Virgil

Stirile zilei

17,202 posts in this topic

În emisiunea “Idoli si Legende", de la Telesport, în acest sfîrșit de sãpentruãmîna, Mircea M. Ionescu vã invitã sã retrãiți “Noaptea Miracolului” din 7 mai 1986, cînd, la Sevillia, Steaua a cucerit Cupa Campionilor Europei. Momentele unice vor fi reeditate în compania unor invitați de preț, sîmbatã, de la ora 14:00, alãturi de Lucian Bãlan și de Andrei Vochin. ªi duminicã, de la ora 14:30, în compania unui alt membru al echipei de vis, Mihai Majearu, și a cantautorului Tavi Colen.

cred ca e interesant... care faceo o captura ?

"Da! E vina mea! Am decis cu inima cand l-am pus antrenor pe Hagi, dar nu regret decizia luata. Nu pot sa fiu suparat pe Olaroiu, pentru ca el este un om curat si spune adevarul", a recunoscut Becali."

"Echipa duce mingea in fata, dar nu are cine s-o bage in poarta. E ca la o femeie, degeaba o vrajesti si te porti frumos cu ea, daca apoi nu stii ce sa-i faci! Victoras Iacob nu poate, insa n-are el nicio vina. In iarna scap de sase jucatori, ca sa nu se plimbe prin cantonamente pe sute de mii de euro" a amenintat Becali."

e clar cat te pricepi tu ciobane!!!! am uitat ca Iacob rateaza cate 4-5 ocazii clare pe meci din pasele excelente oferite de mijlocasii tai de creatie!!!! esti atat de prost incat nu vezi ca de 4 meciuri nimeni n-a mai dat o pasa de gol......

P.S. daca tu nu esti suparat pe zeroli pot sa fiu eu suparat pe mama ta ca a nascut asa un bou???

El nu stie si nu vede,este influentat de altii,daca unu ii spune ca ZAPATA apara la noroc,el crede!!Deci nu ai ce sa-i ceri unui fiu de cioben si unui fost cioben,el stie de oi de branza de caini de alea alea,pac pac,ma intelegi???

ultima stire pe sport.ro!!!!

Bogdan Stancu are contract valabil cu FC Arges inca 5 ani!!!(Cornel penescu)

how fucked up is that?? :D

Cred ca incepe o noua telenovela gen Herea, de data asta cu Stancu in rolul principal.

Vrajelei marca Penescu. Si mie mi-ar fi ciuda daca as pierde un jucator de asemenea natura pe mana marelui antrenor Gianini.

ultima stire pe sport.ro!!!!

Bogdan Stancu are contract valabil cu FC Arges inca 5 ani!!!(Cornel penescu)

how fucked up is that?? :D

Pai cum Stancu nu e jucatorul Unirii ???

@yang

Penescu a zis ceva de genul: Bogdan Stancu,dupa ce a fost inlaturat de la echipa, a fost imprumutat la Mioveni,cu obligatia acestora de a-i plati salariul.....dupa ceva timp a fost declarat liber de contract de o comisie din LPF si a semnat cu Unirea......in concluzie,a spus ca Stancu are contract valabil cu FC Arges si ca va da in judecata Urziceniul....etc.... acum,cine stie care e adevarul?

http://steauafc.ro/nou/index.php?cat=noutati&id=4666

cum e posibil asa ceva???

Cu ocazia acestui meci, femeile si copiii cu varsta de pana la 10 ani (insotiti de parinti sau de o persoana care ii are in grija) vor beneficia de acces GRATUIT pe stadionul ?Steaua?.

Adica io-s mai fraiera ca mi-am luat bilet, sa intelg.

Si OPC-ul mai nou daca suni, ti spun ca ne pare rau dar nu mai e spatiu si nu iti pot inregistra mesajul

Tara de KKT!!!! Mi-e scarba

Edited by carminastan

@carmina

Masuri luate in disperare de cauza pentru a avea cat de cat spectatori in tribune, la un club care la nivel de magament tinde spre zero.

Anglia-Croatia 2-3!!!!!!!!!!!!!! si englezoi raman acasa!!!!:laugh:......ce bine e sa mai rateze si altii cate o calificare!!!

Edited by yo_marius

Anglia-Croatia 2-3!!!!!!!!!!!!!! si englezoi raman acasa!!!!:laugh:......ce bine e sa mai rateze si altii cate o calificare!!!

Ce bine e sa rateze Steve Mclaren calificarea...

Nicolițã și Rada au fost refãcuți și vor fi titulari mîine

Vești bune pentru suporterii Stelei. Doi dintre cei 3 jucãtori ai Stelei care s-au accidentat în aceastã sãpentruãmînã și care erau incerți pentru derby-ul cu Dinamo au fost refãcuți de doctorul Radu Paligora și sînt buni de joc pentru marea confruntare de mîine.

