Virgil

Stirile zilei

17,202 posts in this topic

oare cineva vine in locul sau? sper sa nu ajunga Hagi

Hagi nu vine decat daca exista un proiect pe termen lung si mediu, nu pentru 3 meciuri. :clap:

Aha, deci vine pentru 8 meciuri, nu 3.

Si in cazul in care proiectul ala pe terman mare sau mediu nu merge, sta si 3 meciuri. Sper ca Hagi sa constientizeze problema mare cu care se confrunta Steaua , in speta marele gunoi din loja, si sa nu faca aceeasi greseala inca o data. Acelasi lucru e valabil pentru toti cei care s-au mai perindat pe banca Stelei, care au fost umiliti , care numai antrenori nu au fost. O sa vedem pana la urma care e ala caruia ii place s-o suga inca o data. Pot sa pun pariu c-o sa vina cineva care a mai fost la Steaua.

Sa nu mai vina nimeni !!!

Sa ramana Edi sa duca echipa-n B !

Sa moara jigodia !

Oricum echipa noastra nu mai are nicio identitate orice antrenor ar veni.

Lacatus SI-A DAT DEMISIA!!! :|

asa schimbam antrenorii că nici nu pot jucatorii să se obisnuiască cu vreunul am luat bataie asta e trebuie să mergem mai departe si să vedem ce e de facut ca scoruri din astea să nu avem schimburile foarte dese de antrenor nu fac bine echipei si Ferguson trebuia să plece că a pierdut două meciuri una după alta nu asta e rezolvarea , cred că dacă ciobanu ar pleca ar fii mai bine pentru toti Hai Steaua

THE SHOW MUST GO ON!

Becali Oierul a devenit caz patologic . Cei mai mari psihiatrii din lume se bat sa-l aleaga tema de doctorat !

Am ajuns vecin de scara cu antrenorul Stelei. Cel putin cu fetele lui. Daca aveti ceva de transmis va stau la dispozitie!

Edited by vlad

Las-o dracului de treaba nea Jiji .. ai si tu o farama de onestitate ! Nu te mai ascunde dupa Lacatus, Olita, Cartu sau mai stiu eu cine. Trece-te pe tine insuti in acte drept antrenor ! Gigi, fii barbata !

cartu antrenor la Steaua... inseamna ca maimutei chiar ii e teama de retrogradare!

Meme nu a plecat (inca) cat despre Lacatus eu ma bucur ca a plecat de pe banca Stelei sincer nu prea ave treaba cu antrenoratu la fel ca si Hagi.

Pai MM,ce facem,ori plecam ori nu mai plecam !

Cartu,asta ne mai lipsea...Nu inteleg de ce nu se pune ciobanul antrenor,barem stim una si gata...

Cartu,asta ne mai lipsea...

Lasa si Ghencea fara banci de rezerve...

Piti, atac dur la MM Stoica! "Toată lumea il blamează pe Lacatus dar de coana Mita nu spune nimic? Cum să pună jucatorii să se aseze in genunchi?"

:))

inbox_gigi.jpg

Eh... cine a facut aia stia el ceva , cititi mail-ul de la cartu...

Edited by Sud1947

Ce zic si alti drogati de situatia de la Steaua:

"Înca unul! Antrenorul Stelei, Marius Lacatus, si-a anuntat, luni, demisia, in urma unei infrangeri suferite acasa, scor 0-3, in fata echipei de pe locul 10 in campionat.

"Este al 15-lea antrenor care isi face bagajele sau este dat afara de cand clubul a fost preluat de bogatul om de afaceri George "Gigi" Becali, la inceputul anilor 2000.

"Impulsivul patron al Stelei a parasit stadionul inantea finalului primei reprize, anuntand schimbari in sanul echipei. Lacatus, fost international roman, a preferat sa faca primul pas. Un lucru obisnuit pentru el: a mai antrenat echipa bucuresteana de doua ori si a demisionat de fiecare data", scrie L'Equipe.

si Cartu va fi al 5-lea antrenor in acest sezon ... cred ca e un record negativ

in fine, Lacatus trebuia sa plece, chiar daca el nu este vinovatul principal pentru situatia de fata

Cartu, in mod normal, nu ar trebui sa fie o solutie, insa in situatia de fata merge, probabil ca obiectivul s-a transformat in salvarea de la retrogradare, castigarea cupei daca se poate este binevenita daca nu, n-are nimic

daca era Caramarin principal, era clar cine facea echipa, asa cu Cartu, se pune o intrebare, nu ca ar conta in mod deosebit :

Va face ciobanul singur echipa, ori va face un" tandem" cu olteanul ?

