Virgil

Steaua - Dinamo 5-2 (4-1)

155 posts in this topic

@besliud: nu, nu la tine m-am referit, ci la altcineva.

Korado, daca mai ai nevoie de bilet da-mi PM si iti dau numarul baiatului cu biletul. Remember: Peluza, inelul 2, central. 20 sau 25 RON, vezi si tu cum negociezi. :D

Si inca un bilet de la mine, a facut exact doua bilete! :))

pana la urma SUD-ul unde va sta peluza 2 inel 2 sau t2 inel 1?

Peluza Sud va sta la Tribuna 2 sectoarele 118 si mixt 117 mixt insemnand oameni din brigada + lumea ce au cumparat bilete online in acest sector. Cum spunea si barichelo 118 - 117 sunt exact pe coltul tribunei, colt cu peluza javrelor.

stie cineva daca se mai strang fani pentru show deseara?

Voi o sa veniti pe la intrarea dinspre Coubertin, nu stiu pe unde va strangeti. Saluta-i pe baietii din Tei din partea noastra ;)

Voi o sa veniti pe la intrarea dinspre Coubertin, nu stiu pe unde va strangeti. Saluta-i pe baietii din Tei din partea noastra ;)

nu inteleg de ce esti ironic si ai impresia ca sunt dinamovist :) chiar am intrebat foarte serios ca nu s-a anuntat nimic. si nu cred ca sunt nevoit sa iti urc N poze din galerie ca sa iti dovedesc al carei echipe sunt fan :)

nu inteleg de ce esti ironic si ai impresia ca sunt dinamovist :) chiar am intrebat foarte serios ca nu s-a anuntat nimic. si nu cred ca sunt nevoit sa iti urc N poze din galerie ca sa iti dovedesc al carei echipe sunt fan :)

:)) Vezi ca noi nu ne strangem 20 de insi la antrenamentele oficiale! :))

Au intitulat articolul cu "Mai multi" Uite ce inseamna mai multi la Dinamo

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...groapa-12330794

Si hai sa vedem cum arata cativa la noi

1.

2.

Deci usor sa nu va calcati in picioare pe scarile alea din groapa! :)))

:)) Vezi ca noi nu ne strangem 20 de insi la antrenamentele oficiale! :))

Au intitulat articolul cu "Mai multi" Uite ce inseamna mai multi la Dinamo

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...groapa-12330794

Si hai sa vedem cum arata cativa la noi

1.

2.

Deci usor sa nu va calcati in picioare pe scarile alea din groapa! :)) )

nu cred ca ai prins ideea :) eu nu sunt dinamovist, eram doar interesat daca deseara ne vom strange iar pentru a incuraja echipa inainte de derby :) pana acum nici un raspuns concret...

Dar cum se face domnule ca apari doar cand jucam cu potaile? Tu esti stelist doar in cazurile alea ?

scuza-ma dar din cate imi aduc eu aminte inainte de meciul cu u Cluj/gaz metan nu ne-am strans inainte de meci :) plus ca voi stati la Peluza Sud, pe cand eu stau la nord, deaia nu ma bag sa postez la celelalte meciuri, pe cand la adunarile inainte de meciuri se strang nord+sud..

Edited by barichello

Lasa ca nu are nicio treaba stransul inainte de meci cu postatul pe forum. Poti sa postezi o parere si fara sa mergi in Peluza Sud/Nord. Dar se pare ca pe tine te intereseaza doar cand jucam cu dinamu.

Edited by Arsenal1886Steaua1947

Lasa ca nu are nicio treaba stransul inainte de meci cu postatul pe forum. Poti sa postezi o parere si fara sa mergi in Peluza Sud/Nord. Dar se pare ca pe tine te intereseaza doar cand jucam cu dinamu.

fereasca-ma Dumnezeu, refuz sa cred ce citesc. Poate pur si simplu nu vreau sa postez opinia mea despre meciuri, si sa postez doar cand am nevoie de niste informatii, ca deaia e forum. ce zici de asta? atat de greu e pentru unii? se pare ca da. PUR SI SIMPLU NU SCRIE NICAIERI PE FACEBOOK PE PAGINA OFICIALA NORD/site, si nici aici asa cum s-a facut in meciul din campionat

Edited by barichello

Nu caut sa ma cert cu nimeni pentru ca este un subiect delicat acesta al peluzelor,ideea principala care ma ingrijoreaza pe mine este atmosfera, logic si normal pentru o asemenea echipa merita o atmosfera pe masura care sa rivalizeze la maxim cu cele mai puternice galerii,undeva trebuie sa inceapa organizarea,daca evitam subiectul prea mult timp se plafoneaza,poate din aceasta cauza uneori nu ne intelegem unii cu alti si vor genera opinii diferite.

Nu caut sa ma cert cu nimeni pentru ca este un subiect delicat acesta al peluzelor,ideea principala care ma ingrijoreaza pe mine este atmosfera, logic si normal pentru o asemenea echipa merita o atmosfera pe masura care sa rivalizeze la maxim cu cele mai puternice galerii,undeva trebuie sa inceapa organizarea,daca evitam subiectul prea mult timp se plafoneaza,poate din aceasta cauza uneori nu ne intelegem unii cu alti si vor genera opinii diferite.

