Virgil

Stirile zilei

17,202 posts in this topic

Nicio problema, o sa urmeze o intalnire cu baietii "care ne reprezinta" si o sa primeasca ok-ul suporterilor.

Apoi in mai (maxim iunie) pleaca dupa o cearta cu loja.

Pai a primit deja ok-ul. L-am auzit pe cel dintai "baiat" al peluzei declarand cum ca desi vama este dinamovist/profesionist, ei il asteapta cu bratele deschise ca sa poata sa-si asume rolul de OB dintre patron-echipa-galerie. Sa vedem daca o sa faca fata atunci cand o sa inceapa toate 3 partile sa-si sincronizeze ciclurile menstruale.

"Este unul dintre cei mai buni conducatori de club din Romania, nu avem nimic imptoriva acestui om. Noi stiam de două zile despre posibila sa venire. Am fost consultati si ne-am dat acordul. E foarte bine că a venit, speram să fie acel tampon intre echipă si conducere", a declarat Gheorghe Mustață la Sport.ro.

Ce mai e de zis?

pai sa nu zicem niciodata ca nu se poate mai rau.... acum se face si rezervatie de ciori in Ghencea, ce ne mai rezerva viitorul?!

"Este unul dintre cei mai buni conducatori de club din Romania, nu avem nimic imptoriva acestui om. Noi stiam de două zile despre posibila sa venire. Am fost consultati si ne-am dat acordul. E foarte bine că a venit, speram să fie acel tampon intre echipă si conducere", a declarat Gheorghe Mustață la Sport.ro.

Ce mai e de zis?

A ramas Mustata fara OB-uri?

Edited by ebonyc

Stoichita is back !!! E noul si vechiul A2 de la Steaua!

Sa curga sampania, iaurtul si branza!

Edited by red&blue_boy

Daca nu venea Stoichita, venea "Petratini". Cu "Limbbi" sansele la titlu scad drastic, ceea ce nu poate decat sa fie bine.

Edited by ebonyc

Ia aruncati un ochi pe acest articol. Mai mult ca sigur este facut de cineva de la Sud... sau cel putin din AISS. Voi ce credeti? Are o doza de ironie la adresa suporterilor Stelei, una foarte fina si subtila in acelasi timp:

http://www.timesnewroman.ro/sport/6875-cri...iovei-la-Dinamo

Deci Fecala redevine antrenor principal, Lippie va fi secund.

Intrebarea este daca vine si Meme Scoica sa intregeasca echipa slugoiilor ...

Edited by Stryker

Stan Ilie galeria e cu tine.

Stoichita Limbi galeria e cu tine.

Edited by *Alecs*

Galeria il vrea si pe MM !!!

Nu l-a dat afara pe Stan, si-a dat el demisia.

Tot timpul e asa, ei pleaca, el doar-i determina sa faca asta. Un simpatic ! :))

Ce echipa de soc se anunta la conducerea echipei: Ciobanul, Dinu Voma Gheorghe, Meme Cartonel, Valeriu Slugareala, Virgil, Manache, Lutu, Teia Sponte, Slughita Limbbi. O armada care-i va spulbera pe toti. :))

Ce echipa de soc se anunta la conducerea echipei: Ciobanul, Dinu Voma Gheorghe, Meme Cartonel, Valeriu Slugareala, Virgil, Manache, Lutu, Teia Sponte, Slughita Limbbi. O armada care-i va spulbera pe toti. :))

Steaua - we love to entertain you !!!

Stoichiță s-a lasat greu: "Patroane, acum mă urc in masină si vin"

Sluga si dupa 100 de ani tot sluga ramane .

Cred ca vom avea cel mai gretos staff dintre toate echipele din Liga asta a lui mitica.

Intrebare : Fecala ce este din punct de vedere oficial in organigrama clubului. ?

Edited by Stryker

Intrebare : Fecala ce este din punct de vedere oficial in organigrama clubului. ?

Nimic!!! Precum e si in realitate!

Mare greseala a facut Ilie Stan, cum a putut sa il bage pe Chiriches fundas dreapta cand ATOTSTIVUITORUL a zis ca nu il mai vedem niciodata acum ? Merita sa fie demis, clar, angajatul e tot angajat !

Privind trecutul lui crapidist nu pot accepta ca dinu sa vina la Steaua, poate doar ca femeie de serviciu. Behaielile de la finalul unui meci pierdut de noi contra ciorilor ma face sa-l urasc toata viata. Urasc tot ce tine de acel club infect. Ca manager nu am nimic de comentat, trebuie sa fim realisti sa recunoastem ca omul se pricepe si pe unde a fost a facut treaba doar ca nu a fost lasat in pace - cine are contraagumete sa le aduca, dar asta nu-l face de Steaua, consider ca sunt altii care fac acelasi lucru si care ne reprezinta (dar sa nu mai fie Gigi la echipa). Acum citesc stirile pe net vad de Stoichita ca va fi noul antrenor? a semnat? e sigur? prefem un Petre grigoras.

p.s. legat de articolul din tnr cred ca nu e scris nici de unii nici de altii, sunt din cate stiu baieti din Cluj care nu cred ca au legatura cu Steaua. sanatate!