Virgil

Stirile zilei

17,202 posts in this topic

Banii aia impartit la numarul adminilor, moderatorilor, redactorilor... Ar veni undeva cam la 1000 de euro de caciula. Sa ii propuna cineva lui Azzido. La ce ne trebuie site!? Ne-auzim pe mess.

Taci ma ca daca te aude ca nu'ti trebuie site, isi ia el singur toti banii... :greedy:

Si noua... muritorilor de rand nu ne iese nimic...? la ce ati mai fi voi moderatori si redactori daca nu am exista noi!!!? :ce_oameni:

Edited by Daniel-Ionut

@ROnnie AISS-ul is the boss :D

Nu'i nimic le vinde pe aman2... :)

siteul AISS valoreaza AISS.ro Estimated Worth $1883.4 USD

Edited by Daniel-Ionut

Vindem site-ul, vinde Gigi clubul, ne imbogatim si ne facem fani Urziceni. PAC-PAC!

Spania-Romania 26-25 la handbal...Dezamagitor,fetelor...Din pacate,iar am ramas doar cu vorbele...Nici barem in semifinale n-am ajuns...Tot timpul la inceputul turneelor suntem printre favoriti,iar pe parcurs ne taiem...

Pacat de fete :(

cum ziceam...

Ai avut dreptate,din pacate...

Pacat...aveam speranta ca la handbal o sa facem ceva dar mentalitatea romaneasca si-a facut singura treaba.

cum ziceam...

Ai avut dreptate. Tipic romanesc....

Pacat, chiar era timpul sa castigam si noi.

Daca nici cu generatia asta n-am reusit sa luam un campionat,in ultimii ani,va fi greu in viitor...

Da,urat ce-a patit Berlusconi...Barem de era Jiji in locul lui Berlusconi ! ;)

Stirea ^^ era despre transferul lui Toja, nu despre "don Silvio"! :P

De parca stirea de mai sus nu era de ajuns, alte stiri au aparut astazi, si nu sunt de bun augur nici astea:

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fot...in-germania.htm

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fot...si-CFR-Cluj.htm

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fot...a-si-Dinamo.htm

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fot...ua-in-impas.htm

Edited by Astristul

Stirea ^^ era despre transferul lui Toja, nu despre "don Silvio"! :P

Mea culpa...Am crezut ca la aia te referi...Oricum,imi mentin afirmatia de mai sus !!! :P

Si poate o pateste si Lotito ! ;)

Edited by red&blue_boy

Mea culpa...Am crezut ca la aia te referi...Oricum,imi mentin afirmatia de mai sus !!! :P

Si poate o pateste si Lotito ! ;)

Si Jiji, cum bine ai spus tu mai sus! :D

Articolul postat de MikStelista:

'Stoichiță e formidabil! Tot publicul se va da de partea lui!'

Steaua a câștigat cu 3-2 intâlnirea cu Inter Curtea de Argeș și a terminat turul in fruntea clasamentului, la egalitate de puncte cu CFR Cluj. Dumitru Dragomir spune că meritele sunt ale lui Mihai Stoichiță, un tehnician cu experiență și un profesionist desăvârșit.

Președintele LPF il laudă pe antrenorul "roșalbaștrilor", despre care mai spune că a reușit să câștige vestiarul și să-și apropie fanii, chiar dacă aceștia sunt in conflict deschis cu Gigi Becali.

"Steaua a făcut o mare afacere când l-a adus pe Stoichiță. De aici pleacă chintesența rezultatelor Stelei. E un om serios, care a invățat multă carte. Are experiență, antrenează de ani de zile. Știe să facă liniște intre jucători, oprește conflictele și știe să câștige vestiarul. E formidabil, el a preluat chiar și conflictele dintre suporteri și patron. Îl felicit pe Stoichiță. O să vedeți că tot publicul se va da de partea lui, pentru că il simte profesionist. Noi nu avem un public idiot, ci unul deștept. E un pic inrăutățit, de câțiva d-ăștia, dar iși dă seama de valoare. Stoichiță aplaudă și când e injurat și suportă injurăturile chiar și la victorie", a declarat Dragomir pentru Sport Total FM.

PS: Nu mai postati link-uri de la Gazeta Sporturilor sau ProSport pentru ca nu le ia site-ul. Postati in schimb articolul complet dupa modelul postat de mine mai sus in acest post!

Cu dedicatie pt Tanase, sa bea in cantonament si sa nu mai umble prin cluburi:

FC Steaua Bucuresti a lansat astazi doua sticle de vin personalizate cu emblema clubului. Este vorba despre doua vinuri de calitate superioara, un Merlot 2008 demisec si o Feteasca alba 2008 demisec, ambele produse si imbuteliate la Crama Domeniile Ostrov. Pentru inceput, cele doua produse vor putea fi gasite in reteaua magazinelor FCSB, urmand ca, de anul viitor, distributia sa se extinda in retelele de hypermarketuri din toata tara.

Vinurile "Domeniile Ostrov" au particularitati de noblete si originalitate care le confera o personalitate puternica si distinsa, respecta si promoveaza cerintele de calitate ale Uniunii Europene. Calitatea superioara este garantata de Uniunea Europeana prin certificarea ce atesta denumirea de origine controlata si indicatia geografica.

http://www.steauafc.com/ro/articole/vinuri...meniile_ostrov/

Becali i-a propus lui Ogăraru un salariu de 10.000 euro pe lună.

George te rog , nu te intoarce!!!