Virgil

Stirile zilei

17,202 posts in this topic

Ati pierdut esentialul, nu ma refeream la cea mai rusinoasa echipa din fotbal, ma refeream la echipa noastra pe care o impartim cu ciobanul. Ce vroiam sa spun e ca n-am mai castigat in Europa de 24 de meciuri, asta e tragic, foarte tragic. :huh:

Ce vroiam sa spun e ca n-am mai castigat in Europa de 24 de meciuri, asta e tragic, foarte tragic. :huh:

Rusinos,dar ciobanul se bate in piept ca facem 12 puncte sezonul asta in grupa...Du-te ma...

Doar 12? Eu auzisem ca vrea sa faca 19 puncte din 18 puncte posibile :)). Se baza pe branza spaga pe care a trimis-o la Platini la UEFA :))

Platini vrea doar branza de cioban , nu de oaie.Gigi si Platini...doi mumuisti

Edited by razvan28

cica ciobi trage de MM sa se intoarca...

om trai si om vedea.

MM , Dan Petrescu ?!?!? Suna frumos , sa vedem ! :)

Deschide sampania!

Nu va mai satura Dumnezeu de umilinte ,nevertebratelor! :thumbdown:

Deschide sampania!

Nu va mai satura Dumnezeu de umilinte ,nevertebratelor! :thumbdown:

N-avem bani de sampanie , inca nu e nimic sigur ! :hypocrite:

N-avem bani de sampanie , inca nu e nimic sigur ! :hypocrite:

Nu-i nevoie de bani,va da Gigi cand incepe un nou proiect,cu conditia sa aplaudati in continuare! ;)

Nu-i nevoie de bani,va da Gigi cand incepe un nou proiect,cu conditia sa aplaudati in continuare! ;)

Stai linistit ! Nu il aplaudam pe Gigi ! :) ! Suntem contra maimutei de la loja , dar cum ti-am spus : discutii peste discutii care nu au niciun rezultat !

cica la Mustata"..rezultate l-a tradat" xD

" Mustata " cel mai mare analfabet si lingator de anus al lui Gigi !

Varianta ca MM Stoica să se intoarcă in Ghencea a fost confirmată pentru siteul Gazetei, de la Strasbourg, de patronul Stelei, Gigi Becali.

"Este posibil ca MM să se intoarca Este adevarat că am vorbit cu el, dar asta nu inseamnă neaparat ca gata, am batut palma. Eu mi-aș dori să se intoarcă pentru că in felul acesta aș da lumii un mesaj de pace. Puiu Iordanescu mi-a zis și el de Stoica și cred că ar fi cit se poate de nimerit acum la Steaua. L-ar putea ajuta pe Edi Iordanescu, ar putea fi extrem de important in redresarea situației, pt că la asta se pricepe cel mai bine. Îi știe pe jucatorii de la Urziceni, ar vorbi cu ei, i-ar ajuta să se integreze", a declarat pentru GSP.ro Gigi Becali.

"O să mă vad cu el cind revin in țara Îmi zicea că nu ar vrea să afle presa, dar nu vad de ce ar trebui să ne ascundem. Doar nu facem ceva ilegal", a mai declarat Gigi Becali.

pai nu ai auzit ce a zis Ilie? ca nu o sa`i putem lua niciodata clubul ciobanului...

ce paradox, il iubim pe Ilie, nu`i strigam demisia iar el ne tranteste dovezi de dragoste ciobanesti! right in the fucking heart...

sincer dupa ce a zis aia imi pare rau ca nu i`am strigat si eu sa plece...

Edited by Dj

Ilie este principalul vinovat pentru situatia lui ! NU trebuia sa accepte oferta "idioata" a excrementei supreme El Ciobandante , stia foarte bine ce s-a intamplat cu Hagi sau Lacatus. Din cate stiu , AISS-ul l-a sfatuit sa nu accepte , insa mandria si aroganta l-au facut pe Ilie sa cada in plasele ciobanului.In plus , este o glorie , il admiram pentru asta , insa nu este un antrenor de talia Stelei : 13 echipe in 9 ani ( o medie de 10 meciuri pe echipa ) , aceste lucruri ii dovedesc limitele ca antrenor , iar el arunca vina pe suporteri ! Este ceea ce el vrea sa credem , adevarul este altul :(

Olaroiu a refuzat Steaua...ar trebui si ceilalti sa ii urmeze exemplul !

Edited by bogdinho'

Olaroiu a refuzat Steaua...ar trebui si ceilalti sa ii urmeze exemplul !

Te contrazici singur,copil naiv .Asta probabil e din cauza ca postezi mult si fara rost... :spank:

Mustata e liderul galeriei pus de Becali oarecum , il considera cineva lider al galeriei ?

Juniorul Batfoi a calificat astazi Unirea Urziceni in optimile cupei Romaniei,marcand singurul gol al meciului cu Delta Tulcea.Deci...inca o confirma ca juniorii Stelei au valoare,da nu-i vede nimeni.

Te contrazici singur,copil naiv .Asta probabil e din cauza ca postezi mult si fara rost... :spank:

Ca suna frumos e ceva ! Nu crezi ? Ca nu ar trebui sa vina e altceva , da ? Oricum nu vor veni...

Mustata e liderul galeriei pus de Becali oarecum , il considera cineva lider al galeriei ?

Imi pare rau sa iti dau vestea dar Gigi(din peluza) e acolo de dinainte sa cumpere Gigi(din loja) clubu. Si ai fi surprins cati il considera lider de galerie :)