Virgil

Stirile zilei

17,202 posts in this topic

Saracii brasoveni, vor ajunge in B cu Lacatus pe banca...

O fi multi moldoveni in Brasov, da chiar sa confunzi Brasovul cu Vasluiul?

A vrut sa zica " Saracii brasoveni, vor ajunge in B cu Lacatus pe banca Vasluiului"

A vrut sa zica " Saracii brasoveni, vor ajunge in B cu Lacatus pe banca Vasluiului"

Ce misto ai intors-o. :))

se pare ca asa este, Laca este noul antrenor al vasluienilor...pacat de acea echipa. toata stima si dragostea pentru jucatorul Marius Lacatus, dar ca antrenor...nu a aratat nimic pe unde a fost. cine stie, poate la Vaslui va face treaba buna, si ma insel eu.

Doamne, incredibil! Ma uit acum la tragerile la sort pentru Cupa Romaniei. Doar in Romania se poate face asa ceva. Se trag echipele si imediat dupa ce se trag doua, nu spui ce meci se disputa. In direct, am avut impresia ca noi am picat cu Bistrita, Dinamo cu Otelul, Unirea cu Brasov... Pe GSP scrie Dinamo-Timisoara, Steaua-Iasi.. pe Prosport scrie Steaua-Bistrita, Dinamo-Otelul.. Ce sa mai crezi?!

nu mai conteaza unde se joaca, eu sper sa ne scoata din cupa, sa faca gibonul peri albi

Doamne, incredibil! Ma uit acum la tragerile la sort pentru Cupa Romaniei. Doar in Romania se poate face asa ceva. Se trag echipele si imediat dupa ce se trag doua, nu spui ce meci se disputa. In direct, am avut impresia ca noi am picat cu Bistrita, Dinamo cu Otelul, Unirea cu Brasov... Pe GSP scrie Dinamo-Timisoara, Steaua-Iasi.. pe Prosport scrie Steaua-Bistrita, Dinamo-Otelul.. Ce sa mai crezi?!

Ce chestie, chiar asa s-au tras la sorti. Noi cu Bistrita, dinam0 cu Otelul, Unirea cu Brasov ... :))

DE CE ??? Eu sper sa luam cupa...

:ce_oameni:

Si eu :excl:

Dupa ce ca am trecut si noi de primul tur... acum vreti sa ne elimine...

Unirea cu Brasov-cel mai calitativ meci!

eu cred ca e invers. vasluiul are niste jucatori pe care noi doar ii visam si sunt si in forma. avand in vedere ca sunt singurii care au facut transferuri pe timp de criza cred ca au o forta financiara dar cu siguranta peste a noastra.

Acum Laca poate sa dovedeasca daca se pricepe cat de cat.

Cand am spus ca nu a facut mare branza,desi avea cu ce,nu m-am referit la jucatori,ci la materia prima. :))

Steaua-Bistrita?...sa mai zicem ca nu avem noroc(chior)!

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...sa-alba-4948926

În fața Parlamentului European, suporterii au afișat mai multe bannere devenite deja clasice. "Becali, pleacã din Ghencea" a devenit deja lait-motiv, iar europarlamentarul devine prima persoanã care e contestatã de fanii unei echipe de fotbal chiar în fața Parlamentului European.

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...nstanta-4947316

FELICITARI MEMBRILOR AISS CARE AU AVUT INITIATIVA!

CIOBANE NU TE-AI SATURAT? PLEACA NAIBA ODATA DIN Ghencea!!!!!!

Se pare ca nu .... cica azi nu il intereseaza. Maine zice ca-l intareste si tot asa. Pai daaaa e greuu cu becaaaliii baaaaa .... :rolleyes:

tot respectul celor care i-au dat la mwye chiar la bruxelles :D

e si asta o forma de protest...sa afisam bannere la bruxelles, sa vada si colegii euro-ciobanului ce stimabil au printre ei! :bananadance:

Asta cu banneru la Bruxelles e o idee excelenta pentru ca il facem de ras acolo si asta e foarte bine , ori lasa parlamentul ori Steaua .

Asta cu banneru la Bruxelles e o idee excelenta pentru ca il facem de ras acolo si asta e foarte bine , ori lasa parlamentul ori Steaua .

stiti ce nu inteleg eu? de ce nu si-au dat mastile jos, pentru a putea fi lasati in continuare in piata, sa vina "ciobenu" sa-i vada si el. conform presei, politia le-a interzis protestul pentru ca erau mascati. as fi dat orice sa-i vad fata de dumber daca ar fi vazut bannerele :gathering:

Antrenorul lui Standard Liege, Loți Boloni, a comentat și el situația de la clubul unde a câștigat Cupa Campionilor Europeni. Dupã cum se știe, suporterii Stelei s-au dezlãnțuit la adresa europarlamentarului și au împânzit toatã lumea cu mesaje împotriva "eroului" din cazul "Valiza". Boloni se declarã de acord cu demersul suporterilor și spune cã înțelege de ce face acest lucru. În opinia omului cu 108 selecții pentru România considerã cã Steaua este dezonoratã de comportamentul celui care îl conduce.

"Steaua este o icoanã, un simbol. Aceastã icoanã, Steaua București, este mototolitã! Asta mã deranjeazã! Acest simbol este sfâșiat, batjocorit, murdãrit!", a spus antrenorul campioanei Belgiei la Antena 1.

Rãspunsul lui Gigi Becali a venit imediat în stilul sãu caracteristic. Europarlamentarul a spus cã nu-l intereseazã ce spune Boloni, acesta fiind și el un vagabond. De asemenea, Becali a spus cã Boloni nu a fost o glorie a României și cã îi dã emblema echipei sã o antreneze, în schimbul unei sume de bani.

"Boloni e tot un vagabond! Îi dau lui emblema s-o antreneze, s-o ia acasã! Îi vând lui emblema! Ce mare fost jucãtor a fost el pentru Steaua? Sã se ducã la el în Ungaria!", a spus Becali la gsp TV.

prostsport.

Mortii tai....

Edited by Maye

Asta nu are nici urma de logica.De ce e Boloni vagabond?Ca a zis ca Steaua a fost un simbol cu adevarat,nu mototolita de el.Toti aia care-l contesta sunt vagabonzi!Pe ce motiv?Pnetru ca il contesta.Deja mi se pare exagerat de penibil!Si cand stii ce minte bolnava face asta spui doar un singur lucru.Mu!e Jiji!!!!!!!!!!!!!!