat-o astazi sevilla

ps suma data pentru Carlos era suficienta pentru a-l tine pe Protasov inca un an si nici nu se punea problema sa pierdem in acest mod la BOro.

ARMANOVICI!!!

I LOVE SEVILLA,

nu la Sevilla a castigat Steaua CCE???

sa inteleg ca nu mai am dreptul la opinie?

..sau cutitul si painea sunt la tine in mana???..nu stiu de ce o sa ma aleg cu un ban pe forum..

PS Ms ARMANOVICI!