Virgil

Stirile zilei

17,202 posts in this topic

BIne ai revenit Danny, dar incearca sa nu te mai grabesti, sa editezi mesajele dupa ce le scri, sa nu se mai ia moderatorii de tine :D

cat despre stirea ta, oricum l-a batut Panescu sau cum il cheama pe ala de la Arges... are Maybach mai tare ca al lui :D

Da asa e , tocmai deasta vrea sa il schimbe , numai ca Becali ate Maybac 63 , si ala de la Arges are 63 S , nu e mare diferenta , da stii cum e bancu ala cu Becali cand trece pe o scandura si scandura cedeaza prima ca e mai desteapta .....

Last Edit : Aflai o stire BOMBA !!!! Care o sa bucure pe toate suflarea Stelista : echipa aia de incepe cu D din Bucuresti :D ....stiti voi care .......e suspendata 2 etape , si are amenda de 50.000 Ron , din cauza suporterilor care s-au batut cu jandarmii , si din cauza ca le-au luat apararea (dupa meci au zis ca nu au avut vina suporteri ca au fost provocati ....) . Mai tineti minte cand a zis Rednic , ca facem de ras Romania ca a iesit huliganu ala pe teren sa dea un pumn la portar , acum e randu nostru sa trimitem sageti spre echipa c D din Bucuresti .

Valentin Alexandru a declarat ca pentru cot in figura adversarului, pedeapsa pentru un fotbalist, conform regulamentului, este suspendarea dreptului de joc intre 4 si 8 etape. Iar un anumit domn Nazarie (nu-l stiu cine e) a tot incercat sa puna accent ca suspendarea lui Rica de o etapa nu ar avea, astfel, acoperire regulamentara, fotbalistul trebuind suspendat mai mult. Poate se autosesizeaza astia si il suspenda 5 etape :-s

Bai imi pare rau, da daca asa a facut Neaga (nu am vazut) trebuie sa fie suspendat, punct. E un gest nesportiv.

Dar nu vad de ce aia doi sunt "curatati" de suspendare ...

da, Neaga trebuia suspendat. 1-2 etape. dar ala de la Ceahlaul care s-a dus cu cotul in fata lu` Goian... de ce e iertat?

Nu a ținut mult suspendarea dinamilor...

Sanctiune anulata pentru Dinamo!

sursa: onlinesport

Doamne, astia sunt chiar tampiti. Ce dracu e federatia asta de kkt din Romania?

Cum cred iei ca ii pedepsesc pe huligani? Dand amenda la club? Astia chiar nu gandesc? Paranoicii naibii...

A sanctionat clubul cu amenda de 100000 de lei. Pentru ce? Ce vina are Buduru, Borcea, Turcu & co. pentru ce'au facut niste derbedei la Buzau? Si pana la urma banii aia unde se duc? In buzunarele lor? a?

Comisie de apel spurcata!

Chiar trebuie sa citesc zilnic stiri despre d inamo ? M-am saturat , macar site-ul nostru sa nu fie umplut cu stiri despre javre.

PS: Va rog faceti ceva sa pot scrie Dinamo cu d mic . va rog

Cica este un nou regulament si de aceea si Dinamo si cei doi jucaotri de la Cehlaul au fost iertati. Ce nu inteleg eu de ce nu a fost iertat Neaga?

Daca e nou regulament noi de ce n-am jucat cu spectatori meciul cu Ceahlaul?

comisiile sunt date draq... :)

tare curios sunt sa vad daca s-ar lua aceasi decizie si in cazul nostru... dar asta ar insemna sa imi doresc sa ajungem pe masa lor... cea ce nu vreau.

pun pariu ca s-ar zice ceva de genul.. ca incidentele de la noi au fost mult mai grave.. :)

Adica am cazut cu Borisov. Daca cum va este cazul sa dam de Islandezi, ar fi ca si cum sa cadem in continuare cu Irlandezi de anul trecut.