Aceste discutii ar trebui sa ajunga si undeva mai sus, adica la liderii de galerie. Dar se pare ca nu este asa. Trebuie sa intelegem ca nu se poate sa existe 2 galerii pentru singura echipa, atata timp cat nu putem umple o peluza intreaga cu suporteri care vin sa cante si nu sa stea sa priveasca meciul, sa injure arbitrul si nu stiu care jucator.

Cumpar 2 bilete la peluza!!! Nu conteaza sectoarele sau inelele! Urgent!! Multumesc frumos!

Cumpar 2 bilete la peluza!!! Nu conteaza sectoarele sau inelele! Urgent!! Multumesc frumos!

Am eu un bilet la inelul 2 iar besliud la inelul 1. Tinand cont de faptul ca in peluza nu se respecta locurile, nu e problema, te pui langa tovarashu` tau indiferent ca are bilet la alt inel. Important e sa poti intra in stadion.

Daca te intereseaza da-mi un mesaj privat si vorbesc cu baiatul care mai are un bilet, caci inca nu l-a vandut. Pe besliud il gasesti aici sau pe pagina oficiala de facebook a lui Leandro Tatu.

Eu iti raspund mai pe seara daca e ceva ca acum plec la facultate. Bafta!

Edited by eMagic

cine a avut ideea de a da 10.000 de bilete javrelor a facut o mare prostie..or sa ne domine in ultimul hal..plus ca in retur, noi nu ne vom strange nici macar 3-4000

cine a avut ideea de a da 10.000 de bilete javrelor a facut o mare prostie..or sa ne domine in ultimul hal..plus ca in retur, noi nu ne vom strange nici macar 3-4000

Stai linistit ca nu se strang 10.000. O peluza de pe National Arena are 12.748 de scaune, mai sunt si zone tampon, asa ca nu-ti face probleme.

Plus ca am fost cu un tovarash azi la stadionul Dinamo sa-si ia bilet (el e javra) si mai aveau teancuri de bilete nevandute si aia.

Edited by eMagic

Am eu un bilet la inelul 2 iar besliud la inelul 1. Tinand cont de faptul ca in peluza nu se respecta locurile, nu e problema, te pui langa tovarashu` tau indiferent ca are bilet la alt inel. Important e sa poti intra in stadion.

Daca te intereseaza da-mi un mesaj privat si vorbesc cu baiatul care mai are un bilet, caci inca nu l-a vandut. Pe besliud il gasesti aici sau pe pagina oficiala de facebook a lui Leandro Tatu.

Eu iti raspund mai pe seara daca e ceva ca acum plec la facultate. Bafta!

Mersi frumos. O sa incerc sa vb si cu besliud. Nu le iau pentru mine, eu o sa fiu la T2, langa javre. Iti las un PM.

diferenta e simpla...la noi Peluza Nord e condusa de domnul parnaias inculpat ceafa lata si acolitii sai, in timp ce la ei de oameni care au scoala, au cat de cat o cultura si stiu cat de cat sa organizeze o deplasare si o peluza.Sunt multe de zis...

diferenta e simpla...la noi Peluza Nord e condusa de domnul parnaias inculpat ceafa lata si acolitii sai, in timp ce la ei de oameni care au scoala, au cat de cat o cultura si stiu cat de cat sa organizeze o deplasare si o peluza.Sunt multe de zis...

si ce stii tu de fiecare dintre ei? cata puscarie au fiecare? te rog sa ne spui, altfel iti iei ban si nu mai intri aici niciodata.

pe de alta parte te rog sa ne spui si cate facultati au liderii de la sud si de asemenea in ce facultate se invata lectiile ultra in materia deplasarilor.

m-am saturat de voi toti cacanarii care loviti in oamenii care muncesc in peluze si va arat 0 toleranta. ARGUMENTEZI CE AI SPUS, SAU ITI IEI BAN PERMANENT?

si ce stii tu de fiecare dintre ei? cata puscarie au fiecare? te rog sa ne spui, altfel iti iei ban si nu mai intri aici niciodata.

pe de alta parte te rog sa ne spui si cate facultati au liderii de la sud si de asemenea in ce facultate se invata lectiile ultra in materia deplasarilor.

m-am saturat de voi toti cacanarii care loviti in oamenii care muncesc in peluze si va arat 0 toleranta. ARGUMENTEZI CE AI SPUS, SAU ITI IEI BAN PERMANENT?

Cel putin, la SUD nu e vreun lider care sa fi facut inchisoare sau care sa fie in vreun clan interlop. Chestia asta nu are nevoie de dovezi, pentru ca o stim cu totii. Daca ascundem gunoiul sub pres, nu inseamna ca si dispare. Omul nu a zis de toti oameni din Peluza Nord, a zis doar ca e condusa de o persoana cu o imagine care ne afecteaza si pe noi ca stelisti, in general. Parerea mea, daca se tine vreun pic cont de parerea userilor, este ca nu merita ban.