Edited by Stryker

Hai sa vedem partea plina a paharului. Dintre italienii care au ,,antrenat'' pe la noi ( Pedrazzini,Limbbi) ,Sorinachio chiar pare un Mou pe langa ei :)).

si Cartu va fi al 5-lea antrenor in acest sezon ... cred ca e un record negativ

in fine, Lacatus trebuia sa plece, chiar daca el nu este vinovatul principal pentru situatia de fata

Cartu, in mod normal, nu ar trebui sa fie o solutie, insa in situatia de fata merge, probabil ca obiectivul s-a transformat in salvarea de la retrogradare, castigarea cupei daca se poate este binevenita daca nu, n-are nimic

daca era Caramarin principal, era clar cine facea echipa, asa cu Cartu, se pune o intrebare, nu ca ar conta in mod deosebit :

Va face ciobanul singur echipa, ori va face un" tandem" cu olteanul ?

Da cine e ma de vina bunica? Nu el a facut echipa,nu el a zis ca vrea sa moara pe mana lui?

Folosea jucatori iesiti al pensie desi avea lot destul de numeros,poarta si Gigi o parte din bina ca l-a dat pe Stancu si nu a adus un atacant de clasa,dar in mare parte vina e a lui Marius Lacatus.

Da cine e ma de vina bunica? Nu el a facut echipa,nu el a zis ca vrea sa moara pe mana lui?

Folosea jucatori iesiti al pensie desi avea lot destul de numeros,poarta si Gigi o parte din bina ca l-a dat pe Stancu si nu a adus un atacant de clasa,dar in mare parte vina e a lui Marius Lacatus.

Si pe Lacatus cine l-a pus antrenor desi stia ca nu a facut nimic pana atunci? panaramele de jucatori cine i-a transferat? tot Lacatus?

cu regret spun ca aseara la 3-0 chiar nu simteam nimic in legatura cu meciul. cand am aflat ca Laca si-a dat demisia m-am bucurat, pentru el. Sa mearga in Spania sa stea cu familia. La circ aici nu are ce face. Nu ca ar putea face prea multe. Meme ma lasa rece. Daca intr-adevar vine cartu ne-am ras pe blazon. O sa retrogradam clar. Eventual scapam la golaveraj si meciurile directe. Si cred ca pana la vara o sa mai avem 2 antrenori.

Mama,am dat pe gsp si soc si groaza!!!Jiji,MM,Laca toti in direct !!! :))

cu regret spun ca aseara la 3-0 chiar nu simteam nimic in legatura cu meciul.

La fel si aici...

Si pe Lacatus cine l-a pus antrenor desi stia ca nu a facut nimic pana atunci? panaramele de jucatori cine i-a transferat? tot Lacatus?

Lacatus l-a cerut pe burdujan... Dica l-a vrut Meme maicon l-a vrut mache :))

Oricum:

News: Cica cartu i-a acceptat oferta oierului si din cate am inteles v-a promova tinerii,doarmne ajuta sa fie asa, cu radut Cosmin matei si poate si Andrei ionescu ar fi perfect si sa nu uitam de gardos in aparare

Stelist fiind, imi e atat de sila de astia de la GSP (in special de prostovanu' ala de Samuila) cand vad cum preaslavesc un cioban si cum ii permit toate tampeniile posibile. A intrat in direct peste aia la emisiune, cu tipete de mainuta pe fundal, bineinteles, sa explice el cum sta treaba. A fost invitat pana si la Vranceanu Firea, pentru Dumnezeu!! Ba, inteleg ca te dai cu multimea pentru rating, dar astia sunt umpluti de penibil pana la refuz. Ii face oieru cum vrea el, ei accepta orice si nu conteaza daca se intampla si asta:

Ciobanu zice : Samuila esti un prost ba ca nu intelegi nimic nici tu si nici fufa aia de o aveti in studio acolo"

Samuila : Am inteles domnu Becali, dar mai am o intrebare...

Cam astia sunt oamenii. Acum imi dau seama cum se simt suporterii celorlalte echipe cand vad aceeasi retarzi pe aceleasi posturi TV rumegand aceleasi text obosite. Brasov face spectacol in Ghencea si ei vorbesc despre Meme. Duca-se si ala ca s-a vazut si caracterul lui.

N-ai cu cine.