Bielorusi, sunt mut sub Romani, deci eu cred ca daca facem formalitatea cu Polonezi, sintem pratic in Liga

nu va fi un meci greu..insa nici usor..

deja aud imnul :D

INCREDIBIL ! REVOLTATOR !

Astazi comisia de spagari a FRF sau a Ligii ,ca nu mai stii a cui este ,a anulat cele doua etape de suspendare a terenului javrelor.Au facut acest lucru desi erau recidivisti !

Atrageam atentzia deunazi ca mi-e frica sa nu avem cel mai plin de aranjamente campionat de la revolutzie pana acum.Vedetzi ce s-a intimplat la Mioveni,la Buzau si la Galatzi !

Stelisti ni se pregateste ceva ! Liga este impotriva noastra,Federatzia este impotriva,arbitrii sunt platitzi sa ne scoata din cartzi,iar o mare parte din partenerele de intrecere trag pentru javre si palome !

Ocroteste-i Doamne pe Stelisti !

Hai hai jderul mai calm, ca nu este chiar asa totusi !!! Sigur este aberand, ca noi am jucat anul trecut jumate de meciuri acasa fara public (si devina erau prostii din Stadion, care o cautau si se luau la bataie cu politia).

Si chiar si asa, eu cred ca ar trebui ca Steaua sa se ocupe de problemele ei, Steaua este peste mizeria asta.

sunt sigur ca daca situatia era invers, adica Steaua era "spalata" de suspendare, Dinamovistii ar fii sarit la UEFA si mai stiu eu unde.

Eu cred ca nu avem de ce sa ne facem de ris pe la comisile Europeene, si sa demonstram valoarea in LC.

Oricum daca Dinamu nu se califica, cea ce este posibil la 85% sa zicem, echipa se va rupe si nu o sa mai fie cine sa ne impiedice sa luam titlul.

Graseala este ca l-am ales iarasi pe Mitica si Co, trebuia sa fie Popescu seful FRF, si facea el curatenie.

Graseala este ca l-am ales iarasi pe Mitica si Co, trebuia sa fie Popescu seful FRF, si facea el curatenie.

Si castiga numai dinam0 titlul in fiecare an. Asa mai avem si noi o sansa...

@yang_ , ai uitat ca Hagi si Popescu sunt rude :))

mai apropiate decat e Popescu de dinamu

cred ca luam numai noi campionatul daca se juca corect dar in mintea lu fraieru ala din balcesti...

In amicaluri Steaua a pierdut dar in campionat Steaua domina complest sper sa o tina tot asa .

Astept meciu dintre Steaua si Zaglebie Lubin care se disputa pe 8 august trebuie sa facem spectacol si sa marceze multe goluri . steag2 fular-campionii fularsteau2 steag2

ahahahahahahhaaaaaaaaaaaa dinam0 o pierdut cu 2-0 cu Vaslui =))))))))))))))))))))))))))

forza Steaua :))

si mai vorbesc maidanezii de UEFA CL =)))))))

iei cand au 2 accidentati aja se plang da noi peste 10 anul trecut si acuma 8 ........

Foarte tare !!! Mersi Mitica pentru ca ai lasat suporteri lui dinamu sa vada pe viu acel meci !!! LoL !!!

Bine ca au fost suporteri sa vada cum a mancat bataie Dinamo de la Vaslui (d mic la Dinamo=) )

Alta tare este ca Lazio nu vrea sa joace pe Olimpico, cine se duce in Italia sa vada Dinamo? Plus ca "spartani" nu vor fii multi in Italia, numai Stelisti sunt peste tot !!!

Dinamo a crezut in seara asta ca-i mare echipa, si nu si-a respectat blazonul de blatista ,sau poate a vrut sa-l deruteze pe observatorul lui LAZIO .. :), insa va spun eu, de etapa viitoare Dinamo v-a juca in 14 oameni pe teren !!!!!!