Virgil

Stirile zilei

17,202 posts in this topic

Dumitru Dragomir despre contestatarii lui Becali: "Niște huligani, vor fi scoși din stadion"

Probabil ca lui Dragomir i s-a golit frigiderul......... si nu prea este obisnuit cu situatia asta!!!

pai cand a auzit k a luat Gigi table de la monaco sa joace cu el, il pupa in cur

Soc !!! Se zvoneste ca Arturo Gatti ar fi fost ucis de sotia sa.

Preturile la bilete sunt scandaloase.

Cele de la Nike nu prea merita insa parerea mea cele de la Adidas merita mai mult banii.Au si tehnologia clima cool si parca si un design mai frumos.Astea de la Nike sunt fara nicio tehnologie profesionista sunt doar tricouri pentru suporteri sa spun asa.

Soc !!! Se zvoneste ca Arturo Gatti ar fi fost ucis de sotia sa.

Preturile la bilete sunt scandaloase.

Cele de la Nike nu prea merita insa parerea mea cele de la Adidas merita mai mult banii.Au si tehnologia clima cool si parca si un design mai frumos.Astea de la Nike sunt fara nicio tehnologie profesionista sunt doar tricouri pentru suporteri sa spun asa.

are si nike ceva....nike fit,dry fit....

Dar ce atata tehnologie...

Prin 86` existau JUCATORI nu tehnologie...

Steaua colaboreaza in continuare cu nike, pentru ca da mai multi bani decat adidas...

Si daca de exemplu Kappa le-ar da mai multi bani ca Nike voi credeti ca ar juca cu Kappa ?

Eu cred ca se tine de Nike atat ca e mai renumit in Romania decat Adidas si se gandesc la o strategie.

Si daca de exemplu Kappa le-ar da mai multi bani ca Nike voi credeti ca ar juca cu Kappa ?

Eu cred ca se tine de Nike atat ca e mai renumit in Romania decat Adidas si se gandesc la o strategie.

Nu...la orice club din lume conteaza partea exclusiv financiara in acest caz. Ar juca si cu o firma pe care o cream noi maine daca le dam mai multi bani. Manchester United dupa ani de fidelitate cu UMBRO s-a dat cu Nike.

Asa-i,banii conteaza,cine da mai mult.

Once Caldas nu-i tot echipa de la care a venit la noi?

Ba da.

John Hartson, fostul atacant al lui Celtic, a fost diagnosticat cu cancer la creier. :|

Dar problema este ca mi-am facut cont si inca nu am primit mailul de activare. Voi ati patit la fel?

nu

dar numai de maine se vor putea cumpara bilete

pentru toti agarcii care inca il sustin pe acest om infect de la t0 in special si de la t1

emisiunea veche acum pe B1tv cu Hagi

O fo'.

WTF? I-a alertat careva, legat de aberatia scrisa? Ca vad ca a disparut informatia respectiva.

Dinamo a pierdut cu 2-1 impotriva unei echipe din Liga a 6-a Franceza. :naughty: Astia visau la Liga Campionilor.

Pot fi cumpãrate bilete pentru Steaua-CFR Cluj de pe site-ul oficial. O chestie interesantã, cã de cum am dat sã-mi fac cont și-am scris acolo cnp-ul, mi-au și apãrut restul datelor din baza lor.

un anunt important catre toti fanii echipei Ros-Albastra (Steaua.)

7000 de suporteri care vor' instiga la violenta catre fanii echipei de "balerini" Ujpest

1000 de asociati ai Noua Dreapta

sa le rupem picioarele ungurilor.

Bravos natiune, halal sa-ti fie!

ARGATseala

"Bergodi îl știa pe Tininho, i-am pus la dispoziție materiale în care și-a putut da seama de calitãțile jucãtorului, l-a vãzut și a fost de acord cu transferul acestuia. Acest fotbalist ne va fi util, este un fundaș de picior stâng, care are vitezã și face și faza ofensivã. Sã nu uitãm cã pe partea stângã a apãrãrii mai avem un jucãtor foarte bun, titular de drept, pe Petre Marin... Dar fiindcã o sã jucãm meciuri din 3 în 3 zile, o sã avem nevoie de jucãtori care sã facã fațã în toate cele trei competiții".

Deci mah! Sa fie clar! Tininho a fost adus pentru postul de rezerva lui Petrica.

Ca doare are valoare bah! Si o sa fie foarte util echipei. Cand merg astia la banbu, Tininho o sa fie cel care toarna uischiul si tekila in pahare. Un om foarte important!

Edited by Adrian
Si il mai si scuteste pe nea gigi de bataia de cap pe care i-ar fi provocat-o un salariu mare platit unui jucator de valoare.

"Voi avea o întâlnire cu Bergodi și cu fanii! Fãrã ei nu putem face treabã bunã!"

Da, Argaseala...

Am auzit ca Tamas a reusit sa isi faca revenirea in stil barbar astazi la Dinamo. Cica fo' din nou comisar azi cu aia de prin Liga 3a.

o sa aibe pe masa in cur, nu merita locul de presedinte la Steaua