Virgil

Stirile zilei

17,202 posts in this topic

Gaseste el de ce sa se ia si de Belo. Ar fi mai bine sa nu-l taram in mocirla ciobanului asa gratuit. Hagi s-a mai razboit cu el ...

Emerich Ienei...o persoana, parerea mea, de o integritate aproape de 100%. daca intr-adevar vor sa vada Steaua din nou sus, cum vrem noi, ar trebui sa se implice mai mult

,,Sondaje TV?" Toate masluite.De-abia se deschisese votul aseara laB1 si voturile erau 62% sa plece oligofrenul paranoic,dupa aceea ori au intrat in scena slugile,ori s-a aranjat totul din regie.Sa nu se supere maimutoiul ca doar cotizeaza semnificativ la respectiva emisiune.

La inceput, valorile fluctueaza foarte mult din cauza ca sunt prea putine voturi. Mai grav e sa fluctueze la final, cand un vot singular nu mai conteaza aproape deloc.

lumeeee, lumeeee, idolul nostru incostebail pe care il iubim atat de mult doreste sa ne scoata in strada alaturi de neamurile si de prietenii lui din Pipera si Ferentari carora li s-a platit curentul, sa fim mai multi decat aia 200 de drogati care au venit duminica la meciul cu Pandurii.

atentiune atentiuneeeeeeeee:

Fanii lui Becali ies in strada

Suparati ca idolul lor este contestat de ultrasii din peluze, fanii lui Gigi Becali iau atitudine si protesteaza impotriva "drogatilor". Ei vor sa iasa duminica, 27 septembrie, in strada pentru a-si demonstra fidelitatea fata de Gigi Becali.

Pe site-ul suntcubecali.wordpress.com a aparut un mesaj, scris parca de patronul Stelei, prin care toti fanii finantatorului din Ghencea sunt rugati sa ia atitudine.

<< Fratilor, NU SE MAI POATE.

Toti drogatii si aurolacii se dau suporteri ai lui Steaua. Toti zic ca Steaua suntem noi, ca aia ca aia, cand ei nu au bani sa treaca strada si nu stiu cum sa faca sa il convinga pe nea Gigi sa vanda clubul.

Cica ei sunt Steaua, si cand a fost sa se adune sau adunat la un miting 2000 de insi si la meciul cu Pandurii 200 de drogati sa il injure pe Becali.

Poate nu e nici nea Gigi usa de biserica dar, oameni buni, el baga banu’ !!! Daca nu ar fi el, unde am fo fost acum? Am fi vazut noi Liga Campionilor? N-am fi vazut-o.

Ei sunt cateva sute de drogati, niste viermi, atatia s-au strans. Noi suntem milioane de suporteri ai Stelei in tara asa ca:

MARE ADUNARE A CELOR CARE IL SUSTIN PE Becali IN LUPTA CU DROGATII SI TOTI SARACII CARE DAU IN ECHIPA

Haideti sa ne strangem Duminica 27 Septembrie, la ora 16 in parcarea de la stadionul Steaua, acolo unde ei s-au strans cateva sute. Sa fim cateva mii, zeci de mii, sa vada Becali ca lumea il iubeste si ca suntem o forta. Ei sunt niste drogati, s-au strans cateva sute, noi vom fi mii de STELISTI ADEVARATI.

Va asteptam >>

Onlinesport

Stiu ca sunt multi lingai, dar pun pariu ca se vor strange foarte putini la aceasta actiune. In orice caz Steaua trebuie sa se debaraseze de asemenea "suporteri" pentru care cea mai mare realizare a echipei e participarea fara succes in UCL.

"Poate nu e nici nea Gigi usa de biserica dar, oameni buni, el baga banu’ !!! Daca nu ar fi el, unde am fo fost acum? Am fi vazut noi Liga Campionilor? N-am fi vazut-o."

Ma lasa rece aceasta mentalitate. Probabil ca cel care a semnat articolul considera acel 0 - 4 din finala cu A.C. Milan o contraperformanta, mult sub ce a realizat echipa in era Becali, asta bineinteles daca are idee despre meciul la care fac referire.

http://suntcubecali.wordpress.com/

HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAAHAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

H

AHA

Pacat ca nu merge whois pe subdomeniu...Incredibil...Cred ca tasteaza Durbac de-i vin spumele...

@Wally, eu cred ca vor fi multe persoane acolo. in primul rand multa lume doar cand aude de acest brand pe numele lui care este Gigi Becali, e in stare sa isi lase nevasta si copii pentru a da o limba in dosul ciobanului, iar in al doilea rand razboinicul luminii este in stare sa plateasca foarte multi oameni doar pentru a ne demonstra ca "ei" sunt mai multi decat NOI. daca nu iti mai aduci aminte de oamenii aia care protestau atunci cand gibonul era in arest, cu siguranta acum o sa iti reimprospatezi memoria.

