Virgil

Stirile zilei

17,202 posts in this topic

Unde sunt becalistii sa-si apere maimuta preferata. Inca o mana de rahat va fi aruncata pe numele Stelei de aceasta greseala a naturii. :cursing:

STIREA ZILEI :

Bogdinho s-a intors din " vacanta " ! O saptamana fara el a insemnat o cadere libera a raiting-ului pe forum !

Apropo , transferul lui Ansarifard revine in actualitate , doar asa , ca Ciobanul sa il impace pe MM :)

STIREA ZILEI :

Bogdinho s-a intors din " vacanta " ! O saptamana fara el a insemnat o cadere libera a raiting-ului pe forum !

Poate vrei sa te intorci in vacanta, daca mai continui cu offtopicul ;)

Ce frumoasa a fost saptamana in care a lipsit. Parca a fost liniste pe forum.

Da sigur o sa vina si iranianul ala , si Ibrahimovic si toti o sa vina...

Otelul deja a luat avans spre titlu , cu greu ii mai poate prinde " valiza " lui Ciobi :))

Nimic,am inteles ca a zis ca Steaua e o echipa prea mica pentru el...Probabil asta a constatat-o cand i s-a oferit 10000 pe luna! :)

Stati asa ca vine si Gaman , o sa avem 6 fundasi centrali , jucam ultra-force-defensive :clap: Noi nu avem atacanti si Ciobanul aduce numai fundasi !

Sper sa nu fie asa,ar fi culmea sa mai vina si asta...

Daca l-ar aduce pe Gaman ar fi bine ca e un jucator foarte bun , vom avea o aparare sigura acum nu va mai fi ca pe vremuri cand juca Ovidiu Petre fundas central sau alte improvizari.Eu unul chiar m-as bucura sa vina Gaman , mai ales ca e posibil ca Geraldo sa plece din vara si un cuplu Gardos - Gaman ar fi foarte bun .

Ma , daca vine Gaman , ar trebui sa plece macar 2 dintre fundasii centrali si tare frica mi-e ca Iliev va face cale intoarsa daca Mititelu ii va plati datoriile , iar Geraldo va zbura si el ca are salariu mare...

O sa ramanem in babaciunea de Galamaz , care pur si simplu m-a dezamagit de cand a venit la Steaua !

Vine Gaman pana in vara, apoi pleaca inapoi la prazari. Ce tampenie!

Nu neg ca Gaman este un jucator bun dar fara continuitate o sa ramanem aceeasi echipa mediocra. Parca si vad la vara ca pleaca si Gaman(inapoi la prazari, ca e liber numai pana atunci), Geraldo(ca doar na, salariul lui e mare; in schimb 10000 de euro pe luna pentru un jucator rezerva la o echipa medie din Ucraina nu e mult) si Gardos(daca vin oferte pentru el Jiji il da imediat).

Si iar o sa o luam de la capat cu reconstructia...

Nici o echipa serioasa nu transfera un jucator pentru 6 luni.

Edited by MoWeed

6-7 fundasi centrali, ce mai conteaza. Evident nici nu se pune problema omogenizarii, evident ca sa exista nemultumiri si evident o sa exista reprofilari.

Cand mama ma-sii o sa puna si Lacatus asta piciorul in prag sau el l-a vrut neaparat pe Gaman.

Ce m-as distra sa o pateasca si astia cum au patit-o subpodarii cu Varga si Balan. Nu ar reprezenta decat inca o palma pentru nulitatile din club.

Vine Gaman pana in vara, apoi pleaca inapoi la prazari. Ce tampenie!

Nici o echipa serioasa nu transfera un jucator pentru 6 luni.

Vom vedea daca va fi pentru 6 luni , 5 ani sau deloc ! Pana la urma tot va trebui sa semneze cu o echipa , nu poate sa stea 6 luni pe bara cum au facut Varga si Tibi Balan anul trecut. Acele luni au insemnat inceputul mediocritatii pentru ei...

Varga si Tibi Balan ? Ati mai auzit de ei in ultimul an ? Eu nu...

Edited by bogdinho'

Ne facem echipa de Sampios Lig, demolam ieuropa!!!! :X:X:X:X:X::X:X:X

Ne facem echipa de Sampios Lig, demolam ieuropa!!!! :X:X:X:X:X::X:X:X

Cum era celebrul refren : " Cu Gigi B E C A L I , Lacatus , MM Stoica...sa cucerim Europaaa ! " :bananadance::))

Ce-am ajuns,sa luam jucatori pentru cateva luni.De fapt,am citit undeva ca ciobanul a spus ca asta e strategia lor acum,sa aduca jucatori pe termen scurt si in imprumut.De parca pana acum au avut cine stie ce strategie...

N-am nimic cu Gaman,poate o fi bun,dar nu de inca un fundas central aveam nevoie.Cand ma uit la ce mijloc avem,ma apuca rasul sau plansul,nu stiu exact...

Si rasul si plansul , asta e :P

cu iranianul ala ce se aude?

ultima ora:

أكثر Ù„Øșات المجموعة السامية متحدثينَ، وإحدى أكثر اللØșات انتشارًا في العالم، يتحدثها أكثر من مليون نسم ويتوزع متحدثوها في المنطقة

eu zic ca e de bine, voi?

cu iranianul ala ce se aude?

Vrea sa-l dea jos pe Ahmadinejad.

Auzi la Cioban , daca poporul din Libia il inlatura de la conducere pe Kadhafi , el o sa se imbogateasca cu aproximativ 100 de milioane , sper sa nu se intample asta ca nu mai pleaca niciodata de la Steaua...

Mai mult , ii doresc lui Kadhafi sa ramana pe pozitii :D

Bogdanele,

te rugam noi insisten nu mai posta dupa fiecare replica, nu trebuie sa dai raspuns la oricine posteaza si nici sa faci comentarii fara nicio noima, eventual scrie un post mai lung sau posteaza mai pe la jumatatea zilei. Sincer iti spui esti foarte obositor cu posturile astea extrem de dese, mai ales cand nu spui nimic.

Mihai

M-am uitat acum si Maicon cica ar fi dat 15 goluri in 33 meciuri , ceea ce nu e chiar asa rau.Voi ce ziceti putem spera ca e ceva de el ? Kapetanos pana sa vina la noi era muci , dupa 1 an jumate la Steaua a fost chiar convocat la nationala Greciei...poate il ia si pe Maicon la Brazilia in 2 ani asa :D