Sign in to follow this  
Followers 0
i0nutz83

Divizia A - Procesul etapei

432 posts in this topic

tu faci misto, ma? Cred ca ai pus o cifra in plus, si sigur nu e zero ala.. ;-)

mdea... daca zici tu ;) a fost 15-0 daca vrei sa crezi bine daca nu iti dau print-screen pe mess. Oricum de la 7-0 adversarul a inceput sa joace la misto iar pe la 13-0 parca mai avea doar 2 aparatori.. m-am distrat si eu ;)

Am prelungit cu 24 de ore termenul pentru et VII si VIII.. Hai sa ne grabim putin, sa reusim sa jucam si returul..

ionutz eu nu reusesk sa dau de ady adino sub nici o forma..big aly mia dat accept pana la urma dar nu e niciodata online k sa jucam.ce dragut..

frate vei ca ai mancat un "h" , id e ady_adinho ...poate daia nu aveam cum sa iti dau accept :lol:

Kamaciuki - big_aly_for_ever : 3-2...

a fost o parodie pana i-am accidentat un jucator ca sa iau rosu...:D...arbitru ala tinea cu mine...l-am luat din spate prin alunecare si abia ca a dat fault... :lol: ...dupa care am tras de timp kt am putut trebuie sa recunosc...iar cand am iesit din aparare am resusit sa marchez...si practic se facuse 3-1...tinand cont de avantajul de 2-1 pe care l-am avut ...(asta a fost contiunarea...pt cei care nu stiu...:D)..oricum a fost haios rau...bafta pe mai departe aly...

Vad ca nu vreti sa jucati.. De data asta nu se mai prelungeste cu niciun minut termenul limita..

Omul_anonim- Aditza_stelistu 4-2

nu pot sa cred cat de repede a mers...a fost clar pe fast si am jucat destule meciuri sa imi dau seama .se juca intr-un ritm incredibil ,si nu e vorba de conexiune buna .nu stiu ce sa mai zic...sa fac contestatie...degeaba ca nu am probe si nu ma crede nimeni .asta nu o zic ca am luam bataie...

Hai frate mai lasa-ma cu fastu, am jucat atatea meciuri, am batut pe atatia si te trezesti tu acu sa ma iei ca joc fast

Rezultate:

adelp1er0 0-1 omul_anonim

omul_anonim 3-1 ionut_hp_steaua cu toate minutele , adica tot meciu jucat :P stie ionutz care-i povestea

nu stiu si nu ma intereseaza ce ai facut tu in alte meciuri ,io atat zic ca meciul ala a fost pe fast.punct.

anonimule cand imi scoti frate ignoru' ala...?.. :D ..hai ca m+am cumintit ...nu mai sunt asa de *modest* ca inainte...acum zic eu ca ne putem intelege....ca oamenii...astept sa mi'l scoti...apropo...cu mine poti juk si pe fast ca nu e o problema insa mi+e sa nu se incalce regulamentu :wink:

Ati avut o saptamana sa jucati doua meciuri amarate. Mi se pare mult prea mult, 7 zile pentru 24 de min. N-o mai ardeti aiurea ca n-a intrat nu stiu cine, ca n-a dat accept, ca e pe alt fus orar sau mai stiu si eu ce. Yo va am pe toti in lista si n-am avut niciodata vreo eroare sau vreo problema. Ma vad nevoit sa anulez primele meciuri din aceasta editie a campionatului, pentru a putea merge mai departe, la etapele IX si X.

Mult succes !

PS: I-am scos banul lui antonio_bytzu, isi poate juca meciurile de acum, daca se va incadra intr-o linie a decentei si a bunului-simt..

gata m-am linistit dar sa stie toti playerii care sufera de ei de aici din campionat ca n-a fost de la conexiunea mea pt ca cu 10 minute inainte sa joc cu alin_greavu si cu kamaciuki am avut meciu cu danutz12345 in campionat si sa miscat impecabil .. cine nu crede sa-l intrebe pe el ...eu ami joc sansele pana la sfarsit dar de acum inkolo vreau sa se respecte regulamentu(ex la meciu meu din cupa cu Alin greavu el n-a facut sv la meciu lui si conform reg. trebuia sa castig cu 3-0 daca ami mai permiteti sa joc mciurile le voi juca

Poti sa le joci linistit, atata vreme cat nu aduci jigniri la adresa altor jucatori..

PS: mi-ai dat cumva ignore pe mess?

Poti sa le joci linistit, atata vreme cat nu aduci jigniri la adresa altor jucatori..

PS: mi-ai dat cumva ignore pe mess?

daca ati zic ca am spart mousu de nervi dupa meciu cu Alin greavu si am dat la toti ignore dar le-am scos akuma ... pana duminika seara la 20 sper sa le joc ..kesteia e ca si muncesc week asta

si pot s apun pariu cu cine vreti ca scap de retrogradare

Ba, mie mi-e frica sa joc returul cu tine in conditiile astea.. Frate, sa ajungi sa arunci cu mouse-ul dupa un meci de fifa nu mi se pare un comportament normal.. Yo dupa 0-8 cu kamaciuki ar fi trebuit sa apar la stirile de la ora 5, nu?

Julica_maniaku - Heruand20 2-1 ... cea mai grea victorie si pot sa spun ca a fost si cel mai greu meci de pana acum :?

P.S. :evil: Merci Ionutz pentru anularea meciului , daca iti spun ca nici pana acum Alin greavu nu mi-a dat un semn de viata si eu de 1 sapt i-am dat add la mess nu o sa ma crezi asa ca ma las la mana mea , oricum tu esti marele sef si tu faci regulile.

Si inca ceva ... nu ti se pare ciudat ca singurele meciuri anulate sunt jucate de alin_greavu cu mine si cu Snake_beny :evil: ... probabil ca eu si cu snake suntem aia care nu vor sa joace si intra o data la 5 ani pe net ... asta este , uite asa pierd eu teren in lupta pentru titlu :( m-au furat arbitrii :lol:

ionutze eu nu dau de snake beny si julika maniku ce fac. ii astept sa intre la 12 noaptea .. si joc atunci cu ei .. ok

Da pana mai ieri ce ai facut ? ... nu vad nici un mesaj de la tine sa imi spui cand jucam . Eu ti-am lasat vreo 3 mesaje sa jucam si nu mi-ai rasp !

Ma enerveaza faptul ca unii intra foarte rar pe net si cand intra vor sa joace neaparat.

jok3r_sarbu - ionutz83 : 2-7 :(:(:(

:idea: o sa joc cu juve in serie B :idea: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sau poate se intampla vreo minune.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Sign in to follow this  
Followers 0