Virgil

Stirile zilei

17,202 posts in this topic

Adriane, doar nu ai vrea sa nu mai fie multumit Jiji. Nu intelegi ca trebuie sa fim uniti spre 24?

Cred ca ai dreptate. Ca doar Gigi baga bani (in buzunar). Nu e vina lui daca se intampla ceva rau la Steaua, el e sfant. E vina mea ca echipa pierde tot in amicale. Eu sunt de vina pentru tot raul de la Steaua, nu Gigi, mache, Meme si alte personaje odioase care se sterg la fund zilnic cu cel mai mare club de fotbal din tara. Cred ca ar trebui sa ma baneze azzido pana la sfarsitul campionatului, ca sa fie sigur ca echipa nu va mai suferi si nu va mai avea probleme.

Edited by Adrian

Nu numai tu. Sunt vreo 8 pe aici (sau, mai bine zis, erau; majoritatea s-au cam retras) care nu vor decat sa strice atmosfera si sa se pise impotriva directiei vantului.

Da' lasa ca ia echipa lui Jiji campionatul si merge in CL. Face el niste zeci de milioane, noi ne bucuram de inca 3 meciuri tari pe senzationala Arena si toata lumea va fi fericita!

Si nu e mai bine asa? Decat sa tot fi blamat pentru ca esti contra intereselor echipei, cica...

La un moment dat se spunea ca din cauza unora ca noi nu mai intra lumea pe site, nu prea se mai posteaza , e scazut si traficul.

Multi ne-am dat la o parte, dar vad ca pe site cam bate vantul, e mai jale decat inainte.

Ma asteptam sa fie alta atmosfera, sa curga postari de calitate, doar echipa are rezultate, titlul e aproape, Ajax e ca si eliminata, banul la ne-a Jiji vine, Steaua in continuare pentru el e o distractie etc...

Numai bine!

US 24 !!!!

stai sa inceapa rezultatele sa vezi ce p ne luam... sau nerezultatele si se mai sucesc o data jumate din ei :))

sper ca azi e ziua cea mare, care sa ne aduca Stirea mult-asteptata...

hai Gigi, inapoi la rahova, unde te iubeste toti baietii :-)

Eu zic sa ne adunam, sa ne tinem de manute si sa ii uram in cor La multi ani!

I-au dat 3 ani cu suspendare, maca-mi-ar **** de cacati jegosi. Doar in tara asta se poate intampla asa ceva.

Daca eu il prindeam pe unu' pe strada si il bagam intr-un bar 1 minut, primeam 20 de ani.

Si la ce te asteptai, Adriane? Si eu am avut o licarire de speranta, dar m-am resemnat. In momentul de fata, ciobanul e foarte greu de atins din punct de vedere penal.

Din pacate asa e la noi. Dar e si bine. Ca s-a speriat jegul. O sa fie cam greu pentru el sa mai fie Ciobanul de acum inainte.

Daca avem noroc, poate vinde tot si pleaca din tara. Sper ca mama, sotia si fetele lui sa il sfatuiasca asta. Ca daca nu, le umplem frigiderul :D

Nu mai are cine sa-i umple niciun frigider. Poate doar astia ca noi, soarecii tristi de pe forumuri, sa mai scapam cate o injuratura printre dinti.

Edited by rtj

Ramane deputat... deputat boschetar, si-a dat demisia din PNL si ramane ca "independent". Asta daca nu-l iau aia de la pipi-dede cu aspiratoru'.

Din cate am inteles, inca nu si-a dat demisia din PNL. Asteapta un raspuns din partea lui Antonescu.

Si-a dat-o telefonic, iar aia, dornici sa scape de el, deja l-au scos din schema. Naomi insusi a declarat ca " demisia e un act unilateral si nu poate fi aprobata ". Cu alte cuvinte, bine ai venit ca pleci. In schimb, ramane in continuare deputat, cica asta e garantat de constitutie.

Edited by LDS

"La Steaua nu renunț orice s-ar intampla".

Normal. Din moment ce boii ignoranti ii baga bani in buzunar, ar trebui sa aiba intelectul unei pietre ca sa renunte la echipa.

"La Steaua nu renunț orice s-ar intampla".

Asta-i partea nasoala .

Poate, daca nu se ignora camatarul, alta era situatia acum ...

Asta cu "orice s-ar intampla" spun si femeile. Orice s-ar intampla, un necaz nu vine niciodata singur. N-o sa-i mai arda lui de fotbal si de maimutareli. Cand se va strange latu' si vor zornai lanturile, se va cara de la Steaua cu tot neamu' lui de albanezi. Aveti putintica rabdare.

Si ca un bonus track la albumul Was a beautiful day, va anuntam ca maine se solutioneaza si Dosarul Gigi BecaIi - M.Ap.N. Hotararea nu va fi definitiva, da' oricum, se strange latu' !

Extraordinar filmarea. Halucinanta.

Va dati seama ca unul este primar uslamist( la al catelea mandat? al 4-lea?!) pe un sector al Bucurestiului, iar celalalt e senator , tot uslamist, tot in Bucuresti?

Mare spaima au tras rromii uslamisti cu Justitia, asa de mare incat au trecut peste toate idiosincraziile, injuraturile birjaresti, barfele de butic si s-au unit cu mic cu mare sub aripa lui Cacarau si a lui Pol-Po(n)t(a) ca sa revenim la Justitia tip 2000-2004.

Se strange latul, ciobanule! Cu tot cu mandatul tau de senator!

"Nu dau nici un ban pentru un atacant. Trebuie să dau peste 5 milioane dacă vreau să vină un atacant valoros si nu o voi face. De acum vreau sa iau bani doar, să vină bani din Liga Campionilor, de peste tot", a spus Becali la DigiSport.

Azzido, aduna-i pe baieti. Mergeti frate la stadion ca doar nu sta ciobanul in aia 5 lei pe care ii dati voi pe bilet.