Virgil

Stirile zilei

17,202 posts in this topic

Nu suntem o echipa slaba suntem doar o echipa furata si condusa de un om prost.

Acum e momentul sa scapam de el.

Nu poti pleca la lupta resemnat.

Te rog sa nu mai gandesti asa.

Nu sunt resemnat. Daca eram nu ma mai duceam la meciuri. Dar vad echipa mea cum se indeparteaza de Steaua cu care am crescut.

eu sunt tare curios , daca Dorinel, incepe meciul tot cu ...aerienii Nicolita Lovin ,.....si daca iar il reprofileaza pe TOJA si Dayro.... O SA VEDEM .....

@amarel

Depinde si de POHTA patronului!

Nu mai cita tot mesajul anterior

Edited by bodanelu

Dorinel Munteanu e un antrenor bun si cred ca nu va face ce vrea Becali sper ca astazi sa fac o echipa buna si sa batem .

:steag_sah_mic:

Forza Steaua

Edited by bodanelu

Gigi Becali este convins cã poate sã dizolve galeria actualã a Stelei și sã creeze un public format din elevi de liceu devotați, care sã se comporte civilizat.

"O sã fac un nou tip de galerie. Tineret, cu elevi de liceu, care vor fi frumos îmbrãcați, care nu vor înjura, nu vor fi tatuați. Vom comunica cu profesorii, sã cream un nou tip de galerie: ãștia de acum, vagabonzii, afarã!", a spus Becali la Sport.ro

Patronul Stelei a mãrturisit cã suporterii din Ghencea nu vor merge alãturi de echipã în ªtefan cel Mare: "Nu mai existã reciprocitate, nu mai avem nevoie de niciun bilet, nu mai merge niciunde galeria. Nu mai plãtesc pentru ei! Nu mai rãspund eu pentru galerie. Ce legãturã am eu cu vagabonzii care mã înjurã? Pãi stau eu de vorbã cu golanii ãștia. N-am nicio treabã cu suporterii de la tribunã, vreau sã curãț peluzele!E vorba de 1000 - 2000 de vagabonți, șefii dau tonul, ãștia sunt problema. Nu mã intereseazã. Trimit bodiguarzii sã le rupã capul celor care mã înjurã. Eu plãtesc sã mã înjure?" .

CIOBANEEE PLEACA DIN Ghencea!!!!!!!!!

Gigi Becali este convins cã poate sã dizolve galeria actualã a Stelei și sã creeze un public format din elevi de liceu devotați, care sã se comporte civilizat.

"O sã fac un nou tip de galerie. Tineret, cu elevi de liceu, care vor fi frumos îmbrãcați, care nu vor înjura, nu vor fi tatuați. Vom comunica cu profesorii, sã cream un nou tip de galerie: ãștia de acum, vagabonzii, afarã!", a spus Becali la Telesport.

Patronul Stelei a mãrturisit cã suporterii din Ghencea nu vor merge alãturi de echipã în ªtefan cel Mare: "Nu mai existã reciprocitate, nu mai avem nevoie de niciun bilet, nu mai merge niciunde galeria. Nu mai plãtesc pentru ei! Nu mai rãspund eu pentru galerie. Ce legãturã am eu cu vagabonzii care mã înjurã? Pãi stau eu de vorbã cu golanii ãștia. N-am nicio treabã cu suporterii de la tribunã, vreau sã curãț peluzele!E vorba de 1000 - 2000 de vagabonți, șefii dau tonul, ãștia sunt problema. Nu mã intereseazã. Trimit bodiguarzii sã le rupã capul celor care mã înjurã. Eu plãtesc sã mã înjure?"

sursa Prosport

Daca nici acum nu luam atitudine inseamna ca suntem ultimii lasi..

Trezirea...

Nu se poate sa ne calce in picioare ciobanu' de atatia ani si noi sa nu facem nimic...

Argaseala lucreaza la acest proiect, soimii patriei

=)))))))))))))))))))))))))

"Ãsta este Gigi Becali! El își dã cu pãrerea, însã are în jurul lui oameni care îl influențeazã. Pe mine nu m-a dat el afarã. Eu eram în grafic pentru câștigarea titlului, însã mi-a fost teamã sã nu fac un alt pas greșit și sã-i supãr pe suporterii care mi-au strigat numele meci de meci și cãrora le-am dedicat atâtea goluri." a declarat Marius Lacatus, potrivit Click. (stelisti.ro)

Frumos...

in care grafic era bai nenica? in graficul de la nunti si botezuri? cand nu bati de 6 meciuri pe nimeni esti caraghios sa spui ca esti in grafic?! ma rog insa, unde e minte mai putina se compenseaza prin tupeu!

@Victor

ia spune-ne si noua ce crede Gigi ca se va intampla daca nu va da bilete pentru derby.

@Mo

Nu poate mai mult.....ce sa-i ceri ?

Are creierul spalat !

Mai Victor nu iti mai da tu cu parelie ca nu stiu tu nimic si scrie si tu ceva folositor pe pagina asta si nu mai critica tu da

Eu cred ca Victor e MM Stoica :)) sau Elodia :))

Edited by Melku

Jucãtorul lui Utrecht a adãugat: "Nu vreau sã fac scandal la Steaua dar vreau sã mã respecte. Din cîte știu eu mai sunt și alții în situația mea. Eu încã sper sã mi-i recuperez, dar nu se știe.