Free Gigi !!!

Nu stiu cine tasteaza, dar are carente mari in exprimare la care se adauga si greselile gramaticale. As fi tentat sa cred ca e ciobanul sau ca el dicteaza.

@ytse jam

Cum as putea sa uit de acei aplaudaci de la meciul cu Gloria Bistrita din sezonul trecut? La acel meci am mers cu un prieten pe care voiam sa-l familiarizez cu atmosfera din Templu si am luat 2 bilete la T2, eu mergand de obicei la PN. Acolo am ramas perplex constatand in jurul meu tot felul de lingai cu acele tricouri cu "free Gigi", iar la scandarile peluzelor ei fluierau si injurau. Nu-mi venea sa cred ce vad si ce aud acolo. Am nimerit chiar in mijlocul lor, a doua zi m-am regasit intr-o poza de pe gsp langa cei cu banner-ul "Libertate pentru Gigi Becali". A fost ultimul meu meci pe care l-am urmarit de la T2 si cred ca asa va ramane. Pana la acel meci nu credeam ca pot exista oameni cu asemenea mentalitate. Am plecat foarte dezamagit de la acel meci...

Edited by Wally

Nu stiu cine tasteaza, dar are carente mari in exprimare la care se adauga si greselile gramaticale. As fi tentat sa cred ca e ciobanul sau ca el dicteaza.

Pai normal bai hahalero ca el dicteaza doar e banii lui nu? Nu tasteaza el ca el nu e tastator da? M-ai inteles?

Deci ai inteles? E mana lui Bobita Durbac...e singurul care stie cum se deschide un d'ala ma cum ii spune lieptok d'ala cu ecran, d-ala cu internet, ca daca oaia vrea cumpara el tot internetu' si sa vad unde mai comentezi tu! Da?

Frati intru hahalerism fular-campionii

Pleaca Javra cu haina de Oaie ! Daca tot vrei rinichiul nu vrei si terminatia? Ca sa avem si noi o bucurie nu de alta.

looooooooooool ciobanu plateste ciori zabrautene sa faca miting =)))))))))))))

sau blogu ala e facut de vreun dinamovist la caterinca si ciobanul chiar crede ca vin 10.000 el =))))))) ce specimen de om !

http://www.gsp.ro/dezbatereGSP/gsp-17.html

sondaj pe gazeta in care parerile par la prima vedere impartite, doar ca atunci cand incepi sa citesti mesajele descoperi ca toate-s impotriva ciobanului, confuzie datorata intrebarii si optiunii de raspuns cu pro si contra.

Elocvent este sondajul din partea dreapta a paginii

Vrei ca Gigi Becali sã plece din Ghencea?

Da 2917 Nu 254 Nr. total votanti: 3171

Edited by psr

eu am pus botu, dar a fost geniala farsa. chiar ma speriasem un pic, imi era frica sa nu ne trezim cu toti paduchiosii in fata stadionului, de radeau din nou atat rapidistii cat si dinamovistii de noi, ne faceam de rahat

Elocvent este sondajul din partea dreapta a paginii

Da 2917 Nu 254 Nr. total votanti: 3171

Si daca comparam cu sondajul facut de cei de la B1 TV iti pui intrebari.

Si daca comparam cu sondajul facut de cei de la B1 TV iti pui intrebari.

nu iti dai seama k sondajele de la TV... indiferent de emisiune sunt facute doar pentru a "atrage" oamenii pt a vota...

ii pui la Jiji 80% ca sa vina suporterii sa voteze si sa faca bani...

si eu am crezut initial. SI mai fac parte si din stafful fcsteaua.ro.

Ma pregatisem de actiune. O camera video si ma pregateam de meeting. Deveneam ziarist undercover si luam interviuri la oamenii prezenti la intalnire..

si eu am crezut initial. SI mai fac parte si din stafful fcsteaua.ro.

Ma pregatisem de actiune. O camera video si ma pregateam de meeting. Deveneam ziarist undercover si luam interviuri la oamenii prezenti la intalnire..

Mi te si imaginez :))

a fost o farsa :)) ))

Una GENIALA si foarte bine realizata. Si eu am fost pacalit de suporterii inexistenti ai ciobanului. Totusi, astfel de specimene exista, dar nu pot fi gasiti in fata unui calculator ci mai degraba prin canale, gropi de gunoaie sau la poarta palatului pentru o mila bOiereasca. :)

Da

3307

Nu

307

ahahhaahahhah

Gata, am dat vreo 27 sa ajut sa ajunga la diferenta aia. N-am dat numai eu, se schimbau si in timp ce votam.

Edited by Fan FC Steaua