În schimb, Victoraș Iacob are probleme mai serioase la spate și nu va putea fi folosit cu Dinamo

Bãnel Nicolițã* a efectuat azi un RMN, care a demonstrat cã mijlocașul nu a suferit nici o leziune msucularã. Rada, cu contarcturã la gleznã, a fost repus și el pe picioare și e apt sutã la sutã pentru jocul cu Dinamo.

stelisti.ro

* o nUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Egalul de la Buzau l-a enervat la culme pe Gigi Becali care a spus dupa meci ca nici nu poate sa vorbesca de suparare. Suparat pe jucatori dupa ce stelistii au fost egalati in ultimul minut de joc Becali se considera si el vinovat de rezultatul de la Buzau.

"Sunt atat de suparat incat nici n-am cuvinte. Asta este. Cand esti prea bun, asta se intampla. Cine face ca mine, ca mine sa pateasca", a spus Becali, care nu a dorit sa ofere alte detalii.

Vorbeste gura fata jjjj :happy:

Gigi Becali a vorbit intotdeauna fara sa stie ce vorbeste....Doamne miluieste!.....De ce ar sti acum ce sa spuna?Oricum a vorbit mai mult decat trebuia si nu cred ca a mai ramas ceva de spus.Atat timp cat nimeni din conducerea Stelei nu intelege ca nu avem un mijlocas de talia lui Elton,care sa stie sa accelereze atunci cand are mingea si sa stie ce inseamna constructia,nu vom mai avea FOTBAL SPECTACOL la Steaua! Sant sigur ca multi nu sant de acord cu mine,dar asta este parerea mea!:JUCATI ACASA CU DOI INCHIZATORI SI VE-TI CASTIGA!!!

Gigi Becali a vorbit intotdeauna fara sa stie ce vorbeste....Doamne miluieste!.....De ce ar sti acum ce sa spuna?Oricum a vorbit mai mult decat trebuia si nu cred ca a mai ramas ceva de spus.Atat timp cat nimeni din conducerea Stelei nu intelege ca nu avem un mijlocas de talia lui Elton,care sa stie sa accelereze atunci cand are mingea si sa stie ce inseamna constructia,nu vom mai avea FOTBAL SPECTACOL la Steaua! Sant sigur ca multi nu sant de acord cu mine,dar asta este parerea mea!:JUCATI ACASA CU DOI INCHIZATORI SI VE-TI CASTIGA!!!

Lasa ma ... noi sa fim sanatosi !!! Oricum daca ar veni in iarna Camus , si s-ar reintoarce Plesan ... nu stiu pe care dintre ei o sa ii foloseasca ca titulari .... si cand o sa mai vina si Radoi , sunt 100% convinsa ca o sa declanseze o cearta intre Lacatusi si Becali .... Becali zice la Lacatus ca el il vrea pe Radoi pe nu stiu ce naiba post , care e deja ocupat cu jucator mai bun ca el .....

bai danny blind cati trebuie sa-ti spuna ca numele FIAREI este Lacatus nu cum scrii.chiar asa e greu sa bagi la cutiuta?..... stirea zilei vine se pare de la ciobi de neanderthal "niste jigodii la buzau"..pff cum sa nu te zgarie pe retina un ageamiu ca asta?

Edited by The_Foxes

:steagcruce: "Sunt atat de suparat incat mi-e rusine sa mai ies din casa"-citat din Jiji dupa meciul de la Buzau. Pai daca ai asa o mare jena,baga frate bani la echipa si ada jucatori de valoare ca cu astia risti sa ramai pe viata in palat.....FORZA Steaua!!!

Ia mai da-l in ***** lui

Cred ca 50% din posturile de pe forumul asta il mentioneaza sau se refera la Becali. Mai dati-l in ma-sa de magar!

Se vorbeste desre posibilitatea revenirii lui MM Stoica, alaturi de Dan Petrescu, din vara.

Daca se-ntoarce MM, sper sa-l ia si pe Elton :D

Se vorbeste desre posibilitatea revenirii lui MM Stoica, alaturi de Dan Petrescu, din vara.

Daca se-ntoarce MM, sper sa-l ia si pe Elton :D

are si MM meritele lui, dar nu mai am nici un pic de inredere in sanatatea lui psihica. sincer...n-are nici un control asupra lui si nu vreau asa ceva la Steaua. Desi...daca ar veni Dan Petrescu si MM Stoica ar fi tacamul complet. Circ 100% si pe teren si in conducere. si in tribune de cand cu goarnele alea...