Utrecht nu se comparã cu Steaua din punct de vedere al performanțelor sau pretențiilor, dar aici e lumea serioasã. Nu se ceartã nimeni pentru bani, sunt foarte organizați. Dacã Steaua ar avea conducerea lui Utrecht, ar fi ajuns departe. Nu m-aș întoarce niciodatã la Steaua" a spus jucãtorul lui Utrecht.

Asa e la Steaua.

Profesionisti = 0.

Toti vor sa plece.

In curand nu vor mai vrea jucatori sa vina.

Am ajuns rau de tot.

Iar patronul...daca se zgarceste la cateva mii de euro...la banii lui...mai ales ca e totusi vorba de Nesu, un om care a facut ceva pt Steaua...

"Dorinel a ajuns la Dinamo în fotbalul mare. Steliștii nu prea au valoare sã iasã antrenori, la Dinamo e școalã. De elitã e Mircea Lucescu, dar pe el nu avem cum sã îl aducem momentan. Trebuie sã îi dãm trei milioane de euro lui, plus ce bani îi mai trebuie pentru transferuri", a spus Turcu la televiziunea sportro.

Oooo...

DA!!!

Pai de aia a luat Jenei CCE-ul si de aia a fost numit Iordanescu antrenorul roman al secolului trecut.

Pt ca nu au valoare!

:))

Ce glume au unii in ei!

Edited by Adrian

@Adrian

Ce sa-i ceri lui Turcu? El se pricepe la istoria fotbalului exact ca Becali. Becali nici nu stia cine a dat golurile la Sevilla.

ALIAT CU PC-UL

ªcolit în Olanda, la Ajax, Yuksel Yesilova lucreazã dupã ultimele noutãți în domeniu. Fiecare jucãtor stelist va fi monitorizat cu un pulstester în timpul antrenamentelor. TOATE DATELE VOR INTRA ÎNTRUN PROGRAM SPECIAL PE LAPTOP. ÎN FUNCÞIE DE REZULTATUL ACESTOR ANALIZE, TURCUL VA DECIDE CE PROGRAM DE PREGÃTIRE FIZICÃ SE IMPUNE PENTRU A PREVENI ACCIDENTÃRILE MUSCULARE. În plus, la diferite intervale de timp, Yuksel recolteazã sînge din urechile fotbaliștilor în condiții de efort maxim.

Analizele vor fi trimi se în Germania, la un institut din Dusseldorf.

Dorinel are o bila alba de la mine.

A venit si si-a adus un preparator fizic pe care il stie.

La Steaua trebuie schimbati toti preparatorii fizici si doctorii, ca prea multe accidentari au loc.

Daca omul asta a invatat meserie la Ajax, prost nu are cum sa fie.

Sa vedem...

Bai Victoras, minte putina este in capul tau de limbist

vad ca esti un mare voinic pe net! lumea e mica si se intalneste munte cu munte, dar om cu om?! mai vedem noi atunci cum e si cu politetea asta! consider-o ca pe o promisiune! ador discutiile interpersonale.

Ba ****** taci in ***.

Al draku tare in gura intre 4 pereti .

Edited by c.ronaldo17
fara jigniri!

Bai Victor, pe cine MM ameninti tu?

Sunt convins ca esti tare voinic si-n alta lume decat asta virtuala.

Sa nu uiti sa dai raportul, ca nu-ti mai primesti ciolanul, onorabil de altfel, ca ai onoare.

ba Victor...stii vorba aia..cand doi iti zic ca esti beat..pai te duci si te culci nene..

Victoras cel viteaz, sa stii ca eu nu ma sperii de tine. Pana una alta tare curajos poti sa fii intr-o lume virtuala unde nimeni nu stie cine esti, in lumea reala mai vedem noi. Tare voinic trebuie sa fii sa-l pupi in fund pe oierul ala nenorocit. Oricum observ cum la fiecare replica reactionezi exact ca mult-iubitul tau sef, conducator si chiar stapan. Tu cand ma atacai pe mine sau bodanelu, nici unul nu te-a amenintat; dar cum tu tii sa te comporti exact ca oierul asta este treaba ta.Daca ne vom intalni vreodata, eu nu o sa sar la bataie deoarece sunt la un nivel intelectual mai inalt decat omul cavernelor(sau Jiji din Pipera, cum vrei tu). Daca sari tu, asta e alta problema.

Tu ai zis ca Lacatus are minte putina si eu ti-am raspuns exact la fel. Daca nu iti convine, esti invitatul meu sa postezi pe blogul idolului tau.

Ai o varsta, dar ai trecut degeaba prin atatia ani. Tot ca un copil de 14 ani alegi sa raspunzi...

Edited by MoWeed

vad ca esti un mare voinic pe net! lumea e mica si se intalneste munte cu munte, dar om cu om?! mai vedem noi atunci cum e si cu politetea asta! consider-o ca pe o promisiune! ador discutiile interpersonale.

Dar de discutiile intre limba ta si fundul lui Jiji cum stai?