Virgil

Stirile zilei

17,202 posts in this topic

S-a dovedit inca o data ca logo-ul AISS da imunitate. Halal!

Ne mai miram de ce a scazut "valoarea" forumului.

Mijlocasul Stelei, Ianos Szekely va raspunde maine, 15 martie de la ora 12:30, fanilor echipei din Ghencea pe pagina de facebook a clubului.

Ianos Szekely va interactiona cu fanii timp de o ora si va raspunde intrebarilor postate pe pagina oficiala de facebook.

S-a dovedit inca o data ca logo-ul AISS da imunitate. Halal!

Ne mai miram de ce a scazut "valoarea" forumului.

Nu da nicio imunitate. Daca i-a fost scos banul asta nu inseamna ca nu poate primi altul cand o ia pe aratura.

Javra de Gaman a semnat cu Dinamo !

Stau si ma gandesc ce spunea saptamana trecuta : " Vreau sa joc la Steaua , nu vreau la Dinamo.De la Steaua am mult mai multe sanse sa ajung la o echipa mare,de la Dinamo e mai greu. "

Un nesimtit fara pereche.

Gaman asta seamana cu unu' din userii acestui site. Nu dau nume dar ... :stupid:

Azi zice una, maine zice fix invers :))

Gaman asta seamana cu unu' din userii acestui site. Nu dau nume dar ... :stupid:

Azi zice una, maine zice fix invers :))

Lasa-l mah, tu nu ai citit mai sus ca vrea binele site-ului?... :)

Despre Gaman nimic nou,mai grav mi se pare ca apar pe site articole si topice pt jucatori despre care viseaza presa ca joaca la Steaua...

Conducerea noastra minunata a mai reusit ceva.Cand poti sa iei un jucator tanar si bun gratis nu il iei , dar inainte dadeai 2 milioane pe el.Multumim conducerii pt transferul lui Gaman...

A jucat 5 ani la Steaua si a reusit sa castige mai multre trofee decat multi jucatori care au jucat prin srainatate inca mai viseaza la aceste performante.

Damian Militaru a implinit recent 43 de ani, insa nu a agatat ghetele in cui. Mijlocasul care a prins la Steaua cei mai buni ani ai carierei, intre 1994-1999, a reusit sa stranga 139 de selectii si 21 de goluri. El va debuta in Liga a IV-a, pentru a-si ajuta echipa la care este si antrenor secund, Jiul Petrosani. Huza a marcat sambata golul victoriei in meciul cu Gloria Geoagiu, disputat la Orastie.

Jiul Petrosani e pe locul 2 in Liga a IV-a, la doua puncte distanta de liderul Minerul Uricani.

"Mai tineti minte ultima oară cind ati batut-o pe Dinamo?" - Cosmin motii

Au ajuns javrele sa rada de noi.

Pai din cate tin eu minte nu i-am mai batut din 2007 de cand a dat Neaga gol nu ?

Exact , dupa acel un/doi facut in aer cu Dica ! Sa speram ca ii vom arde si noi anul asta.

Pai acum in retur parca jucam acasa nu ? Macar pe javre sa le batem in Ghencea daca pe altii nu..

Pai acum in retur parca jucam acasa nu ? Macar pe javre sa le batem in Ghencea daca pe altii nu..

Macar, dar cum spiritul stelist lipseste cu desavarsire la acest club, nu-mi mai fac sperante aiurea ca-n trecut.

Nu stiu cum se nimereste, dar ajungem de ras in fiecare derby, ori prin rezultat, ori prin declaratii ale ciobanului.

Circula vorba ca cica Banel a tras pe nas niste coca si a fost prins. hopa... :D

Sa speram ca e adevarat :D

Si alta noutate: Lui Lacatus a inceput sa ii curga din nou sangele prin testicule.

"Gigi vorbeste că vrea jucatori de valoare, dar nu cred că e dispus să dea salariile pe care le cer jucatorii de valoare. El caută mereu un compromis, asa nu se face performanță.

Îmi pare rau de Burdujan că a ajuns in situatia in care a ajuns. A prins o zi mai proastă si a fost scos tap ispășitor. Steaua nu trebuie să se despartă de prea multi jucatori in această vara Ar fi o greseală să se intimple altfel", a spus Lacatuș la televiziunea Sportro.

Edited by Adrian

Sa dea domnu' sa fie dealer Gigi, sa dea domnu' sa fie dealer Gigi, sa dea domnu' sa fie dealer Gigi...

@Adrian si daca a tras tot degeaba. Sunt prea multe prietenii in fotbalul romanesc. O sa se musamalizeze totul, nici nu o sa rasufle la presa macar. Remember cazul Neaga.

Circula vorba ca cica Banel a tras pe nas niste coca si a fost prins. hopa... :D

Sa speram ca e adevarat :D

Unde ai vazut asta? N-am vazut sa rasufle treaba asta cu Banel pe nicaieri. :shutup2:

Banel Nicolita, dorit in Grecia la FC Kavala, iar Romeo Surdu, aflat in ultimele 6 luni de contract, este in atentia lui Genoa si Cagliari, conform presei din Italia :worthy:

Sper sa se faca transferul lui Banel, iar de Surdu inca mai e nevoie.

Kavala nu sunt aia de l-au luat pe Marius Niculae? Nu le-au ajuns tepele de la romani?

Ba da, ei sunt, dar nici nu m-ar interesa unde pleaca Nicolita, numai sa plece.